www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prve tuce i nestasluci
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2004 11:41 pm    Naslov poruke: Prve tuce i nestasluci Na vrh strane Na dno strane

Prvi put sam se tukao jos u skolici,to znam jer mi je cale pricao.Kaze...sine ti bi i djavola iznervirao Smile sta cu kada sam bio nemiran.
Znam da sam puno cirkusa pravio kao mali npr...kadjao komsije jajima,krompirima,paradajzom.Secam se da je glavno moje oruzije bila kesa sa vodom.To kada nekoga pljusne bilo bi bas lepo za gledanje jer efekat je bio fenomenalan Smile
A vi?


 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prvi nestasluk malo ozbiljniji je bio kad su mi dolazila braca iz nemacke i kad smo se bili jastucima Very Happy
i onda neko je zamahnujo malo jace i vise u pravac u luster koji je pao i slomio se
posle smo morali da sedimo pola dana na krevetu kao kaznu Smile
a naravno kaznio nas je Dule Very Happy Very Happy Very Happy
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2004 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ček' da i jedna devojčica gukne reč, dve o temi: premda umem da budem agresivna, nisam neki tabadžija, ali sam se nekoliko puta krvnički pobila. Prvi put je bilo u obdaništu sa jednom malom, Dragana joj valjda beše ime... Ta je klinceza bila mnogo drčna, naročito ako se prisetim da je bila najsitnija u čitavoj grupi. Baš joj se svidjalo da ide redom i štipa raju, nekako na sitno, noTKićima... Ergo, dugo sam joj opraštala, sve dok mi tako nije naletela na pogrešan dan. Nije se završilo za 'u bolnicu', ali sam joj upriličila par modrica i rešila je pozamašnog pramena kose.
...a nestašluk, to je bio moj prvi poljubac na francuski način, sa komšom Danilom iza vrata sobe taman prekoputa one u kojoj su nam divanili stari... Oboma nam je bilo 2 godine (napredno to, bre...)
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wow! pa nisam znao da si bila tako opasna Smile
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pomalo me plasi Very Happy
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo se dorbro secam tuce i moram reci da nebi vise to sr**je pravio sto je bilo .
Najlosija godina je bila 2001 jer sam bio izvan sebe kad je mislio jedan covek da mi jebe familiju i po tome neznam sale da sam zbog toga morao ici skoro godinu dana u zatvor.
Lai ako razmislim "zasluzio je".......hihihihihihihihihihihi

_________________
 
Klinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2004
Poruke: 2
Mesto: UK

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2004 10:52 pm    Naslov poruke: Ajde malo i o tome Na vrh strane Na dno strane

Prvi put kada sam uleteo u tucu, dobio sam nevidjene batine. To je bilo na Severnoj tribini u NS-u prootiv Vose, pre 5 godina. Sa dva druga sam pobegao iz skole i otpalio na tekmu. Izbila je tuca na ogradi izmedju severne i istocne tribine. Drugovi i ja smo pili pivo i kao svi pijani i napaljeni klinci uleteli smo u nerede. Nisam uspeo ni da zamanem rukom, vec sam se nasao u lezecem polozaju ispod nogu svoje brace-cigana. Onesvestio sam se i ne znam sta se desilo, ali probudio sam se u bolnici sa uzasnim bolovima, pocepanom glavom i dva slomljena rebra. To je to...
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 15, 2004 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...jos uvek nosim oziljcic (mali je, al se vidi) na licu od prve tuce iz obdanista....jednom u osnovnoj, bio je to treci razred-drug i ja-hehe dobnio je batina Smile a potukla sam se i u srednjoj u prvom razredu 2x.... a da..i jos jednom u srednjoj kada me je neki lik udario......nikada nikog nisam udarila prva...samo sam se branila Smile sva sreca nikad nisam izvukla deblji kraj Smile Inace nisam neka muskaraca koja voli batinanje...
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 15, 2004 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put sam se pobila u vrticu.
Naime,imala sam dugacku kosu do kolena i neki Marko,mamlaz jedan me je stalno cupao i vukao za kiku,dok mi nije puko film i jednom za vreme rucka kad sam ga dohvatila Evil or Very Mad Twisted Evil stolicom sam pocela da ga udaram svom snagom,jedva me vaspitacica smirila.
Nestasluke sam pravila stalno,najvise su komsije ispastale Twisted Evil
ali najgore je bilo u trecem razredu,kada sam se pobila sam celim odelenjem suprotne smene Evil or Very Mad
debili jedni,oni nasli samnom da se kace,i tako ti ja sa 9 godina zaglavim na sudu Laughing
Ostali su se pokocili od straha a ja onako mrtva hladna.....pa se kao ja jos i sa sudijom svadjam.
Ma cirkus......On covek video dete....pa kao....sta cu da mu radim ja.....dete ko dete kad se izludi prestace.Kazu su moji platili i gotovo.
e posle sam svim tim roditeljima koji su me tuzili dusu jela 14 godina Twisted Evil hihihihihihihihihihihihihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
A kad sam polazila za CH,svi su izasli na terasde i prozore da me kao isprate a moje reci su bile.
"Zao vam je sto odlazim?????Pa daaaa......sad vise nece imati ko dusu da vam jede ali vraticu se ja Twisted Evil i to uskoro".....
Naravno da sam se vratila,i sada kad odem za BG,moram neki cirkus da napravim pa nema te sile da me spreci................
Samo sto se sada vise ne bijem,nego onako na finjaka ih olesim sa dve,tri recenice okrenem se i odem a oni nek se cude do mile volje Laughing

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 02, 2004 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, ova tema me podseti na moje jako uzbudljivo detinjstvo. Da li sam se tukla? Ha,ha,ha... ne da sam se tukla, nego je retko koji muškarac mogao da mi parira, jedno vreme su me čak zvali Hitlerka Rolling Eyes . Pošto sam odrasla sa muškarcima, jako rano sam počela i da se tučem a pošto sam bila jako brza nisam se plašila nikoga jer ako je jači nije brži ha,ha,ha... Sve me je nerviralo, i što me čupaju za kosu i što hoće da me pipaju a lepo ne pitaju i što se prave frajeri a ne znaju guza da obrišu i ko zna gde bi se to završilo da se nije desio incidnt koji me je naterao da se malo primirim i da od tada ne koristim toliko pesnice i noge.
Bilo je to negde u drugom razredu Gimnazije kada je jedan mamlaz opet počeo da me nervira. Lepo mu kažem da se skloni a on neće nego još provocira kao čik udari me ako smeš, ja se tu normalno iznerviram, podjem rukom ka njegovim genitalijama, on se uhvati i savije a ja ga tako raspalim sa kolenom u glavu da je odleteo i udario glavom u ivičnjak trotoara i onesvestio se. Tada sam se strašno isprepadala, mislila sam da je mrtav i da ću ga celog života nositi na duši. E tada sam rešila da više silu ne koristim u tolikoj meri nego da predjem više na neka ženska oružja koja su se pokazala dosta efikasna ha,ha,ha,.... Wink Wink
A nestašluke sam stalno pravila, ma molim vas, pravim ih i danas i neću da odustanem od toga nikada jer bi to značilo da sam ostarila, a ja to nisam Laughing Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2004 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam stalno pravio probleme kao mali. sa 7 god sam zabao caletov auto u kucu. ostavio kljuceve u autu a ja otiso da se igram u njemu, i sto jest jest nije to to ako ne cujes zvuk. a on pa zaboravio kljuceve u autu i jos zalepio auto pored kuce. nema smisla! Smile i dan danas tvrdim da je njegova krivica.
A kao mali sam se stalno i tuko, ali to su ono decje batine nije strasno:) . Al sam zato 99-te dobio tako lepe batine. Otiso u nekom selu , napio se tamo , i mislio da mogu ceo kafic da prebijem (eto sta cini alkohol od coveka) , kako su me lepo tukli i tukli i tukli .... , ubise i boga u meni .
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 20, 2004 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sam pustao da me biju jer mi niko nije nista mogao..ma koliko god se trudili i sta mi radili nijednom nisam imao ni modricu a kamoli rasekotinu ili ko zna sta...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Prve tuce i nestasluci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon