www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ubio policajca, pa tražio čašu vode
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 36

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 5:39 am    Naslov poruke: Ubio policajca, pa tražio čašu vode Na vrh strane Na dno strane



KRALJEVO - Operativac saobraćajne policije Policijske uprave u Kraljevu Dragovan Đoković (40) je ubijen, a trgovac Dominko Jojić (49) je teško ranjen u pucnjavi koja se preksinoć oko 20 sati dogodila u bifeu „Čibukovac“ u Vojnom naselju. Zbog sumnje da je pucao u njih, policija je uhapsila Dragoljuba Vlahovića (71) iz istog naselja.

Dragoljub Vlahović (71) usmrtio je Dragovana Đokovića (40), a teško ranio Dominika Jojića (49).
Sa dve prostrelne rane u grudima, policajac Đoković je primljen je u zdravstveni centar „Studenica“ petnaestak minuta po ranjavanju, ali su svi pokušaji hirurga da ga spasu bili uzaludni.
Jojić je u kraljevačkiom zdravstvenom centru operisan zbog ustrelnih rana u stomak i noge i život mu nije u opasnosti.
Po rečima Dragoljuba Gojkovića, komšije ubijenog policajca, koji se zatekao u lokalu u trenutku pucnjave, Vlahović je ušao u bife „Čibukovac“, u kojem su uz osoblje bili Đoković, Jojić i još jedan gost, i već sa vrata zapodenuo žučnu raspravu.
- Kada je preterao sa vređanjem prisutnih, Dragovan mu je rekao da prestane i da će u suprotnom da pozove policiju i doslovce ga zamolio da popije piće i napusti lokal. Tada je Vlahović počeo da viče: „Znate li ko sam ja? Ja sam Bajo Vlahović, radnik bezbednosti, ja sam bio načelnik milicije u Peći“. Potom je izvadio pištolj i pucao Dragovanu u grudi. Kada je on pao, Joja je skočio. Onda je on pripucao na njega, a potom je u Dragovana pucao još jednom - priča Gojković. Ubica je, potom, spustio pištolj na sto i od prestravljene konobarice tražio čašu vode.
Nekoliko stotina metara dalje, u istom naselju i istoj ulici gde živi Dragoljub V., osumnjičen za ovaj zločin, priče žitelja kazuju da je celo posle podne ukazivalo na nesreću.
- Ulazio je u prodavnice, kafane, radnje i gotovo svuda pokazivao pištolj. Videlo se da je popio - kaže jedna od radnica iz prodavnice tekstila u Vojnom naselju.
Isto govori i konobar iz obližnjeg restorana.
- Kasno posle podne je bio ovde i vadio pištolj. Počeo je da biva neprijatan i takoreći smo ga isterali iz kafane. On je pištolj stalno nosio - kaže konobar jednog restorana u Vojnom naselju.
Iz ovog, ubica se uputio u drugi restoran, gde je takođe napravio incident i odakle je takođe izbačen.
Dragoljub Vlahović je invalid, bez leve ruke, pa je i pištolj kojim je počinio zločin bio prilagođen za repetiranje jednom rukom.
- Svi znaju da je stalno imao metak u cevi - kaže vlasnik jedne od radnji u ovom kraljevačkom naselju i dodaje da mu nije jasno zašto niko nije prijavio čoveka koji je godinama pretio pištoljem, koji je odranije poznat policiji i koji je osuđivan zbog krivičnih dela.
Iza Dragovana Đokovića ostali su supruga i dva sina, jedan je đak prvog razreda srednje škole, a drugi ide u sedmi razred osnovne.

Citat:
Nije bio na ratištu
Osumnjičeni Dragoljub Vlahović je rodom iz Peći, a u Kraljevo se doselio pre više od dve decenije. U Vojnom naselju, u kojem je živeo, nikome nije poznato kako je ostao bez ruke, ali svi kažu da Vlahović sigurno nije bio na ratištu.
- Dva puta se ženio i obe žene su ga napustile, tako da već odavno živi sam. Ima dvojicu sinova, od kojih je jedan policajac, dok mu ćerka živi u Crnoj Gori - kažu Vlahovićeve komšije.


Blic online



_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Ubio policajca, pa tražio čašu vode Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon