www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ja imam 17 god a moj decko 29.Do sada sam imala 10-ak momaka i ovaj mi najvise odgovara,skroz se kapiramo.

Razlika u godina mi uopste nije bitna,ako je on normalan zasto da ne?

I uopste to ne smatram pedofilijom..

Znam curicu koja ima 15 god a njen momak 26 i fenomenalno se slazu.


nazovite me ludom ili kako god, ali meni se ovo bre nimalo ne svidja. Ne bih da te uvredim, ali jel mi mozes molim te reci sta tvoji roditelji kazu na to? Ti si sad jako mlada, tvoj decko moze da te "kroji po svojim merilima", tako da njega i razumem (iako mislim da je freek-f*ck, pa ti imas 17!!!).
O cemu pricate? Ti njemu o domacem zadatku,on tebi o smanjenju poreza? O kreditima? O posklupljenju goriva? Confused
Ne kapiram. Ne kapiram!!! Jel trcite po polju, jel se glupirate...
Smatram da je deci potrebno detinjstvo. da, detinjstvo!!! A pored coveka od 30god tesko da se ono moze doziveti do kraja, u potpunosti!!!


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Citat:
Ja imam 17 god a moj decko 29.Do sada sam imala 10-ak momaka i ovaj mi najvise odgovara,skroz se kapiramo.

Razlika u godina mi uopste nije bitna,ako je on normalan zasto da ne?

I uopste to ne smatram pedofilijom..

Znam curicu koja ima 15 god a njen momak 26 i fenomenalno se slazu.


nazovite me ludom ili kako god, ali meni se ovo bre nimalo ne svidja. Ne bih da te uvredim, ali jel mi mozes molim te reci sta tvoji roditelji kazu na to? Ti si sad jako mlada, tvoj decko moze da te "kroji po svojim merilima", tako da njega i razumem (iako mislim da je freek-f*ck, pa ti imas 17!!!).
O cemu pricate? Ti njemu o domacem zadatku,on tebi o smanjenju poreza? O kreditima? O posklupljenju goriva? Confused
Ne kapiram. Ne kapiram!!! Jel trcite po polju, jel se glupirate...
Smatram da je deci potrebno detinjstvo. da, detinjstvo!!! A pored coveka od 30god tesko da se ono moze doziveti do kraja, u potpunosti!!!


moze se doziveti i vise od toga... govorim iz iskustva... moj bududci muz je od mene stariji 13,5 godina, pa sta? volimo se, razumemo, uzivamo... a ja sam maloletna... nisi u pravu uopce Evil or Very Mad

ako se dvoje vole, razlika u godinama je nebitna... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebitna? heh! varas se...grdno...razlika je uvek bitna i uvek se oseti s tim sto kad oba partnera dodju u odredjene godine postaju dovoljno zreli da to prevazidju...sa 17 godina, oprostices mi na mom mozda naivnom misljenju sto privatnom sto profesionalnom, to nije moguce...moj je decko stariji 11 od mene i da, oboje to osetimo i da, oboje zestoko radimo da taj jaz premostimo...nikako nije lako i ako tako mislis samo sebe zavaravas...ako je lako onda tu nesto nije u redu...jer ne bi smelo biti...upravo zbog razlicitosti koje su neminovne kada je tolika razlika u godinama izmedju partnera...sto se mene tice, ja vam zelim svu srecu samo sto nesto sumnjam u pozitivan ishod

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

netko mora da bude u podredjenom polozaju, ako na to mislis... ali dobro, ako ima ljubavi, sve ostalo je meni nevazno Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za ostale, ali meni je veza u kojoj maloletna devojka trazi muskarca 10+ starijeg, kao da trazi drugog oca... Rolling Eyes Naravno svako ima pravo na svoj izbor, ali ja tako ne bih mogla ni danas, a da ne pricam o periodu pre 5 godina Confused

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cccc , pa onda bi trebalo javno da lincujemo dr Marica zbog pedofilije
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko ja znam, dr maric se ozenio zenom koja je vec bila punoletna tako da taj argument pada u vodu...mi ovde govorimo o tome da nije normalno imati 16 ili 17 godina i zabavljati se sa nekim od 30 i vise...kad devojka/zena napuni nekih 20 trebalo bi (ne mora tako biti, ali bi trebalo) da je dovoljno zrela i iskusna da zna i ume neke stvari koje dete od 17 ne zna Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
pa eto...ja sam maloljetna, a moj momak ima 29 godina... Wink



i ti bi sa svojih 15, 16 vec da se udas?

Rolling Eyes


ajd....nek ti je sa srecom Wink

mada, cisto me zanima sta tvoj verenik ima da kaze na ovu temu


da li je to za njega normalno ili pedofilija?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."


Poslednja prepravka: dameski datum Pon Avg 27, 2007 6:42 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nista gore mi nema nego kad vidim klinku od 14 godina kako se ljubi sa nekim debilom od 23 godine. Ja stvarno ne razumem zasto...OK on je stariji zreliji i sve ali ipak sto je mnogo mnogo je. U pravu ste nije isto 14 i 23 ili 25 i 32 godine. JA barem kad budem imao ako Bog da 25 godina nikada sigurno necu biti sa osobom koja ima 14 ili 15 godina. To je bolest....dzaba sto svi kazu "vole se". Kako moze na taj nacin da voli osobu koja bi mogla cerka da mu bude. Ja sam veeeeeeeeeeeliki protivnik ovakvih veza.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
pa eto...ja sam maloljetna, a moj momak ima 29 godina... Wink



i ti bi sa svojih 15, 16 vec da se udas?

Rolling Eyes


ajd....nek ti je sa srecom Wink

mada, cisto me zanima sta tvoj verenik ima da kaze na ovu temu


i roditelji se slazu, tako da ne vidim problem u tome... ne bi me verio da me ne voli, i ne bio me verio da nece da me ozeni...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Ne bih volela da me pogresno razumes, ne pricam ovo jer imam nesto licno protiv tebe, niti mi tvoj izbor (daleko od toga) smeta. Kao sto kaze nastasenjka zelim ti svu srecu ovog sveta,ali generalno gledano, smatram da ipak devojcice/devojke sa 16-17god treba jos dosta toga u zivotu da prodju da bi dovoljno sazrele za tako ozbiljnu vezu,narocito brak. Po tvom stavu vidim da si misljenja da ti je ovo prvi i jedini brak u zivotu. Puno je godina pred tobom, a tek iskusenja koje zivot nosi -ihaaj Smile neka su lepa, neka ne tako laka, ali svakako te cekaju iza coska. Nadam se da je tvoj izbor pravi. Zbog tvoje buduce srece i blagostanja.
Naravno da sam skeptik po tom pitanju. Ja sa svojih 17 nisam bila sposobna, da to i mislim-sposobna, da stupim u vezu sa starijim/iskusnijim deckom jer to bese prevelika obaveza. I sad sa svojih 20 sam jos uvek jedno veliko dete i srecna sam zbog toga. Godinu-dve dana u tom periodu mogu dosta toga da promene. Jos uvek se formiram kao licnost, jos uvek se dvoumim da li vise volim vanilu ili cokoladu,a gde su druge bitne odluke koje treba doneti.
Zivot je lep i zivot je samo jedan. Nemojmo ga protraciti!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ u pravu si Wink

takodje ima nas raznih... meni ovo odgovara, jer sam dosta propatila do sada, nije ni bitno da sada pricam o tome... On me je jednostavno izvukao kada sam bila na samom dnu dna, kad sam se htjela ubiti i tako to... osecam prema njemu veliku dozu ljubavi i zahvalnosti... Odrasla sam prije vrimena zbog raznih faktora koji su uticali na to(nije to ovdje tema) ... razumijes me valjda... Rolling Eyes Mislim da smo skrenuli sa teme... Izvinjavam se moderatorima... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon