www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste ljubomorni i da li vas to nervira???
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Da li ste ljubomorni i da li vas to nervira??? Na vrh strane Na dno strane

Jer ovde pisu u muskarci i zene ovo je pitanje za sve????
Dali ste ljubomorni na vase cure/momke i dali preovladava kod vas nervoza u takvim situacijama???
Sta vas cini time da budete ljubomorni i sta bi postigli dokoliko pokazujete svoju ljubomoru??? Dali bi sa tim se osecali sigurniim ili slabiim ( lakse ranljivim)?


 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam ljubomoran i nervira me kad me neko pravi ljubomornim. Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek postoji mala doza ljubomore, bez obzira na situaciju... Ljubomorna sam, ali se trudim da se to ne vidi! Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sam prerastao tako nesto. Ljubomora je samo gubljenje vremena, nerava, samopouzdanja, ponosa i jos mnogo cega. Bilo je pre svega. I nevoze i nespavanja... Svega. Sada ne.

Citat:
. Ljubomorna sam, ali se trudim da se to ne vidi!

Mislim da ovo nije u redu. Ako si vec ljubomorna, onda mu to i pokazi. Onda mozete i porazgovarati o tome, tako da sledeci put ne budes ljubomorna. Wink
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He, he... Hvala na savetu!!! Cool
 
DooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2007
Poruke: 91

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubomoran sam,najcesce nemam razloga uopste ali eto...Sta cu kad je cica moja,poludim kad neko dira nesto moje...Mene to iskreno ne nervira,nju nervira,sta da joj radim neka prestane da bude koketa
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubomora...? hmmm... sirok pojam Mr. Green

ljubomorna sam u granicama, ali dosta toga precutim, oprostim...

a ovaj moj je ljubomoran malo vise nego ja, ali opet vjerujemo bezgranicno jedno drugom...

kako vrime prolazi tako sam ja sve manje ljubomorna, jer znam koliko me voli i koliko ja njega volim, verni smo jedno drugom, ne pravimo ljubomorne scene, sve tece lijepo i spontano u nasoj vezi, nasem buducem braku... Wink Embarassed

_________________

~ Banetova Žena ~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam i uzasno me to nervira ali, naucila sam da se kontrolisem

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Enteresantno citam ove do sad napisane stvari, I ja sam bio nekada davno ljubomoran ali iskreno mislim da je to samo gubljenje vremena, ali sta mislite trbali otvoreno da pricamo na tu temu sa partnerom sto nas nervira i sto bi htjrli da se promeni!? Jer ja mislim da ljubomora zatvara coveka i nemoze da pokaze pravu ljubav svom partneru!!! Ako od starta postoi ljubomora i to se ne promeni tokom vremena bolje ta veza odma da se prekine ili trebamo ziveti u karantine da ne bi bili partneri ljubomorni, svako ima pravo na svoj stav i nemoze niko da mu uskrati, bar ja tako mislimm jer ljubomora dosta skracuje od navika sto smo prije imali. Zar ne?
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam...i to me mnogo nervira..a najgore sto moja cura zna da sam ljubomoran i namjerno mi stvara ljubomoru... Mad Rolling Eyes

_________________

--_make love not war_--
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam više uopće kako sam u braku, jer nema potrebe za tim. Rolling Eyes


ako ne vjerujemo jedno drugom, bolje da se rastavimo...


tako da savjet za sve ljubomorne: ''sami sebe nervirate, nema potrebe za tim. vjerujte partneru, jer ljubomora nikom ništo dobro nije donjelo'' Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam ljubomoran i nervira me kad devojka hoce da me napravi ljubomornim,ali obicno ona izvlaci deblji kraj,i saznaje sta je ljubomora...Ali sam imao samo jednu takvu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li ste ljubomorni i da li vas to nervira??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon