www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Graficka 7600 GT-Da ili ne?!?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
bvuckovic1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 12:45 pm    Naslov poruke: Graficka 7600 GT-Da ili ne?!? Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima!

Imam u planu da malo pojacam svoj skromni PC pa me zanima mogu li naci graficku npr.Gainward 7600 GT PCI-E 512 MB(ili neku slicnu),a da ne prelazi cenu od 110 evra, i ako moze pomoc oko toga da li bi se uklopila u moju konfiguraciju zbog napajanja itd...

sad imam: Athlon 3000+(radi na 1.8) 1 Gb RAM(2x512 DDR 1) 6600 silent 512Mb od Gainward-a i napajanje od 400 W.

Samo da spomenem da imam DDR 1 a samo graficka je bila DDR 2 i odlicno radi ali bih da stavim jacu.Ima li neko neke savete i predloge???
Hvala svima

bvuckovic1984@hotmail.com


 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Re: Graficka 7600 GT-Da ili ne?!? Na vrh strane Na dno strane

bvuckovic1984 je napisao/la sledeće:
Pozdrav svima!

Imam u planu da malo pojacam svoj skromni PC pa me zanima mogu li naci graficku npr.Gainward 7600 GT PCI-E 512 MB(ili neku slicnu),a da ne prelazi cenu od 110 evra, i ako moze pomoc oko toga da li bi se uklopila u moju konfiguraciju zbog napajanja itd...

sad imam: Athlon 3000+(radi na 1.8) 1 Gb RAM(2x512 DDR 1) 6600 silent 512Mb od Gainward-a i napajanje od 400 W.

Samo da spomenem da imam DDR 1 a samo graficka je bila DDR 2 i odlicno radi ali bih da stavim jacu.Ima li neko neke savete i predloge???
Hvala svima

bvuckovic1984@hotmail.com


Evo ovako :

1. AMD Athlon 64bit 3000+ po defaultu radi na 2.2 GHz

2. za 110 evra moze da se nabavi i Gainward 8800 GT,ali bi morao da promjenis napajanje

3. na tih 110 evra dodaj lovu koju dobijes prodajom svoje graficke i napajanja (cca jos 50 evra) i kupi napajanje 500 W i graficku 8800 GT

4. s vremenom ce ti trebati i jos 1 gb rama a mogao si da ga kupis bas sad posto su cijene zaista povoljne (izaci ce te 25 evra)

5. s tom grafickom na toj masini se neces bas nesto posebno naigrati a za taj kompletan kompjuter mozes da dobijes nekih 250 evra

6. pregledaj sve sto sam ti napisao i odluci sta ces,mjenjati kompletan komp ili samo te dijelove

Pozdrav Wink

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Graficka 7600 GT-Da ili ne?!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon