www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da ako se dvoje vole, bez obzira na razliku u godinama, drugi nemaju pravo da im se mesaju... Od mene je verenik stariji 13 i po, maltene 14 godina i volimo se, izabrao me je za zivotnu saputnicu dok sam imala 15 godina, i eto... znaci sve zavisi od situacije i ako tu ima puno ljubavi (kao sto je u mom slucaju bilo)...

Jako je ruzno komentarisati tudje veze... Ako se dvoje vole, razlika u godinama je, po mom misljenju (sa kojim se vecna ovde nece sloziti Rolling Eyes ) skroz ne bitna Wink

Savrseni sam primjer za to Wink



_________________

~ Banetova Žena ~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_Miss_DJ_ je napisao/la sledeće:
nastasenjka je napisao/la sledeće:
devojke od 14 god?! Shocked to nisu devojke vec devojcice, deca...barem bi tako trebalo biti...to sto traze starije i zrelije je sasvim normalno, ali po meni nije normalno da ih u tim godinama nalaze...sta samo coveku od 25 pa i vise godina fali u glavi kad je izabrao za (dal' privremenu dal' stalnu...u to necu da ulazim) saputnicu dete od 14 godina? Confused verovatno mnogo toga...i da, za mene je to pedofilija i ne, iako ja sama imam dosta starijeg partnera nemam apsolutno nikakvog razumevanja za takve veze ni kao devojka/zena, ni kao buduci pegagog ni kao buduca majka i ne daj ti boze da se moje dete jednoga dana nadje u takvoj situaciji...neko bi tu glavom platio, a to sigurno ne bi bila ona Evil or Very Mad


Predpostawljam da je owo na neki nachin uputjeno meni, pa shta ako mi dechko ima 22. god.? To nije pedofilija, a i on izgleda mladje, pokushawa u swemu da mi izadje u susret... Wolimo se i razlika od tih 8. god. za nas ne prestawlja nishta!


ne, nije bilo upuceno licno tebi vec je to moje generalno misljenje koje se, sasvim slucajno, odnosi i na tvoj slucaj...po meni nije normalno imati toliko starijeg decka u tvojim godinama i ja to zaista i smatram pedofilijom, ali to je moje misljenje koje tebe bas i ne mora da se tice niti da te zbog bilo cega vredja...to sto neko izgleda mladje/starije nista ne mora da znaci...za mene su kada sam bila u sestom osnovne mislili da sam uveliko u srednjoj skoli iako sam bila samo jedanaestogodisnja klinka...nebitno je kako sam ja tad izgledala...bila sam upravo to, klinka...to sto neko mozda izgleda mladje ne znaci da i jeste mladji zato pamet u glavu...sto rece koleginica dameski, opreza nkad dosta Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Smatram da ako se dvoje vole, bez obzira na razliku u godinama, drugi nemaju pravo da im se mesaju... Od mene je verenik stariji 13 i po, maltene 14 godina i volimo se, izabrao me je za zivotnu saputnicu dok sam imala 15 godina, i eto... znaci sve zavisi od situacije i ako tu ima puno ljubavi (kao sto je u mom slucaju bilo)...


I ja se u potpunosti slažem sa tobom ali ne zbog toga što mi imponuje.

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
_Miss_DJ_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 43
Mesto: Ulcinj

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
_Miss_DJ_ je napisao/la sledeće:
nastasenjka je napisao/la sledeće:
devojke od 14 god?! Shocked to nisu devojke vec devojcice, deca...barem bi tako trebalo biti...to sto traze starije i zrelije je sasvim normalno, ali po meni nije normalno da ih u tim godinama nalaze...sta samo coveku od 25 pa i vise godina fali u glavi kad je izabrao za (dal' privremenu dal' stalnu...u to necu da ulazim) saputnicu dete od 14 godina? Confused verovatno mnogo toga...i da, za mene je to pedofilija i ne, iako ja sama imam dosta starijeg partnera nemam apsolutno nikakvog razumevanja za takve veze ni kao devojka/zena, ni kao buduci pegagog ni kao buduca majka i ne daj ti boze da se moje dete jednoga dana nadje u takvoj situaciji...neko bi tu glavom platio, a to sigurno ne bi bila ona Evil or Very Mad


Predpostawljam da je owo na neki nachin uputjeno meni, pa shta ako mi dechko ima 22. god.? To nije pedofilija, a i on izgleda mladje, pokushawa u swemu da mi izadje u susret... Wolimo se i razlika od tih 8. god. za nas ne prestawlja nishta!


ne, nije bilo upuceno licno tebi vec je to moje generalno misljenje koje se, sasvim slucajno, odnosi i na tvoj slucaj...po meni nije normalno imati toliko starijeg decka u tvojim godinama i ja to zaista i smatram pedofilijom, ali to je moje misljenje koje tebe bas i ne mora da se tice niti da te zbog bilo cega vredja...to sto neko izgleda mladje/starije nista ne mora da znaci...za mene su kada sam bila u sestom osnovne mislili da sam uveliko u srednjoj skoli iako sam bila samo jedanaestogodisnja klinka...nebitno je kako sam ja tad izgledala...bila sam upravo to, klinka...to sto neko mozda izgleda mladje ne znaci da i jeste mladji zato pamet u glavu...sto rece koleginica dameski, opreza nkad dosta Wink

Ma ok, znam ja da je to samo twoje mishljnje, wetjini je takwo... Rolling Eyes
U swakom sluchaju, iskreno, netje se nishta promeniti, ali drago mi je shto si mi po neshto sawetowala... Wink

_________________
Zhiwi swaki dan kao da je poslednji.
Nikad ne reci nikad.
Nishta nije nemogutje.
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam uglavnom imala i imam toliko starije momke(znaci nekih 7-8 god...bilo je nekad i vise).Uvek su mi vrsnjaci bili nekako detinjasti(ma i ovi stariji su Rolling Eyes )...Ma sve zavisi od psihicke zrelosti odredjene osobe!
 
Jeccko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam 17 god a moj decko 29.Do sada sam imala 10-ak momaka i ovaj mi najvise odgovara,skroz se kapiramo.
Razlika u godina mi uopste nije bitna,ako je on normalan zasto da ne?
I uopste to ne smatram pedofilijom..
Znam curicu koja ima 15 god a njen momak 26 i fenomenalno se slazu.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeccko je napisao/la sledeće:
Ja imam 17 god a moj decko 29.Do sada sam imala 10-ak momaka i ovaj mi najvise odgovara,skroz se kapiramo.
Razlika u godina mi uopste nije bitna,ako je on normalan zasto da ne?
I uopste to ne smatram pedofilijom..
Znam curicu koja ima 15 god a njen momak 26 i fenomenalno se slazu.


Eto, bar netko da misli kao ja...

I samnom je slican slucaj... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Jeccko je napisao/la sledeće:
Ja imam 17 god a moj decko 29.Do sada sam imala 10-ak momaka i ovaj mi najvise odgovara,skroz se kapiramo.
Razlika u godina mi uopste nije bitna,ako je on normalan zasto da ne?
I uopste to ne smatram pedofilijom..
Znam curicu koja ima 15 god a njen momak 26 i fenomenalno se slazu.


Eto, bar netko da misli kao ja...

I samnom je slican slucaj... Wink


Ljudi nije isto kad devojka ima 13 a decko 23 i kada devojka ima 17 a decko 29. Daj shvatite ne razumem te ljude koji se zabavljaju sa osobama koja mogu deca da im budu. Moje misljenje je da su to poremeceni mozgovi...Ja barem nikada ne bih bio sa devojkom koja je toliko mladja od mene. Jedini izuzetak je ako npr ja imam 32 a ona 24 god. To je vec razumljivo ali 13 i 23 nije. LJudi lecite se pedofilija je opasna bolest.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene nije normalno da vidim maloletnu devojku/devojcicu i "momka" od 30 godina, tacno je da se ta razlika gubi sto smo stariji, ali u tom periodu je previse. Nikada nece biti isto relacija 14/24 i relacija 24/34...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne razmisljam o takvim stvarima sasvim je svejedno mladja - starija nema veze
vazna je privlacnost samo da ne bude fatalna Laughing
 
Jeccko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako su nasli zajednicki jezik,i ako se dobro slazu, ne vidim nikakav razlog da ne budu zajedno,pa makar razlika bila i 11 god(u slucaju ove curice).
Godine ponekad nisu toliko bitne,koliko mogu biti neke druge stvari...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa eto...ja sam maloljetna, a moj momak ima 29 godina... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon