www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koju zemlju NIKADA ne biste posjetili?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 16, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ja mislila da Kirgistan nema što pokazat, sama sam bila tamo i vidjela mnogo ljepšu prirodu nego neke druge zemlje. Meni lično pošto se i bavim turizmom, isto sve zemlje na svoj način su lijepe.
Ali ne radi se ovdje o tome koja je zemlja lijepa ili ne, nego zašt ne bi išli u neku od njih? I da li znate gdje su SVE te zemlje koju spominju ljudi? Samo sam bila začuđena da se većini sviđa svaka zemlja i da bi išli možda u neku zemlju gdje vlada i rat još uvijek. Smile


 
Djuka911
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Nov 2007
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne postoji drzava koju ne bih posetio...

Ako mi se ukaze prilika da posetim neku drzavu, zasto je ne iskoristiti?

Uvek je dobro (bar tako ja mislim) upoznati neku novu kulturu i neke nove obicaje, i videti kako se neke stvari rade negde drugde...
 
udri_muski
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2007
Poruke: 7

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam razmisljao da ne posjetim neku zemlju, kao sto nikad nebih odbio da ju posjetim kada bi se pruzila prilika. ali kad smo vec kod toga, najmanje simpatija gajim prema iranu (iako ne kazem da ga nebih volio posjetiti) ne znam zasto, ali tako je
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislin da svaka zemlja ima ono nešto posebno, jedinstveno.. tako da bi volila ić bilo di i vidit sve Mr. Green Al ipak neke zemlje tipa Iran, Irak, Kazahstan i tako te me baš i ne privlače.. Neutral

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Anetty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2007
Poruke: 41
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Albaniju- sama pomisao na muslimane me zgrozii!
ili u neku zemlju Afrike..gde ljudi jedva prezivljavaju od vrucine,gladi..itd

_________________
I`am what I`am,and that something you can never BEE!
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ne privlači me baš Iran ili Irak

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm ne mogu reć ni za jednu zemlju da je ne bi nikad baš posjetila.Al najmanje me zanima Rusija i sjever Europe jer ne volim snijeg, hladnoću i takav ugođaj.I ja bi otišla čak i u Irak, Pakistan...Bilo di jer svaka zemlja ima šta pokazat i sve želim vidjet.Normalno ne bi išla nigdje u trenutku kad u zemlji vladaju neke trzavice, ratovi i sl.I normalno da postoje neke zemlje u kojima treba bit oprezan i ako nema rata, npr. zbog bolesti, kriminala...Za takve zemlje bi samo bila oprezna, al nikako ne bi odbila tamo otić.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto poison kaze, to sto se ratuje, to nije od nas...ne pricamo o politici vec o predelima zemlje

a mislim da ama bas svaka ima sto sta za prikazivanje

e sad, nekima se ne svidja prasuma (kolumbija) pustinje (afrika) hladnoca (aljaska) ali verujem da je lepo sve videti i doziveti

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iran,irak,Kina,Japan..sve te....
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 4:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

P_r_e_d_a_t_o_r je napisao/la sledeće:
Iran,irak,Kina,Japan..sve te....


e ja bih u te drzave prvo iso!!!! prvo u iran!!! a mislim da ne postoji drzava u koju ne bih iso.....

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
sirmium7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2008
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Albaniju. Nikada***
 
sexy seka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 175
Mesto: ....europa....

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema takve.. ja bih posjetila sve zemlje.. Razz

_________________
Visoka i iskvarcana
kosa duga, ispeglana
pola grada ona pali
jer joj ništa baš ne fali

Ona premija je prava
zgodna riba, boli glava
dugi nokti, kosa plava
nasminkana i kad spava
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koju zemlju NIKADA ne biste posjetili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon