www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tuširanje...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Tuširanje... Na vrh strane Na dno strane

Kako se tuširati kao žena:

1. Skinite odjeću i stavite ju u košaru za prljavo rublje. Svijetlu na jednu, tamnu na drugu stranu.
2. Ako na putu do kupaonice vidite dečka/muža pokrijte bilo koji otkriveni dio tijela i žurno se zaključajte.
3. Pogledajte svoje tijelo u ogledalu i isturite trbuh kako bi mogli još više kukati o debljanju.
4. Uđite u kadu ili tuš kabinu. Uzmite krpicu za pranje lica, ruku i leđa, te kamen za struganje peta.
5. Operite kosu sa šamponom od krastavaca i lavande te 83 dodana vitamina.
6. Operite kosu još jednom sa šamponom od krastavaca i lavande te 83 dodana vitamina.
7. Nakon toga, nanesite na kosu balzam od krastavaca i lavande obogaćen prirodnim kokosovim uljem. Ne ispirite 15 minuta.
8. Istrljajte lice kremom od zdrobljenih marelica dok zdravo ne pocrveni.
9. Operite ostatak tijela s Đumbir i Jaffa Cakes gelom za tuširanje.
10. Isperite balzam s kose (minimalno 15 minuta, jer morate biti sigurni da ništa nije ostalo).
11. Obrijte pazuhe i noge. Razmislite o brijanju bikini područja, te ga potom odlučite depilirati voskom.
12. Glasno vrisnite kada vam dečko/muž potegne vodu u zahodu i tako oslabi pritisak vode.
13. Isključite tuš.
14. Izbrišite sve mokre dijelove u kupaonici.
15. Obrišite se ručnikom veličine manje afričke države. Zamotajte kosu u super upijajući drugi ručnik.
16. Pretražite cijelo tijelo za najmanji trag prištića. Napadnite noktima.
17. Vratite se u spavaću sobu u dugom bade-mantilu s ručnikom na glavi.
18. Ako po putu vidite dečka/muža pokrijte bilo koji otkriveni dio tijela i odjurite u sobu na sat i pol dugo oblačenje.



Kako se tuširati kao muškarac:

1. Skinite odjeću sjedeći na rubu kreveta i ostavite je na hrpi.
2. Do kupaonice idite goli. Ako vidite curu/ženu po putu pokažite joj ga uz prikladan uzvik.
3. Pogledajte svoje tijelo u ogledalu, uvucite trbuh da vidite imate li pločice (još ništa). Divite se veličini svog BiiiiP, počešite si jaja i pomirišite prste nakon toga.
4. Uđite u kadu ili tuš kabinu.
5. Ne tražite krpice za pranje jer vam ne trebaju.
6. Operite lice.
7. Operite pazuhe.
8. Kako samo dobro zvuči kad prdnete u kupaonici! Ha ha!.
9. Operite svog najdražeg i okolna područja.
10. Operite guzicu i ostavite dlake na sapunu.
11. Šamponirajte kosu (bez balzama).
12. Napravite šampon-irokezu.
13. Povucite zavjesu s kabine i pogledajte se u ogledalo.
14. Popišajte se u kadu.
15. Otresite se i izađite van. Nemojte primijetiti lokvu vode na podu, nastalu jer je zavjesa cijelo vrijeme visjela s krive strane kade.
16. Djelomično se obrišite.
17. Pogledajte se u ogledalo, protegnite mišiće, divite se veličini BiiiiP.
18. Ostavite zavjesu rastvorenu i mokru prostirku na podu.
19. Ostavite svjetlo i ventilaciju upaljene.
20. Vratite se u spavaću sobu s ručnikom oko struka. Ako prođete pokraj cure/žene, strgnite ručnik, zgrabite penis, viknite "Ajmo mala!" i zavrtite kukovima.
21. Bacite mokri ručnik na krevet. Oblačite se 2 minute.



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EEEeee ovo je istina Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked stvarno bweeee Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bre, ne postam ja šta nije istina Laughing Laughing Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moravski rečeno:jes' je,vala,nije da nije,a nije!Neka me udari voz(onaj lokalni iz Jagodine u 15:45 Laughing ) ako nije,a jes' je tako. Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe Very Happy jako simpaticno! Idealno_losha svaka cast! Wink
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe..fala Mysty Razz Embarassed Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od smeha sam malo popljuvala monitor

svaka ti čast

_________________
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaha

svaka cast idealno ovo ti je super...........

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
pera3
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 09 Jun 2007
Poruke: 1303
Mesto: Bg.Sindikat

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E stvarno je ekstra, bas si me dobro nasmijala.....Ima tu dosta istine al na filmovima

_________________
Od sranja se ne bezi i sve sto imas resi ako ne mozes sam, ako nije tvoj dan s nekim se povezi...... always with you...BS
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
E stvarno je ekstra, bas si me dobro nasmijala.....Ima tu dosta istine al na filmovima


slazem se

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3. Pogledajte svoje tijelo u ogledalu, uvucite trbuh da vidite imate li pločice (još ništa). Divite se veličini svog BiiiiP, počešite si jaja i pomirišite prste nakon toga.

hahahahahahaha ali ovo je najjache Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
 
*Fairy bitch*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 66
Mesto: zemlja snova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sledeći put neću piti ništa kad budem čitala ovo... ispljuvala sam i monitor i zid iza a i sto... zagrcnula sam se pa mi nije bilo dobro...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Tuširanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon