www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zbrka (Tema za sve koji imaju problem i žele savet!)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2011 1:36 am    Naslov poruke: Re: Help! Na vrh strane Na dno strane

shoza je napisao/la sledeće:
Svakome je potrebna neka pomoc.Znaci nista odredjeno.Nekome materijalna,nekome radna,a meni naprimer,posto sam sinoc raskinuo sa devojkom posle cetiri ipo godina,emotivna pomoc.Dajte neki savet,bez obzira sto mi se ovo nedesava prvi put,prvi put je ovako jako,jer mi je ovo bila najduza i najozbiljnija veza.Spasa vezi nema,ali sigurno ima nacina da mi bude lakse.A vi iznesite vase probleme i kakva vam je pomoc potrebna?


Окружи се људима. Никако слободно време не проводи сам. Буди окружен пријатељима и породицом, али никако не причај стално и само о раскиду да не испало да гњавиш људе. Причај о са људима о обичним стварима. Бави се спортом. Труди се за почетак да што мање времена проводиш сам. Никако не смеш слободно време да проводиш сам уз ТВ или компјутер. Виртуелни пријатељи и овакви савети не могу никад да замене ''жив'' разговор са породицом и и пријатељима.



_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
iphone-4s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2011
Poruke: 5
Mesto: ....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2011 1:11 pm    Naslov poruke: Sms poruka - sta uraditi ? Na vrh strane Na dno strane

Neznam gde da stavim temu, mozda je najbolje ovde

Ovako

Pre nekoliko dana sam poslao sms jednoj curi (dobio broj od xx osobe) nije mi nista odgovorila, i ja sam onako pomislio ok nije zainteresovana, nista.

Danas sam saznao od jedne osobe da je dobila poruku i procitala je, ali nije mi odgovorila jer do sad "nikad nije imala momka" i nezna kako da mi odg. tj stidi se Confused Rolling Eyes <<< (nije neka klinka, vec je punoletna etc..)

E dali da opet posaljem neku porukicu (npr sta) ili odustati (da ne dosadujem?)... dali neko ima neki savet, nisam nikad bio u ovakvoj situaciji i dilemi

Na zalost budem u nemackoj, naravno voleo bi da sam mogao ovako licno a ne porukom, ali sta je tu je (ali planiram za novu godinu ici dole-ferije)

Nadam se da neko ima dobar odg. ...

Puno hvala
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2011 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

salji poruku... Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
iphone-4s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2011
Poruke: 5
Mesto: ....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2011 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
salji poruku... Laughing Laughing Laughing


Ozbiljno ? Rolling Eyes => Laughing Laughing Laughing ?
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2011 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta ces drugo.... Shocked

ccc ako ti ne budes zvao...zvat ce neko drugi.. Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
iphone-4s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2011
Poruke: 5
Mesto: ....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2011 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
pa sta ces drugo.... Shocked

ccc ako ti ne budes zvao...zvat ce neko drugi.. Laughing Laughing Laughing Laughing


Da, ali dali neko ima predlog, sta da napisem u drugoj sms, stvarno neznam koji "razlog" druge sms da navedem Rolling Eyes

A ne zelim biti ni previse direktan tj. "mala zelis biti moja cura" itd... da se prestrasi Shocked Laughing

Zato sam ja uvek za onu opciju: oci u oci Very Happy Laughing

P.S Hvala
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2011 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da pricas sa njom....uzivo?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2011 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitaj je da li zeli da joj posaljes jedan sms... Smile

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
iphone-4s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2011
Poruke: 5
Mesto: ....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2011 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
A da pricas sa njom....uzivo?


Uzivo...da ali km i km izmedu mene i nje su..mozda si mislila na telefon ?

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
pitaj je da li zeli da joj posaljes jedan sms... Smile


Bila bi jaka fora to poslati Laughing Laughing Laughing
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2011 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, mislila sam lice u lice...ne mislis valjda sa njom imati sms vezu?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
iphone-4s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2011
Poruke: 5
Mesto: ....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2011 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
ne, mislila sam lice u lice...ne mislis valjda sa njom imati sms vezu?


hehe ma ne sms vezu ... Shocked

Ali sta da radim ja nemogu biti dole stalno, ovde mi je posao ovde mi je pola zivota.

Ah te "veze" na daljinu Neutral
 
fanstebre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Dec 2011
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2011 5:39 pm    Naslov poruke: Devojke, sta pomislite o nekom ko sa 22god nije.... Na vrh strane Na dno strane

(ako nekog mrzi da cita ovu moju kukumavku na dnu posta ima pitanje za koje mi treba odgovor pa nek preskoci ovo)

Pozdrav svima...imam 22 god...nemam devojku, nisam nikad ni imao, slabo se i druzim, u drustvu ne znam dve reci da sastavim jer nemam o cemu da pricam...zivot mi je monotonija, sve mi se svodi na dolazak i odlazak sa treninga, fudbal i samo fudbal...toliko sam zeleo da uspem da sam mnoge stvari zapostavio, sebe sam na kraju krajeva zapostavio...kao dete sam bio tih, miran, povucen, stidljiv (kao i vecina dece uostalom) ali za razliku od drugih ja sam to do dan danas zadrzao...stalno mislim da je razlog, sto se nisam promenio, taj sto nisam imao devojku, sto se nisam osetio voljenim sa te strane, sto nisam osetio da mogu da se svidim nekoj devojci i da neka devojka bude zainteresovana za mene...to je ono sto me sad najvise muci i zbog toga vec zadnjih par godina retko, veoma retko sam se osecao srecno, zadovoljno, ispunjeno....uglavnom sam tuzan, besan, razocaran...vecito namrsten...s druge strane da nije tog fudbala siguran sam da bih bio zreo za psihijatriju jer ti treninzi i taj fudbal me jos drze u psihickom zivotu ne daju mi da poludim jer se jos nadam necemu i okupiran sam necim...ali kako sve vise se nazire moj neuspeh na tom polju sve mi je teze sto nisam napredovao u drugim sferama zivota....sa devojkama ne znam da pricam, u stvari znao bih ali me uhvati takva trema i stidljivost da ne mogu sebe da prikazem onakvog kakav sam tako da samo cutim pa me one i ne primecuju i zato nisam stekao nijednu drugaricu u zadnjih par godina a kamo li devojku i ne usudjujem se da izadjem u grad, provod, da se druzim itd ...zatvoren sam skroz u sebe, mnogo sam nesiguran, totalno sam neopusten, osecam da mi trebaju neke stvari u zivotu da bi bio srecan i zadovoljan....a to sto mi treba je da se zaljubim, da volim, da se osetim ispunjeno, ukratko treba mi devojka ali ne usudjujem se da udjem u taj svet...ne znam kako da joj pridjem, kako da se ponasam, kako da primetim da joj se dopadam...ne znam nista...totalno nista...kao da sam sa druge jbn planete...samo taj fudbal.....ne moze niko da shvati koliko ja sebe ne mogu da zamislim sa nekom devojkom...koliko ne mogu da vidim sebe u toj situaciji....deluje mi nerealno skroz....sa nekim koga znam ovo nikad ne bih podelio...trpim nekako da ne bih posle ispao ovakav ili onakav ili ko zna kakav...a moram negde da saznam neke stvari pa rekoh bolje ovako da pocnem.....

I sad...mene zanima...kakvo misljenje ima devojka o nekom ovakvom ???
sta pomisli devojka od 20+ godina o nekom decku koji je stidljiv,
totalno nesiguran, bez trunke iskustva... ??? sta prvo pomisli o nekom
ko sa 21 godinu nije uopste upoznao zivot ??
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zbrka (Tema za sve koji imaju problem i žele savet!) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  sledeća
Strana 43 od 44

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon