www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veliki brat VIP [trenutne odvale]
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 5:25 am    Naslov poruke: Veliki brat VIP [trenutne odvale] Na vrh strane Na dno strane

Tekst je objavljen u vanrednom broju "Sveta":

● Maca: "Ujeo me komarac za jaja. Valjda mu je tu krv najslađa"
● Maca (odgovara Danijeli koja ga je pitala zašto se stalno češe): Sveže sam izbrijan pa me svrbi... Pa, mor'o sam se izbrijati da ne bude posle: "Aaa... dlačica mi među zubima..."
● Zorica Šuica: "Evo... čist protein" (kad su našli bubašvabu u dvorištu)
● Maca: "Talentovan je ko moje levo mudo posle ejakulacije"
● Olja Karleuša: "Sve je kičasto pod gasom... baš kao što volim"
● Saša Ćurčić: "Šta su mi ovo dali? Ja dve rolne potrošim za minut" – (pošto mu je Veliki brat dao toalet-papir)
● Goga Sekulić: "Idi kod Velikog brata, traži da ti daju neki piling da opereš ruke"
● Danijela Vranješ: " Mora stalno da mi bude vlažna… očna duplja"
● Goga Sekulić: "Ja sam zvezda, zato što znam da se ponašam kao zvezda…"
● Peđa d'Boy: "Stara priča sa poremećenim sistemom vrednosti u Srbiji. Krimosi su face, a šmekeri pederi. Deco, kad počnete redovno da ka*ate ribe, sve će doći na svoje. Do tada… 'Desanka'"
● Goga Sekulić: "Stomak mi je… treba da ono… znaš…", a Olja joj odgovara: "Meni je juče prošlo"
● Big Lale: "Žena sa grudima odmara muškarca"
● Saša Ćurčić (tokom razgovora sa Danijelom o koreografiji): "Znači, brate, ja sam bio u plesnoj školi sa Đoganijem, bio je tu i Baki"… A ova se naložila: "Stvarno???"
● Goga Sekulić: "Pitali su me da li hrčem i ja sam im lepo odgovorila – ne hrčem. Jednom sam ostala celu noć budna i nisam hrkala"
● Maca priča o popersu (sredstvu za opuštanje mišića koje se kupuje u seksi šopovima) Goga: "Popers? To su ono… 'Popers' pelene?"
● Zorica Šuica: "Moja torbica je baš 'sofistikejtli'"
● Goga Sekulić: "Meni je neshvatljivo da plačeš, to je nešto mnogo intimno. Pre bih se skinula gola pred kamerama" (kaže Danijeli Vranješ pošto se ova rasplakala u ispovedaonici)
● Maca pita Danijela (Crnogorac): "Kaži, udaraš li ti te Crnogorke? Kakve su te devojčice?". Danijel se sav pocrveneo i postideo, a Maca nastavlja: "Pa, šta je biloooo? Ne moraš mi imena davati… samo prezimena"
● Prolazi Saša Ćurčić u roze gaćama pored Emine (manekenka), a Maca je pita: "Da li si videla nekad tolikog Pink Pantera?"
● Olja Karleuša: "U životu sam radila mnogo gluposti. Neke od njih su bile pametne, a neke ne"
● Vrzma se Đani oko kuhinje i počinje da peva sa Oljom: "Povreeedi meee". Maca pravi ručak, okrene se i iz sveg glasa: "Ma, jeeee*iiii meeee"
● Saša Ćurčić: "Kad me uhvati nostalgija, bez problema potrošim 100.000 funti ili jednostavno kupim 'Ferari'"
● Ognjen: "Ja sam spoj lepote i inteligencije, što je retkost"
● Olja Karleuša: "Najviše kod sebe cenim to što sam smirena", a u sledećoj rečenici: "Brzo planem, ali me brzo i prođe"
● Big Lale: "… koji su radili na mome projekatu" (priča o svojim saradnicima)



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
● Peđa d'Boy: "Stara priča sa poremećenim sistemom vrednosti u Srbiji. Krimosi su face, a šmekeri pederi. Deco, kad počnete redovno da ka*ate ribe, sve će doći na svoje. Do tada… 'Desanka'"

najbolji Laughing

"u kupatilu iza vrata levo tamo ne snimaju" goga pametnica Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ognjen: "Ja sam spoj lepote i inteligencije, što je retkost"
Zaboravio je da spomene skromnost.. Razz

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

* kad pedja prica kako je to kad on izadje po pariskim klubovima, sedne u separe(fazon sed, stariji), a ono sve ribe oko njega prilaze, ovo-ono, a zorica: "to je zato sto misle da si pun para"

* big lale i pedja u kuhinji! big lale: covece, sta ce ti upaljene 4 ringle? za sta je sve to?
pedja: jedna je za kafu, druga za caj, treca za dorucak...
big lale: a cetvrta?!
pedja: pa za svaki slucaj!


* a kad je maca rekao onu staru sarajevsku: ne guzim te da bi te hranio!

* sinoc kad je bio onaj zadatak sa kutijama, kaze goga: kako one skitalice mogu da zive u kutiji,
olja: kaze se skitnice!
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahaha, skitalice Very Happy
Goga je naludja Laughing

_________________
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sasa curcic:

* objasnjava kakva je diskoteka u pasadeni: " to je bre insomnija"

* big lale jede luk kao bombone, moze da leci sidu!

* gleda blok5 za crtanje na kom su neki fudbaleri: da sam bio pametniji i ja bi jednog dana bio ovde".

* moja dusa i moj movcanik ce uvek biti otvoreni.

* sasa curcic kad jednom spakuje kofer vise ga ne raspakuje.

* nece me niko. ja ovde jedino mogu da izje*em rernu.

pedj d boj:

* klinke vole da se "obznename"

* big lale nudi pedji kobasicu: "ne hvala, kao da sam je pojeo"

olja:

maca pita olju da li nosi razgazenu trojku, a ona: "ovo je prirodno, nego sam ja velika kobila.

kad je usla u kucu: " sve je kicasto pod gasom. bas kao sto volim"


izvor iz blica
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 6:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miki (pre par dana):
"Lepa si ko lutka na baterije!"

(pokid'o sam se od smeha Laughing )

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Veliki brat VIP [trenutne odvale] Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon