www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Legende moga mesta
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 4:15 pm    Naslov poruke: Legende moga mesta Na vrh strane Na dno strane

Evo pokrećem temu u ljudima kojih ima u svakom mestu po jedan primerak sigurno. Da li vam se desilo da sedite na centru a prilazi lik da traži cigaretu ili pare za pivo a zatim počne svoju životnu priču? Ima onih smešnih likova, smarača, propalih navijača, intelektualaca...

Evo da počnem prvi:

U jednom malom sremačkom mestu živi Bora Džambas,
uspešni alkos koji je prošao mnogo toga u životu za njega se može reći da je pametan... ali ovo su neke od njegovih čuvenih rečenica:

"Jedno jutro izlazim ja iz dvorišta kad ono anakonda na kajsiji! ja za nož ..."

"Ja sam video čoveka zelen kao ova trava..."

"Perem ja tako noge a iz lavora iskoči djavo, ja ga pitam druže imaš li cigaru? A on meni kaže za tebe Boro uvek dve."

"Nja!" - uzvik koji često koristi...



_________________
~Duo de la muerte~
 
Unusally
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 829
Mesto: GM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima tih legendi koliko volis evo jedne ne prevazidjene izjave (steta sto ne mozete da vidite scenu ali probajte da zamislite situaciju):

Sedimo posle treninga ortak, neki stari likovi i ja i dolazi lik u crnom odelu crna kosulju raskopcana i drzi cackalicu ustima svi ga gledamo a on ce: "Sto je bila saranica!"!!!

_________________
Radim se, a ti?

A to sto mi fali "u" - sta mi vredi rodjen sam sa greskom!!!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlična tema. Smile

Imamo negde u komšiluku jednog studenta. Ekscentrik u oblačenju, ali je bar originalan. Sad zamislite da vidite ovakvog fantoma:
- kosa duga, u nekim repovima... kao Ejpril O'Nil u crtaću "Nindža kornjače"
- majca redovno crna
- pantalone makazama loše isečene. Nisu ni 3/4 ni obične
- papuče napravljene od starki
- lenonke

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U istom sremačkom selu živi jedna žena koju deca zovu Prćija...

jednom čitala novosti naopačke okrenute tj. gledala slike i čuveni njen komentar: " vidi voz se prevrnuo..."

Viču njoj deca "... Prćija, Prćija..." a ona se dere na njih... u tom dolazi čika Žika (neviđen šaljivdžija) "... Deco što vi teta Prćiju zovete Prćija... Kako vas nije sramota... Teta Prćija vam baba može biti..." samo čuješ nju ... "Hvala ti Žiko kaži ti njima!" Laughing

_________________
~Duo de la muerte~
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u Velenju gdje sam odrastao, bilo je par legendi. Jedna od njih, čovjek kojeg su svi znali, bio je Ikić. Radio kao čistač mnogih zgrada u Velenju. uvjek na biciklu, plavi radnićki mantil, rudarska kaciga na glavi i pići Ikić. Jedna od njegovih legendarnih je ona, kad smo na ljeto djeca sjedili pred zgradom i dolazi Ikić i staje pored nas. Gleda on nas jedno pola sata, pljune, sjedne na biciklo i kaže: J*bem li vam ključeve moje, sjedite ovdje a niđe pića za mene, sunce vas ogrijalo!

Druga se takođe desila pred našom zgradom: Iz zgrade izlazi jedna žena, on uleće pred nju i kaže: Gospođo, imam jedno 15 onih gumenih kuraca za vas, ja jih nisam trošio, nešto mi nisu po jusu, pa reko da vas pitam bil vi koji. Eto, vi meni gajbu pive, ja vama njih 15 uvalim!!!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 10, 2008 6:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene u komšiluku živi neki limar. Izgleda ko Pantić u "Tesnoj koži": proćelav, a kosa štrči na levo i desno, samo crna. Mr. Green
Da skratim, teški alkos. Redovno vozi bicikli bez jedne pedale (neki klinci su ga zvali Pedala), a jednom prilikom sam ga video ispred prodavnice u ženskim papučama kako pije pivo. Računam da mu je žena sakrila obuću da ne ode da cuga, pa se snašao...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joaj, pa mogao bi knjigu napisati koliko ih ima Wink

U mom mestu odakle sam ja ima jedan deo svabskog groblja (barem je bio). Tu ima mali putic sto ti ustedi vremena ako ides sa centra do skole, ili kuci. Mi smo na tom groblju bezali za skolski veliki odmor da pusimo. Iznad nas oblak dima, i kao niko ne vidi gde smo Rolling Eyes Smile

Ima jedan tip Shaca ili Mrca to su mu dva glavna nadimka. On je tuda (kroz groblje) znao ici kuci u 2 il' 3 ujutro sa centra. Vecu ladovinu od coveka nisam video ni upoznao. Mrtav 'ladan, sve mu diraj al Partizan nemoj.
Odlucise par budala da se sakriju pored putica u zbunje i da ga cekaju da ga uplase.

Zamislite sada, ide Mrca onako sam i zamisljen tim puticem, kad vidis neko ga zgrabi za nogu. (oni sto su bili su se tako reci sr@li) Mrca okrene glavu, pogleda coveka i kaze: 'Jovicu, jedi g0Bna, pusti me', i nastavio kuci.

Sledeca epizoda je Shunja Smile

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U osnovnoj smo imali nastavnika matematike Lazu. Predavao je i mom ćaletu, a tada su ga zvali "Belmondo" jer je ličio na tog glumca. Dosta tolerantan, ali i jako strog. Kod njega nisi mogao da dobiješ samo keca već i nulu, pa i nulu u nuli. Verovatno ste i vi imali nekog sličnog.

Mi smo bili poslednja generacija kojoj je predavao. Posle nas je otišao u penziju i naredne godine umro. Na času likovnog, mi se raspričali, nastavnik ćuti i kad je rekao: "Umro je Laza", a u celoj učionici tišinaaaaa... Bez obzira koliko su ga svi mrzeli, na sahrani su bili uglavnom njegovi bivši učenici i to ne mali broj.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dečko je iz Šapca zovu ga Samara on je u nekoj svojoj priči, služio je vojsku umislio da je veteran pa ima priče za istoriju... jedna ide ovako:
- Mi u Vijetnamu u sred prašume, opkolili nas i pucaju metkovi lete na sve strane, mi u povlačenje, rane jednog vojnika ja se vratim po njega i na rame pa ga nosim nazad... kad u sred šume šaht, ja otvorim i uskočim i tri dana i tri noći ja sam išao kroz kanalizaciju. Kada odjednom neko svetlo, ja bolje pogledam kad ono moj prijatelj Splinter i drugari nindža kornjače pokazuju prstom na šaht... Popenjem se gore kad ono rumska glavna raskrsnica. Ja gde ću šta ću krenem u veliki park... Kad je tamo čujem Samara upomoć, upomoć... Ja se okrenem kad ono krokodil davi piliće ja šta ću krenem da se rvem sa krokodilom potegnem nož spasem piliće a njega ubijem... Kad pilići počnu da skandiraju: Samara majstore! Samara majstore!-

Sažeto prepričana verzija Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imamo dve Shunke. Jedan zivi u secer ulici, a drugi u garavi sokak ulici. Imena ulice nisu pravi, nego smo ih mi tako nazvali. Secer ulica, zbog toga sto su na kraju njihove ulice istovarali secernu repu, a garavi sokak, zato sto zive na izlazu cela par cigana, a svi imaju tanke brcice ko Bane (jel se tako bese zove) iz grupe Garavi Sokak.

Ovaj Shunka je jednom recju ludnica. Sa njim zasednes i vise ne mozes da se smejes koliko te vilica boli od smeha.
Jednog dana dotera se on u odelo, nabaci sesir, mantil, akt tasna. I na centru bila murija. I on ti je setao gore dole niz ulicu da privuce njihovu paznju, malo pa malo bi buljio od njih i pravi neki panican i uplasen pogleda i tako bi se ponsao i poceo bi da sakriva akt tasnu pod mantil kako da ovi ne vide preko puta sta se desava.
Murija ga primeti i zovu ga da dodje, a on onako uspanicen pocne da brza korak i da se malo pa malo okrece da vidi da li ce oni za njim.
Sumljiv policajcima pocnu trcati za njim i da se deru na njega, a Shunja sve brze i brze seta i pocne i on trcati.
Policajci ga stgli oborili na zemlju, otvaraju akt tasnu, a Shunja ce onako pijan i zadovoljan sav od srece 'Eto vam ga na! HA HA HA HA Bilo je cetiri puna piva i sve sam popijo hahahahha'!

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Legende moga mesta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon