www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Imaju li muskarci hrabrosti reci curi da je vole!!!???
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 2:41 am    Naslov poruke: Imaju li muskarci hrabrosti reci curi da je vole!!!??? Na vrh strane Na dno strane

Bas me zanima koliko muskaraca u vezi kaze svojim curama VOLIM TE!!!

Da li je to iskreno, da li se kriju tu neke zamke za cure.

Ja sam stvarno zavolio jednu curu, rekao joj to ali ona mi nije vjerovala, mislila je da joj to govorim samo da bi ju strpao u krevet.
Je li problem u nama, muskrcima, ili su i cure postale cudne?


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne mora nista da znaci.
Kazes sta ti je na srcu kada zaista imas potrebu za time,na devojkama je dal' ce to prihvatiti ili nece. Mislim da ako su reci propracene delima,nema tu sta da bilo koga ubedjujem u nesto sto se vidi iz aviona.
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeee
to ti je pravo pitanje....samo ja mislim da su one postale cudne....

kada je namerno nesto slazem ona mi veruje,a kada joj kazem istinu neveruje mi.
I sad...sta je bolje...tj lakse...

a ja mojoj kad kazem nesto mi neveruje...neznam zasto ali je mirnija kada ti ipak cuje....

definitivno su cudne...

al bar kod mene se podrazumeva da kada sam duze vreme tj imam nesto ozbiljnije sa nekom devojkom znaci da je volim...nemoram to ni da kazem...ali nekima to ne vredi ni govoriti,ni crtati ni pokazivati ni dokazivati...

strasno Confused

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 4:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

premestio sam temu u ~njegovu sobu~ ...

Ja sam do sad u zivotu samo jednom jednu curu voleo vise od svog zivota, i njoj nisu bile potrebne reci da zna sta osecam za nju. Jedan pogled u moje oci joj sve rekao. Sijalo su od srece. A cesto sam joj ipak govorio da je volim, iako je bilo ocigledno, ali lezalo mi na srcu da joj to kazem.

Od tad sam imao nekoliko cura, i na neki nacin sam ih voleo, ali tesko mi je bilo da im kazem da ih volim! Imao sam strah da ce opet toliko boleti, ako ponovo izgubim voljenu osobu. U naletaj dobre volje i radosti mi se ipak nekad desilo da sam curi reko da je volim.

U svakom slucaju su one to meni verovali, cak i kad moja ljubav nije bila toliko jaka prema njima kao njihova prema meni. Do sad nikad nisam imao slucaj da cura ne vidi ili ne veruje da su moja osecanja istiniti i da nameravam samo ozbiljne stvari.

Mislim da svaki muskarac ima hrabrost da svojoj dragoj kaze da je voli, iako mozda rizikuje da mu srce bude ranjeno. Ali to se svakako bar jednom u zivotu desi.
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ima hrabrosti samo trebata hrabrost dase skupi pa se onda cini da je nemamo.

Ako smatras da je neiskreno to mozes da kazes kome oces. VOLIM TE !!!!! to je lako reci ako nemislis.

A zasto ti cure neveruju jer sve misle da oces da ih strpas u krevet.

E kada dokazes da neces samo to onda ce da razume. Valjda .

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem zbog cega bi me vise bolelo kada bi se razisao sa devojkom kojoj sam rekao da je volim. Pa cak i da joj ne kazem to a da ipak tako osecam,isto mi se hvata. Bolece i ovako i onako! Ne stitim se da pokazem sta osecam i mislim da su kukavice oni koji se ustrucavaju. Time se nista ne postize.
Za ljubav isto tolko treba imati mu*a ko i za sve ostalo....ko rizikuje taj i dobija (osim kada izgubi heheh)
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja nemogu da budem sa nekim a da ga nevolim.Nekako mi je cudan osecaj da budem sa nekim,da ljubim nekog koga u stvari nevolim
 
Lord_of_Hatered
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 54
Mesto: 42.93° N 19.10° E

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, nikada ne bih rekao djevojci da je volim, ako to zaista ne bih mislio... Za mene je ljubav nesto najvrijednije i sa njom se ne smije manipulisati ni na koji nacin... Ako djevojka ne vjeruje kada joj kazete da je volite, nemojte da pokazujete da vas to pogadja... Vrijeme ce joj dokazati da je pogrijesila...

_________________
"Every man dies... Not every man really lives..."
 
sany_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 7

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

5-6 puta dnevno moram reci djevojci da je volim,najgore mi je kad sam sa drustvom zvoni telefon,haloo ja nazvala da cujem volis li me,i ja tebe cao.......... Shocked
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sany_1 je napisao/la sledeće:
5-6 puta dnevno moram reci djevojci da je volim,najgore mi je kad sam sa drustvom zvoni telefon,haloo ja nazvala da cujem volis li me,i ja tebe cao.......... Shocked


O boze...to mi je van pameti ! Mislim da bi je zadavio da mi tako nesto radi. Preteruje a i vestacki je nekako...
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ova nije sigurna ni u sebe ni u njega!Cuj moras joj reci 5-6 puta da je volis? Shocked Shocked Shocked

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tolko zvoncice ni tebi ne govorim da te volim a kamoli devojci Wink Laughing !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Imaju li muskarci hrabrosti reci curi da je vole!!!??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 1 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon