www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zagonetka zvana MUŠKARAC
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Zagonetka zvana MUŠKARAC Na vrh strane Na dno strane

Obozavaju fudbal, a pored njega i svoje majke, malo pricaju, nikada ne kupuju cvece, jednom recju, muskarci su za nas apsolutna zagonetka. Ipak, procitajte ovaj tekst, mozda ce vam ponesto biti jasnije.

1. Zasto su muskarci tako sturi u konverzaciji?

Na primer, kada ga pitate sta njegov najbolji prijatelj kaze o nedavnom raskidu veze sa dugogodisnjom devojkom, on odgovara samo: "Hm, nista posebno".

Verovali ili ne, muskarci genetski nisu predodredjeni za konverzaciju kao zene. Prema nekim istrazivanjima, zene dnevno izgovore izmedju sest i osam hiljada reci, dok ih prosecan muskarac izgovori tek oko 2400, a vecina od toga su sture cinjenice i infirmacije. Oni su skloni pazljivom "filtriranju" i izostavljanju manje vaznih stvari. Eto zasto zene interesuju i najsitniji detalji svake veze, a muskarce impresioniraju prihodi uspesnog kolege. Osim toga, to je i zato sto nemaju poverenja u zensku diskreciju.

2. Zasto ih fudbal toliko uzbudjuje?

Fudbal je muskarcima nacin zivota, kazu oni. Neki, pak, imaju malo strucnija objasnjenja, npr: na desnoj strani mozga muskarci imaju podrucije koja vecina zena nema, a sluzi za odmeravanje uglova, brzine i udaljenosti. To se zove podrucje vizuelne prostorne svesti, a nekad je bilo izuzetno vazno u lovu i potrazi za hranom. Danas je taj prirodni instikt zadovoljen gledanjem fudbala i trka. Naravno, posto zene nikada nisu morale u lov nikad nisu razvile te vestine prostorne vizuelne svesti, i zato vecina njih te aktivnosti smatra dosadnim.

3. Zasto se, iako vrlo dobro znaju da je to izvrsna taktika, muskarci nikada (ili vrlo retko) na vratima ne pojave sa buketom cveca?

Muski mozak nije konstruisan za estetiku, nego za prakticno, a cvece ne spada u logican deo njihovog mentalnog sklopa. Trosenje na nesto sto ce uvenuti za nekoliko dana, smatra se cistim bacanjem novca. Muskarci smatraju da, umesto toga, moramo misliti na druge sitne stvari koje cine za nas. Na primer, iznesu smece, "pokupe" nas kad smo kod prijateljice - u tome vide smisao. I na kraju, sta vam drugo preostaje nego da u tim stvarcicama i vi potrazite smisao.

4. Zasto muskarci nikada ne ogovaraju?

Muskarci, bar tako kazu, tracare, ali ne tako ocigledno kao zene, i ne kad je osoba koju ogovaraju iza ugla ili u susednoj prostoriji. No, uopsteno, muskarci su manje zainteresovani za suskanje nego nezniji pol. Ako muskarci imaju neki problem, oni ce ga ili resiti ili potpuno zaboraviti. Kad se dve zene posvadjaju i prekinu da govore, pocinje kritikovanje (ne)prijateljice: njenog decka(muza), prijatelja, roditelja... Muskarci, medjutim, ne funkcionisu na taj nacin. Oni radije odmeravaju vestine i nedozivljavaju jedni druge tako licno kao sto to cine zene.

5. Zasto muskarci insistiraju na mokrenju u zbunju izvan kuce nakon vecernjeg izlaska, kad je jednostavnije uci u kucu i otici u toalet?

Neki muskarci kazu da je to pitanje geografije. Jer zbunje je blize od WC solje i, osim toga, ne moraju da je "gadjaju" posto su popili nekoliko pica. Za razliku od njih, nekada davno, kada su toaleti bili napolju, zene bi uvek isle u grupama - radi sigurnosti (i danas je zadrzana ta tradicija). Muskarci su dokazali svoju snagu i sami odlazili u toalet, ali jedan od razloga njihovog mokrenja u grmlje ili pod drvetom je i podsvesni instinkt zivotinja muskog roda - oznacavanje svoje teritorije.

6. Sta je to toliko privlacno u sakupljanju stripova, farmerica, ploca, CD-a?

Muskarci su lovci. Vole da u cosak na gomilu sloze sto vise stvari - uvek su svesni da ih drugi muskarci prosudjuju ne samo po kolicini, nego i po kvalitetu onoga sto poseduju. Muskarci su takmicari i vole da budu, npr. vlasnici "najboljeg" stripa i ploce koji retko mogu da se nabave - to je vrsta dostignuca, ali i hrana za njihov ego. Kad poseduju nesto sto nema velik broj ljudi, osecaju se posebnima.

7. Zasto nikada nece kritikovati majku, cak i kada je ona izuzetno neprijatna?

Muskarceva majka savrsena, apsolutno potpuno, idealna zena - i na pijedestalu je od njegovog detinjstva. Gledajuci roditelje muskarci uce da stite zene kao takve. Neki ce reci: "Moja mama je uvek pazila na mene i brinula se o meni. Kako je onda mogu kritikovati zbog necega?" Devojke svoje potencjalne svekrve dozivljavaju kao obicna ljudska bica, ali nikada ne treba da ocekuju od muskarca da s njima podele to objektivno misljenje.

8. Zasto kao opcinjeni gledaju zenu u minicima, a svojim devojkama brane nosenje provokativne odece?

Duge noge su simbol zenske plodnosti. To je prvi deo tela koji rate kada devojka udje u pubertet. No, kada je rec o NJIHOVOJ devojci, muskarci su vrlo svesni da je ona meta pogleda drugih muskaraca i postaju (licemerno) zastitnici. Uglavnom je to zato sto ne zele da drugi bulje u njihove devojke, ali to obicno nije razlog da oni ne gledaju tudje.



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se ovaj text Wink

pomoglo mi je da bolje ukapiram muski rod Wink Wink Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jašta Rolling Eyes

- oboažavam fudbal, to stoji,
- ne idealizujem svoju mater, svjestan sam ko je ona i šta sve imam i nemam od nje, nikad je spominjo nisam, osim u slučaju da je prića nanjela na razgovor o roditeljima.
- Cvijeće kupim, bar jedan cvijet ruže.
- Nikad nisam niti bi branio da nosi miniće, neka se oblaći kako to njoj odgovara i paše, sve se može samo dok ne koketira sa drugima.
- ne skupljam CD-jeva, niti stripove, farmerice (nego, koliko pari cipela imate djevojke??????)
- mokrenje van kuće... ako sam pred kućom, bogami ja ulazim
- vala ne ogovaram, glupo mi
- stur u konverzaciji... pa ponekad i jesam

Sve u svemu, ja sam idealan muškarac. Negirao sam sve, a sve je pravo i iskreno

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovaj tekst me je slatko nasmejao Smile Svaka cast po ovome moze komedija da se smini Smile A sad malo ozbiljnosti:

1. Zato sto na neka glupa pitanja necu da odgovaram (Zasto je moj ortak raskinuo vezu to je njegov problem i necu da ogovaram njega). U principu volim da pricam ali kad mi teme odgovaraju (devojke birajte teme pa necemo biti sturi Razz)

2. Ne volim fudbal volim vaterpolo. Zasto? Jer sam nekada kad sam bio mali trenirao vaterpolo pa mi ostala ljubav prema tom sportu od tada.

3. Kupujem cvece ali retko. Mislim da to nije nesto za svaki dan vec u POSEBNIM prilikama. Uostalom cvece kupujem samo devojci sa kojom sam u vezi jer sto bih bacao pare na devojku sa kojom nisam trenutno? Moze da bude al ne mora da znaci Very Happy

4. Mi ne ogovaramo? Smile Sa devojkama retko. Al kad sam sa 2 najbolja ortaka ogovaramo i mi samo neke druge stvari Very Happy

5. Za razliku od zena nama je to 3 minuta posla. Sklonim se pored ulice i zavrsim posao ... Ako nema WCa blizu, a i iskreno lepse je to u prirodi - nekako mi je prirodnije Very Happy

6. Ne skupljam stripove, farmerke, CDe itd... Mislim da svako treba da nadje nesto sto ga fascinira i to da skuplja ... E sad zasto? Jer volim da imam ono sto mi se svidja (jelte to je valjda normalna pojava).

7. Daleko od toga da je majka savrsena ali je ipak MOJA pa ono ... Ne pljujem po svome.

8. E za ovo si vec potpuno u pravu mada ti simboli plodnosti meni ne zvuce tako realno kao ono "Sto je dobra riba qq"... Very Happy Ne branim svojoj devojci da oblaci mini suknje samo se ja ne osecam prijatno kad udjem u kafic sa devojkom a u nju svi blenu.
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ziva istina samo malo preuvelicana Laughing Laughing Laughing
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 3:08 am    Naslov poruke: Re: Zagonetka zvana MUŠKARAC Na vrh strane Na dno strane

@ Dreamwalker: U pravu si. Malo je preuveličano.

1. Tačno
2. Verovatno tačno. Postoji ono što se zove "Takmičarski duh"
3. Tačno, ali ne baš uvek. Mr. Bond, nisam nosio samo svojim devojkama cveće. Wink
4. Netačno. Poznavajući neke moje kolege, mogu da kažem da smo nekad gore tračare od žena... Rolling Eyes
5. Tačno, a nekad ne može da se izdrži. Very Happy Jedan od Marfijevih zakona: "Što se sve više bližiš WC-u to će ti se više mokriti. Pred vratima će već postati kritično"
6. Tačno tako (sakupljam stripove) Embarassed I to je deo "takmičarskog duha".
7. Tačno, ali:
a) ona je prva žena koju smo upoznali i koja je brinula o nama (tu se budi osećaj krivice)
b) u pubertetu ona već počinje da nas nervira. Mr. Green
[quote="Annabel_Lee"]
8. Tačno. Sad Volim da gledam lepo obučene devojke, volim i kad se moja devojka skocka, ali ne volim da gledaju u nju (primećujete paradoks?)

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
zhejr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Apr 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo...gledao sam nekog komichara skoro,i jedan deo ide ovako

"i was in store and I saw some magazine.Headline was 100 ways to please your man...by some lady.Women got to understand...there is no 100 ways,theres 4...suck his dick,play with his balls,fix him a sandwich and dont talk too much" Very Happy

Gomila chasopisa je na tu foru...mistifikuju muskarce,ubedjuju zene da su debele itd, a osecam kad bi videli te ljude koje pishu te kolumne... Smile
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo mi se pitanje jako svidja... Very Happy
1: Drug raskinuo sa curom. NJegova stvar. Svako drugacije reaguje...
2: Fudbal volim kao i 90% muskaraca isto kao i devojke spanske serije Laughing
3: Devojci s`vremena na vreme kupim buket kao i sto se vidi Very Happy

4: Normalno da se ogovara ali nismo opsednuti stime, kao ono uz kaficu Very Happy nego prokomentarisemo ono sta ima ali nije tracarenje...
5: Kad pijes pivo ne biras gde i kad. To ti je kao kad je ciga bezao kroz pustinju i jurio ga lav. Kaze drugi ciga I? Popeo se na drvo... Kakvo drvo u sred pustinje... E bato moj, kad te juri lav nema tu ima nema Laughing Laughing
6: Diskovi mi se gomilaju zato sto su tu uglavnom filmovi...
7: Majka je jedna, pravi i najiskreniji prijatelj koji te voli bez rezerve i uslova...
8: Kao sto se vidi na slici, ne branim joj da se obuce kako voli. Sta vise meni imponuje kada se skocka pa svi bleje u nju a ona samo moja... Hehe.... A da joj neko pridje bilo bi problema...(naravno kad sam ja sa njom posto kad je sama ne pise joj na celu da je zauzeta) Laughing Laughing
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hhahahahahha kako se odma bunite! Very Happy Very Happy Very Happy Pa strasni ste!heheheeheh

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Aike
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 70
Mesto: Skopje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
3: Devojci s`vremena na vreme kupim buket kao i sto se vidi


Buket?? Shocked

Ja sam ih videla barem tri na slici....ako je ono sve od tebe, pa sta ti mogu reci osim "Bravo" Laughing

_________________
Osecam andjela u sebi kog neprestano sokiram...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. diskrecija zagarantovana (uglavnom). sto mora da se apsolvira ta tema? mi znamo sve... mi smo u fazonu: ako hoces nesto da znas o tome... zovi pa pitaj direktno... ja ne dozvoljavam da vest ide od usta do usta... i to preko mene.

2. jedan duzi vremenski period spadam u onih 10%... tako da cu da preskocim ovo pitanje.

3. hm.... zana bi cvece svaki dan i to na svaki sat... ovako... kada nama dodje inspiracija tada se odlucimo na cvece... ali ono sto ste zaboravile da cenite je Arrow kada se desi... iskreno je i od srca. bolje iskren 1 buket godisnje, nego svaki dan cisto onako.

4. mi umemo da razdvojimo posao, drustvo, ljubav, porodicu i td. ako sa nekim ne govorimo zbog posla... to ne znaci da ne mozemo da se druzimo njim.... ogovaramo - retko, veoma kratko i jasno.

5. Laughing ... zena mora da se dobro suzdrzi kada joj se mokri tj. do prvog toaleta jer mora da se skine od pola na nize... a mi stojimo, otkopcamo pantalone i dalje znate... 10 sekundi.... sto zbog radnje od 10 sekundi da se suzdrazavamo recimo sat vremen... pa da posle imamo bolove Very Happy

6. mi skupljamo te stvari Rolling Eyes ... nije ovo pitanje za mene... inace zene skupljaju garderobu, nakit ....

7. boze me sacuvaj.... nesto lose za majku... majka je svetinja...

8. ne branim joj nista.... ne gledam je kroz garderobu... ne brine me ko je gleda ... i da je ne gleda niko... opet me zabole... meni je vazno da ona ne gleda nekog frajera Very Happy Mr. Green

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aike je napisao/la sledeće:
Citat:
3: Devojci s`vremena na vreme kupim buket kao i sto se vidi


Buket?? Shocked

Ja sam ih videla barem tri na slici....ako je ono sve od tebe, pa sta ti mogu reci osim "Bravo" Laughing


Ono je jedan buket ali na dva sprata....Morao sam da budem malo mastovit 21 ruza... Cura se odusevila sto je meni bilo veoma drago... Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Zagonetka zvana MUŠKARAC Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon