www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Draga moja ženice
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 9:54 am    Naslov poruke: Draga moja ženice Na vrh strane Na dno strane

Sve je u redu, draga Gerda!
Puno hvala na tvom lijepom pismu. Ne trebaš se brinuti za mene. Sve je u redu. Kuham sâm, i svakim se danom sve više čudim kako to dobro funkcioniše. U međuvremenu mogu to i pojesti, a da idem u bolnicu na spumpavanje želudca. Kako često moram ići brzo, juče sam pekao krompir. Mora li se krompir čistiti? Dok se to peklo, otišao sam kupiti kruh. Kada sam se vratio, emajl u tavi se skroz otopio. Nisam mogao vjerovati da tako može malo izdržati. Dim u kuhinji se u međuvremenu razišao, ali mačka je crna kao gavran i kašlje. Od tada panično bježi čim ujključim kuhalo ili počnem lupati sa tavama. Kako kao što znaš, moram najmanje jednom dnevno pojesti nešto toplo, mačka se više ne pojavljuje.
Reci, koliko se dugo kuhaju jaja? Kuhao sam ih dva sata a nikako da postanu mekana. Daj mi napiši molim te, da li se zagoreno mlijeko može još za nešto iskoristiti. Da li da ga stavim sa strane dok se ti ne vratiš?
Imao sam lagani problem sa gulašem kada sam htio ugrijati konzervu. Nažalost ekspodirala je u mikrovalnoj. Vratašca od mikrovalne su izletjela kroz prozor i uništila naš lijepi staklenik… i prozor isto. Kako je prozor bio zatvoren (moram ga držati zatvorenim kada kuham jer inače uvijek dođu vatrogasci), izletio je skupa sa štokom. Udarni val je bio strašan. Konzerva je nasuprot vratašcima izletjela kako raketa prema gore, probila plafon i pogodila 13-godišnju ćerku gospodina Bauera, koji stanuje iznad nas, tačno između nogu. Ona je upravo svirala klavir, ali nije joj se nista desilo, samo što je učitelj klavira ostao bez 4 prsta.
Da li ti je se već desilo da ti se prljavo suđe upljesnivilo? Kako li je to samo moguće za tako kratko vrijeme? Ti nisi ni pune 4 sedmice odsutna. Iza sudopera štošta živi, mogao bi čovjek "Univerzum" snimiti. Odakle dolaze samo svi ti gmizavci? Da li si ih možda ti tamo ostavila? Uglavnom, napokon sam se sabrao i išao oprati suđe. Draga, nemoj se molim te ljutiti i vikati, ali onaj dobar porculan od tvoje bake je polomljen. Izgledao je tako čvrsto da mi nije bilo ni na kraj pameti da neće izdržati. Možda je 1000 obrtaja mašine za veš ipak malo previše.
Usput rečeno, i ona je isto pokvarena. Prilikom centrifugiranja je veliki nož za rezanje mesa malo oštetio bubanj… i sada se nalazi u zidu… nož, ne bubanj. Bubanj je probio 30cm zida od cigle i sada leži bez veze negdje vani.
Dok sam jeo, nažalost sam zaprljao tepih u dnevnoj sobi i to sa sokom od paradajza. Ti si mi uvijek govorila da se sok od paradajza ne da ničim izvući. Tu se nažalost varaš draga moja, fleka je odlično izašla, dlake od tepiha nažalost takođe. Možda ipak nisam trebao uzeti nitrorazređivač.
Frižider sam morao otopiti. Ti si uvijek tako nespretna, led se da odlično odstraniti sa zidarskim čekićem. No, čudno, sada više ne hladi nego grije. U svakom slučaju je meso dobro pečeno, a jogurt, šampanjac i mineralna su eksplodirali.
Draga moja. U četvrtak sam zaboravio zaključati stan. Mora da je neko bio ovdje jer nedostaju neki vrijedni predmeti, no, novac sâm ne čini čovjeka sretnim, kako ti to uvijek kažeš. Ormar je isto prazan, ali, sigurno nije bilo puno u njemu jer ti uvijek kažes da nemaš šta da obučeš.
Kada sam juče naveče htio nahraniti zeca, prevrnula mi se svijeća. Zec je sad bez dlake. Izgleda prilično smiješno. Ovim bih htio završiti za danas. Sutra malo više. Nadam se da uživaš u miru u banji i da se dobro odmaraš.
Puno lijepih pozdrava od Tvog Erwina !
P.S.
Kada je tvoja mama doznala za nesreću, dobila je moždani udar. Sahrana je bila juče, nisam ti htio ništa reći da se ne uzbuđuješ bez razloga. Ipak si ti u banji i trebaš se odmoriti.
Erwin.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha,ha,ha...Ovo je bilo dobro!!!! Exclamation Mr. Green Very Happy

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing ... koja komedija .. Laughing Laughing

Citat:
Frižider sam morao otopiti. Ti si uvijek tako nespretna, led se da odlično odstraniti sa zidarskim čekićem. No, čudno, sada više ne hladi nego grije. U svakom slučaju je meso dobro pečeno, a jogurt, šampanjac i mineralna su eksplodirali.


Mr. Green Mr. Green

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jadna Gerda.... Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing joj, ubih se od smeha, ovo je mnoooogo dobro....

_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ovaj baš rešio da se reši žene. Mr. Green

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Usput rečeno, i ona je isto pokvarena. Prilikom centrifugiranja je veliki nož za rezanje mesa malo oštetio bubanj… i sada se nalazi u zidu… nož, ne bubanj. Bubanj je probio 30cm zida od cigle i sada leži bez veze negdje vani.


hahahahaha o boze... Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
sandral
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 1039
Mesto: ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahah... eto što čovjek sam može da uradi

_________________
Život nije vrijeme koje je prošlo... već trenutci koji se pamte...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e slatko se nasmejah Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 18, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing looood

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Draga moja ženice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon