www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Volim te kao ortaka.
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 7:12 pm    Naslov poruke: Volim te kao ortaka. Na vrh strane Na dno strane

E ovako pitanje za sve i musko i zensko Smile Da li devojke imaju neki trip pa misle da kad kazu umesto onoga 'Ne zanimas me" "Volim te kao ortaka necemo to da kvarimo" tako manje boli? 99% korpi mi je bilo uz obrazlozenje ovo "Volim te ko ortaka"... Dajte bre zene smisljajte novo Very Happy

 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing ... meni se to jos nije dogodilo....
dobijao sam korpe is drugih razloga... ali tako.... Laughing

to je nesto najgluplje sto onaj koji ostavlja moze da kaze onome koga ostavlja...

druze .... dobro je da je otisla kada ume tako nesto da kaze...

"Volim te kao ortaka"... gde moze da te voli kao ortaka.... kao kada bi ortaku rekla "Volim te kao decka"...
Svakakvi vid korpe mogu da zamislim ali takav... ja bih sigurno poceo da se smejem kada bih licno cuo tako nesto...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ček, ček! Ovde nije reč o raskidu, već o muvanju..ili grešim? Rolling Eyes

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi 'vako

ako te drugarica stvarno voli kao ortaka, ona ce ti to i reci...na taj nacin

ne verujem da bi bila toliko neiskrena da ti to kaze a da misli drugo..mada ima slucajeva

ne razumem zasto je tesko reci, nisam spremna za vezu, svidja mi se neko drugi i sl..ako je stvarno tako..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jesi probao da prestanes da muvas samo drugarice? Very Happy
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^haha,pa tu si u pravu. ako muvas ortakinju onda je stvarno glupo i to onako bezveze tj ne bas glupo ali rizikujes da ti se bas tako i obrati. ako se niste u pocetku skapirali.. mada uvek ima izuzetaka evo npr ja Cool Cool Cool
kad krenes da je muvas onda joj to i stavi do znanja od prvog susreta Smile
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bre ljudi ja sam tu devojku znao 9 dana kad sam je startovao. Znaci nije mogla da mi bude ortakinjaaaaa pa ne znam ... Upravo zato sam poceo da se smejem kad sam cuo. Al ono, u principu dobijem taj odgovor i onda sma pricao sa ortakom kaze mi on da se i njemu isto desava. Rekoh aj da pitam pa ono, mozda sam ja neki baksuz pa me sve vole ko ortaka Very Happy
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Pa izvedi je kao ortaka na pivo mozda joj izleti sloocajno shta stvarno misli Mr. Green Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
E bre ljudi ja sam tu devojku znao 9 dana kad sam je startovao. Znaci nije mogla da mi bude ortakinjaaaaa pa ne znam ... Upravo zato sam poceo da se smejem kad sam cuo. Al ono, u principu dobijem taj odgovor i onda sma pricao sa ortakom kaze mi on da se i njemu isto desava. Rekoh aj da pitam pa ono, mozda sam ja neki baksuz pa me sve vole ko ortaka Very Happy



pa pazi... mozda je shvatila da biste bolje uspeli kao prijatelji nego u vezi... To se desavalo i meni puno puta Rolling Eyes Pokusaj razumeti to...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dešavalo se mnogo puta. ja sam se lično uvjek glupo osječao poslje takve korpe... i na žalost, nema tu prijateljstva više, doduše, dali je uopšte bilo?

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
malizec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 153

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je samo fin način da ti cura gaže da joj se ne dopadaš. Tako se većina njih ponaša, jer joj kao blam da te otkači nego na finjaka. To ne znači da je tvojim ambicijama tu kraj Laughing ...iako možda i realno jeste
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu nema sta da se razume... kazes joj.... vidimo se!... i vise joj se ne javljas na ulici.... ti nju ne volis kao ortakinju.... a ni kao devojku.... uopste je ne volis.... je l tako?
a ako ona tebe posle 9 dana voli kao ortaka.... onda jeona u problemu....
bezi bolje dok se ne utripuje jos nesto Confused

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Volim te kao ortaka. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon