www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako reagujete na ovakve devojke ...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takva je dobra kad si dugo u vezi, a nju imas sa strane za kombinacije!

 
Block
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zestok napad
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isao bih vodjen svojim opredeljenjem!
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko pitanje,za sad ne bih mogao da odgovorim na njega.Ako to dozivim ikad,odgovoricu...!

_________________
The Doctor...
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: pa... Na vrh strane Na dno strane

pa vezu nebi mogao da imam sa njom, da je setam i tako to, a za kres sto da ne... Confused
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cudno je to koliko nesto lose sto cujes moze da utice na postupke i misljenje o nekom, ja sam za to da trebas sam da vidis o cemu se radi ako te bas zanima veruj samo sebi
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo ga meci, svagde mu je bolje nego u gacama

_________________
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:43 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

Ako mi se jaaakooo svidi, i nemam devojku, prisao bih joj, bez obzira na sve, ko zna svasta se desava, mozda bi se promenila zbog mene.......

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu da vuk dlaku menja, ali cud nikada. Znaci, jednom kucka - uvek kucka! Ne, hvala!
 
*Alaska_lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poznajem par takvih devojaka........i losh glas ce ih uvek pratiti........niste vi krivi shto se one satiru od k***a.........ali ja da sam mushko ne bih sa njom zelela nishta vishe sem kres varijante.........

_________________
Samo opushteno.........
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 30, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dulee_nbg je napisao/la sledeće:
Takva je dobra kad si dugo u vezi, a nju imas sa strane za kombinacije!



pri cemu ne razmisljajuci da ces povrediti svoju trenutacnu partnericu Question Rolling Eyes


Citam ove odgovore i stvarno ne mogu vjerovat sto citam Evil or Very Mad


Da sam musko nikada ne bih bila sa takvom droljom (izvinjavam se na izrazu) Confused

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Fionda Rizzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Jul 2007
Poruke: 112

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Dulee_nbg je napisao/la sledeće:
Takva je dobra kad si dugo u vezi, a nju imas sa strane za kombinacije!



pri cemu ne razmisljajuci da ces povrediti svoju trenutacnu partnericu Question Rolling Eyes


Citam ove odgovore i stvarno ne mogu vjerovat sto citam Evil or Very Mad


Da sam musko nikada ne bih bila sa takvom droljom (izvinjavam se na izrazu) Confused


U potpunosti se slazem! Kako bre vi momci tako razmisljate?
Ali cinjenica je da takve devojke se uvek dobro udaju! Znam par njih iz mog mesta koje su bil sa kim su stigle i na kraju se udale za nekog ko ima puno para i zivi i radi u inostranstvu.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako reagujete na ovakve devojke ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Strana 14 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon