www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se danas zaista isplati štedjeti u banci?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~
::  
Autor Poruka
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam otvorenu štednju u banci i zadovoljna sam

 
president
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Maj 2004
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da se isplati, pogotovo u srbiji, ali nista dugorocno, par godina najvise
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iplati se, barem da izvadis inflaciju ako nista drugo...

_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 29, 2008 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isplati se, ali ne na duži niz godina.
 
slaki_ch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje je uloziti pare na berzu.
Pa ko prezivi pricace......haha

Ali ako prezivi eto para

pozdrav
slaki_ch
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 08, 2008 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako ko zna sta je banka po definiciji nikad ne ostavlja novac u njoj vec trazi alternativna resenja koje mogu imati fin. dobit. kratkorocna stednja je prosipanje iz supljeg u prazno pogotovo u zemlji gde nema pre svega politicke, samim tim i ekonomske stabilnosti. poverenje se u SR vraca u banke jer gradjani nemaju bas neke alternative za ulaganje, racunajuci u to berzu koja je vise nego pionir u svetu ekonomije.
dugorocna stednja je vec prica za sebe. ko god ima novca da stedi u banci dugorocno ima vecu mogucnost da postane preduzetnik ili ulozi u nekretninu ili sta god.u naseg naroda ne postoji pismenost sto se stednje i investicija tice. smao guta reklame banaka jer za drugo i ne zna. a vlastima i bankairma dgovara takvo stanje.
dovoljno je reci da je prihod od celokupne privatizacije u srbiji zakljucno sa 2007-om iznosio 2,439 milijarde , a stednja gradjana u banci 4,35 milijarde evra!!!!!
i ta cinjenica nikome ne smeta!grrrrrrrr Crying or Very sad

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
kalamarko
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2008
Poruke: 5
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 18, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se isplati,samo retko ko ima šta da uštedi Embarassed

_________________
osmeh Smile
 
pepeljuga21veka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 24 Jun 2009
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da danas nije pametno drzati kes u slamarici

_________________
Mozete da me mrzite, mmozete da me volite ali morate da me postujete
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da se isplati... ali ja ne dajem pare tamo zasto sto uvek razmisljam na najgori nacin, sta da se desi npr. da propadne banka i oticice sa tvojim parama... mozda je to razlog sto slabo verujem ljudima ili sta ja znam Sad

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veca suma novca i na duge staze mozda nesto izvuces inace obratno tesko ili nikako..

npr. $20,000 na CD koje urocis na 6 meseci isti je interes ko da ih stavljas u 'savings account' sto nemas racuna stavljati ih na CD za toliko vremena jer nista neces izvuci a izgubit ces time sto ako zelis taj novac podignuti pre vremena placas procenat na tu sumu i zavisi koliko
ali ako isto tako stavis navedenu sumu na 9 meseci ili godinu veca je rata i mozda se isplati ali naravno novac da se ne dira i tako ali nije to nesto sto se isplati..
postoje mnoge varijante.

Sigurno veca suma, sto duzi period isplati se.
 
mnebojsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 09 Apr 2009
Poruke: 9
Mesto: Beograd, Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Ja isto, nisam u situaciji da mogu bilo sta da ulozim u banku.
Da imam, to bih ulozio u neki posao. Ipak je to isplativije.
Na kraju bolje da sam sebe potkradam, nego da to cini neka banka.
New Evil
 
lahaine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 08, 2009 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima, mali savet od ekonomiste , Stednja u banci ima dobrih i losih strana, da bi se naucili da zaradite pare u banci treba vam dugo vremena proucavanja onog sto oni nisi proucili. Oni se trude da ti sto manje zaradis kao da oni svo vise zarade. Ali ima smisla orociti velike sume na male rokove od oko 2-5 godina i ne truditi se mnogo pametovati jer to su razradjeni sistemi. A banka treba šišat i šlapat jer one to zasluzuju .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~ -> Da li se danas zaista isplati štedjeti u banci? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon