www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto je bolje što duže ići u školu ? Šefova pravila
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Zašto je bolje što duže ići u školu ? Šefova pravila Na vrh strane Na dno strane

Bolovanje...
Više ne primamo obaveštenja od doktora, da ste bolesni. Ako možete otići do doktora, možete doći i na posao.
Operacije...
Operacije su zabranjene. Dok radite kod nas, potrebni su nam svi vaši organi, jer smo vas takvog i zaposlili. Ako vam koji organ oduzmu, smatraćemo to kao veliki prekršaj naših pravila.
Praznici i dopusti...
Svaki zaposleni ima pravo na 104 praznika godišnje. Dali smo jim ime subote i nedelje.
Smrt rodjaka, znanca ali vaša smrt...
To nije opravdanje da ne dodjete na posao. Mrtvom znancu ili rodjaku ionako ne možete više pomoći, zato je ceo vaš trud bezveze. Ako je vaše prisustvo na sahrani obavezno, onda je obavezno da se ta sahrana pomeri za kasno popodnevno vreme. Naravno, sahrani možete pristustvovati u vreme ručka, ako ste zavšili sve svoje obaveze za taj dan. Vašu smrt ćemo primiti ko opravdanje što nise došli na posao, naravno nam morate javiti 14 dana pre dogadjaja, da bi vam našli zamenu.
Upotreba WC-a...
Zaposleni se previše vremena zadržavaju na WC-u, zato smo napravili raspored po abecedi. Na primer: Svi zaposleni koji imaju prezime na A, moćiće svoju nuždu napraviti izmedju 8.00. i 8.20, svi zaposleni koji imaju prezime na B pa izmedju 8.20 i 8.40., i tako dalje. Ako u tom vremenu ne obavite svoju nuždu, moraćete čekati do sledećeg dana, kada opet dodjete na red. Upotreba je ograničena na 3 minute. Kad prodju 3 minute, čuće se alarm, nestaće WC papira i vrata će se otvoriti.
Ručak...
Mršavim ljudima pripada jedan sat ručka, jer moraju da jedu više da bi izgledali zdravo. Ljudima normalne kilaže pripada 30 minuta ručka, da svoju liniju održavaju. Debeli radnici imaju 5 minuta da pojedu dietnu tabletu i popiju čašu dietnog pića.
Oblačenje...
Preporučeno je da se oblačite svojoj plati vidjeno. Ako vidimo da nosite skupe stvari smatraćemo da finansijski dobro stojite i da vam zato ne treba plata.
Konačna reč..
Želeli bih da vas zahvalimo za verovanje u naše preduzeće. Mi smo ovde da vam ugodimo i da se dobro osećate. Ako imate bilo kakva pitanja, komentare ili (pri)tužbe, molimo vas da to pošaljete na neku drugu adresu.

Lep dan vam želi,
UPRAVA



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Unusally
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 829
Mesto: GM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sad ja razumem vecite studente do sada mi nisu bili jasni ali koliko sutra cu se uclaniti u njihov klub nema para da me neko natera da polozim mehaniku:)SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

_________________
Radim se, a ti?

A to sto mi fali "u" - sta mi vredi rodjen sam sa greskom!!!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Vašu smrt ćemo primiti ko opravdanje što niste došli na posao, naravno nam morate javiti 14 dana pre dogadjaja, da bi vam našli zamenu.




ovo je urnebes... i što je najgore skoro pa da negde i jeste tako... mislim na bolovanje i praznike...

_________________
~Duo de la muerte~
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 18, 2008 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
Citat:
Vašu smrt ćemo primiti ko opravdanje što niste došli na posao, naravno nam morate javiti 14 dana pre dogadjaja, da bi vam našli zamenu.




ovo je urnebes... i što je najgore skoro pa da negde i jeste tako... mislim na bolovanje i praznike...
e ovo je najludje sto su mogli izmisliti

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Zašto je bolje što duže ići u školu ? Šefova pravila Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon