www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

40 koraka...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: 40 koraka... Na vrh strane Na dno strane

Malo sale ...(a u svakoj sali ima i istine) Wink

________________________________________
Prirucnik za upropašcivanje muškarca, u 40 koraka

1. Udati se za njega

2. Obavezno mu reci da vam on nije ni prvi ni stoti

3. Napravite ljubomornu scenu kad za to nema ama baš nikakvog povoda

4. Ostanite potpuno hladni ako imate razloga za ljubomoru

5. Kad god mu je do seksa - odbijte ga

6. Kad mu nije do seksa - navalite na njega

7. Sve pare koje mu izvucete obavezno odmah potrošite na gluposti

8. Kad s njim obilazite radnje, trudite se da kupovina traje što duže

9. Zvocajte mu stalno kako malo zaradjuje

10. Non-stop mu pricajte kako su svi njegovi prijatelji uspješniji od njega

11. Njegove prijatelje koji su zaista manje uspešni rastjerajte

12. Kad ste sami s njim, trudite se da izgledate kao cudovište

13. Budite boginja, ako je tu još neko osim muža

14. Rodite mu samo jedno djete, dovoljno je

15. Ime djeteta je važno. Gledajte da bude po nekome iz vaše familije.

16. Ne zaboravite - mama je vaš najbolji prijatelj

17. Pitajte ga šta želi za nedeljni rucak, pa kad se odluci, spremite nešto drugo

18. Nemojte se smijati kad je on raspoložen, složite neku nadrndanu facu

19. Ako je neraspoložen, onda zaljepite na lice osmjeh od uha do uha

20. Uvek govorite kako mu noge smrde, narocito pred trecim licima

21. Ako ste domacica, ništa od vas. Morate raditi i to na takvom radnom mjestu gdje se ne zna precizno radno vreme

22. Organizujte mu vrlo ceste fizicke aktivnosti u vidu pomjeranja namještaja po kuc;i, a ako odbije poslušnost, prenesite sami samo jednu stolicu, pa se na sav glas žalite prijateljicama kako ste se zbog njega iskilavili

23. Cim se u kuci nešto pokvari, ne cekajte da on popravi, vec zovite majstora

24. Kad vam se omakne da uradite ili kažete neku ocitu glupost, mazite se oko njega, pa mu tepajte i umiljavajte se, recite mu maznim glasom - "ja sam tvoja mala slatka lutkica".

25. Budite veoma strogi prema svim njegovim pogrešnim potezima, a ako baš i niste neko zlopamtilo, to zapišite pred njim u svešcicu

26. U istu svešcicu obavezno napišite sve što on u bunilu obeca, pa onda svakog dana vadite svešcicu i govorite "Evo, ovde je nešto zapisano..."

27. Obecajte mu sve što vam padne na pamet, ali ni u ludilu to ne ispunjavajte

28. Držite ga za novcanik i rjec;, a ne za k...

29. Usisivac koristite iskljucivo kad on gleda sport na TV-u

30. Koristite pred njim cesto uzrecice kao što su - "A što li sam ja Bogu zgrješila..."

31. Ponekad budite i divni pa mu ugadjajte, ali ne više od jednom mjesecno

32. Morate imati neke tajne koje mu nikad necete otkriti. Neka te tajne iz vas zrace i cine da se on oseca neugodno.

33. Uvjek mu prepricavajte do besvijesti sve one bezvezne detalje s posla

34. Ne dozvolite da vas davi svojim poslom i te pokušaje u startu stopirajte

35. Ako mu se mama zove npr. Fata, uvek joj se obracajte sa "Tetka Fata"

36. S vremena na vreijme placite pred njim bez razloga (da ga iznervirate)

37. Svoju platu trošite samo na sebe i to iskljucivo na kozmetiku i garderobu

38. Dok je djete malo, uvaljujte ga njegovim roditeljima na cuvanje, a kad odraste, onda ga iskljucivo šaljite kod vaše mame i govorite da ga njegova ne umije vaspitavati

39. Imajte u vidu da je dobar razvod bolji nego loš brak, ali tek pošto nacete novu žrtvu

40. (VAZNO!) - Ovaj pravilnik ne primjenjujte ako vam je muž sirovina, jer možete dobiti batine. Ali, šta bi pametna žena poput vas radila sa sirovinom?



_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....
41.Potpisati dobrovljno razvod braka,odreći se bilo kakve odštete,alimentacije,odnosno,bilo kavne moralne i novčane nadokanade i moliti Boga da vas muž ne tuži za pretrpljeni duševni i fizički bol.U suprotnom ćete dobiti novu adresu stanovanja,na nekoj klinici,usled(slučajnog,naravno) loma,ruku,nogu,...itd.

P.S.:Nisam sirovina.Ja sam samo surovi Balkanac. Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Sre Dec 19, 2007 8:47 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja stvarno ne znam koji bi to muskarac i radi koje zene trpio sve ovo,ma ni da je angelina
zene zaboravite sve sto ste procitale u gornjem postu,ili ako ipak necete onda sve zapamtite i radite upravo suprotno Very Happy

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
vesnaana
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Okt 2007
Poruke: 1132
Mesto: negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf ova pravila su stvarno haos, samo sam ocekivala na kraju da postoji pravilo i da ga truje pomalo, pa bi bio uzas! ne znam da li postoji muskarac koji bi to trpeo, a i ne verujem da postoji zena koja je spremna na sve to.

_________________
Life is a moment in space
When the dream is gone
Its a lonelier place
I kiss the morning goodbye
But down inside you know
We never know why....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> 40 koraka... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon