www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako reagujete na ovakve devojke ...
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Kako reagujete na ovakve devojke ... Na vrh strane Na dno strane

Kada bi vam se svidela neka devojka u kaficu i klubu,mozda i na nekoj intimnijoj zabavi,kada bi vam neko od vasih dobrih drugara rekao da poznaje tu devojku i da vam kaze da je ona tipicna "pusacica" i "jebulja" (da prostite na izrazu al tako se kaze) i da saznate da je jako dugo bila sa jednim vasim drugom u kres varijanti....jel bi uradili nesto po tom pitanju? Jel bi i dalje zeleli da pridjete toj devojci i da mozda nesto pokusate da imate sa njom? Bez obzira dal je to veza ili samo sex,jel bi vam smetalo to sto je na taj nacin vide svi ljudi oko vas???

 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prisao bih ako mi se svidja i ako sam slobodan.Jer zivot je isuvise kratak da bih bilo sta propustio.
A bas me briga sta bi drugi rekli.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o boze kako su odvratni ovi nazivi Confused ....ne znam Robi zasto bi uopste razmisljao o tako necemu...zasto da ne pridjes...mislim sta te briga kako drugi vide tu curu....vazno je kako je ti vidis i dozivljavas.....
neverovatno kako se nas mentalitet ne menja...svaka malo slobodnija cura dobija pogrdna imena....e *ebo te onda bi ovde svaka klinkica sa svojih 13 nosila takvo ime.....

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitanje je stvarno dobro i iskreno... odgovor je ZAVISI

jako je tesko odgovoriti ovako iz daljine na to pitanje. Zavisi kakva je cura, zavisi sta neko zeli od nje i od te nazovimo je veze.

Ako je stvarno neka riba "boli glava" kako mi kazemo i ne zelim nista vise od jedne lude "partije sex-a" onda bih priso, zasto da ne. Ako je i ona "sklona" kratkim avanturama, lepo i njoj a lepo i meni.

Ako je ipak ljubav u pitanju (sto je lako moguce iako cura ima takav "glas"), onda neznam, sve je moguce, moguce je da ce se ipak razviti jedna romanticna veza i biti nam obojima lepo.
Ako je obostrana ISKRENA ljubav u pitanju, nebi me zanimalo sta ce ko da prica. Ako je pre toga samo iskoriscavana i na taj nacin stekla taj glas, nebi me dalje zanimalo.
Mozda je cura lakoverna da kazem i "padala" na razne price i obecanja (znamo mi muskarci to da uradimo Smile ) a ona meni uzvrati ljubav koju ja njoj pruzim, stvarno me nebi zanimalo sta je bilo pre, pokusao bi to da zaboravim.

A da JA iskoristim to da ona tako lako pada i da krenem da je muvam i obecavam zvezde s neba samo da je dobijem u krevet, to nebih uradio. Igrati se sa necijim osecanjima nije mala stvar i ne odgovara mom karakteru.

Znaci sve zavisi kakve su okolnosti u pitanju i kakve su namere iza svega toga.

tesko je objasniti odgovor, ali nadam se da cete razumeti sta mislim Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked .a sta te briga sta drugi misle.. Shocked ..ebe ti se idi pa ebi..kratko i jasno..samo znas kako se kaze posle j nema kajanja Mr. Green !!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 5:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi propustili ste jednu jaako bitnu stvar u gore navedenom pitanju a to je
da je tu istu devojku "odradilo" nekoliko vasih drugara (bar se tako prica a za jednog je sigurno) a ona je vama upala u oko pre nego sto ste to saznali. Yasmin nisi pazljivo procitala sta sam napisao! Ja nemam nista protiv malo slobodnijih cura....gore sam naveo specificnu situaciju! I nije poenta u tome sta drugi misle nego kakva ce ta devojka biti u vasim ocima i dal cete odustati od namere ili cete ipak uciniti to sto ste nameravali u pocetku.

I molim vas devojke da se suzdrzite...mislim da na ovo pitanje mogu iskljucivo muskarci da daju odgovor. (verovatno zato i stoji u muskom kutku Rolling Eyes )
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E i jos nesto da izdvojim.

Ja sam oduvek bio takav da me nije privlacilo to do cega moze lako da se dodje.Posebnu odbojnost imam prema devojkama koje su prosle kroz ruke nekolicini mojih drugara. Ne znam zasto je tako ali tako je. Cak i da je samo sex u pitanju,poslednje gde bi tu varijatnu trazio su devojke sa kojima su petljali moji drugari. Nadam se da je sada nesto malo jasnije....
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

robi mislim da nisi fer jer trazis samo misljenja muskog dela.....citam zaista pazljivo al mi opet nesto nije jasno....prvo kazes
Citat:

Yasmin nisi pazljivo procitala sta sam napisao! Ja nemam nista protiv malo slobodnijih cura....gore sam naveo specificnu situaciju! I nije poenta u tome sta drugi misle nego kakva ce ta devojka biti u vasim ocima i dal cete odustati od namere ili cete ipak uciniti to sto ste nameravali u pocetku.

a onda kazes....
Citat:

Posebnu odbojnost imam prema devojkama koje su prosle kroz ruke nekolicini mojih drugara. Ne znam zasto je tako ali tako je. Cak i da je samo sex u pitanju,poslednje gde bi tu varijatnu trazio su devojke sa kojima su petljali moji drugari. Nadam se da je sada nesto malo jasnije....

znaci pitas se sta da radis...dvoumis se kakva ce ta cura biti u tvojim ocima da bi zatim naveo da ne volis varijantu gde su se petljali tvoji drugovi.....pa za nju znas da se petljala sa drustvom rece da bi ti to bila poslednja varijanta....pa sad zaista ne razumem u cemu je problem....da budem jasnija ako me nisi razumeo....
zasto bi uopste nesto pokusavao ako vec znas da nije to ono pravo.....????

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

da je tu istu devojku "odradilo" nekoliko vasih drugara (bar se tako prica a za jednog je sigurno)


bar se tako prica.......

Razumem ja Robija, nije lako da se odluci.
On se sad nalazi jednostavno u situaciji gde nezna sta da radi, jednostavno nije pametan.

Njemu se preturaju osecaji a i hormoni tako da nezna ni dali ce ni tamo ni tamo....

Ipak i opet kazem, nije ni nama lako ovo pitanje jer nismo "na licu mesta" i tesko je reci sta bi, u jednom trenutku pomislim ma daj sto da ne, u drugom opet kazem neznam u trecem opet kazem nebih.
Stvarno neznam sta da kazem. Mislim, kad bih je poznavao bilo bi lakse dati neku procenu.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi ja takve dileme ne gajim Laughing .Ako sam postavio ovakvu temu, ne mora da znaci da je vezana za mene. Yasmin,nema sta da se ljutis jer ne mogu zene da znaju sta se u odredjenim situacijama desava u muskim glavama.
Ja sam trazio da mi muski deo napise dal bi bio u stanju da se suoci sa takvim okolnostima i predje preko njih ko da ne postoje ako su nesto zacrtali u glavi.
Yasmin nismo svi isti...ako bih ja odustao od toga,ne mora da znaci da bi i drugi.

Hihi....care da znas da se u meni vala pretura mnogo vise od osecaja i hormona Laughing .
Upravo sam smazao najbolji pizza burek na svetu i tacno znam gde cu sada---u krevet da se izvalim naravno Laughing Laughing Laughing
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi u kakvom si odnosu sa tim drugovima koji si je "obradili" . Ako ste samo ono poznanici neki , onda sto da ne. A ako ste bliski priljatelji , onda onda ja od toga odustao. Ustvari i tada zavisi sta bi ja zeleo, recimo za jedno vece bi moglo da prodje, a za nesto duze ne. E sad ako si se ti recimo zaljubio u nju , onda ti nasi saveti ne vrede nista. Samo zamisli situaciju izadjes sanjom u grad, nadjes se sa drustvom i sedite svi zajedno, a od tig tvojih drugova neki su je "obradili" , kako bi se osecao u rom trenutku ?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajaoj ljudi kako je tuzno sto na takav nacin gledate curu...no jos je tuznije ako je ona zaista takva..no u svakom slucaju slazem se sa iwanom..zavisi koliko su ti bliski ljudi sa kojima je bila,i u kakvim je odnosima bila sa njima...ali u svakom slucaju, ponovo se slazem sa njim ,samo pomisli kako bi tebi bilo kada biste se svi vi nasli zajedno u istom drustvu...ne mora niko nista da kaze,dovoljno je sto svi znaju...i naravno tema se ne mora odnositi na tebe ali je najlakse bilo "obracati se u drugom licu jednine".I da, jesam zensko i mozda moje misljenje tu nista ne vredi..ali htela sam da kazem ono sto mislim

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako reagujete na ovakve devojke ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon