www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tennis
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:59 am    Naslov poruke: Tennis Na vrh strane Na dno strane

Cao dragi navijaci "belog sporta",

neka ovde bude prostor za sledece....

* Ko vam je omiljeni/a teniser/teniserka

* Pratite li turnire ili samo velike??

* Ko je po Vama najbolji/a teniser/ka svih vremena??

* i sve o Tennisu




Poslednja prepravka: Sascha336 on Pon Apr 02, 2007 8:21 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

29. mart 2007. | Izvor: B92 | Vladimir Novaković
Đoković pobedio Nadala!

ReutersNajbolji teniser Srbije Novak Đoković plasirao se u polufinale turnira Masters serije u Majamiju. Đoković je u četvrtfinalu Sony Ericsson Opena u dva seta pobedio drugog igrača sveta Španca Rafaela Nadala – 6:3, 6:4. U polufinalu našeg tenisera očekuje duel sa vršnjakom iz Velike Britanije Endijem Marejem, kojem je Endi Rodik zbog povrede predao meč u prvom setu.

Đoković je u prvom meču igrao odlično i sigurno, od samog početka je vršio pritisak na protivnika, a u šestom gemu uspeo je i da napravi brejk.

Do kraja seta Nadal nije bio ni blizu povratka, pa je ostao bez prvog seta u dva vezana meča Masters serije na tlu Severne Amerike (Šest puta po 2:0 u Indijan Velsu, tri puta po 2:0 u Majamiju).

Statistika govori da je Đoković izvanredno vraćao drugi servis – Nadal je dobijao samo jedan od svakih šest poena ako mu prvi servis nije ušao.

U drugom setu pritisak našeg tenisera nastavio se još jače. U trećem gemu igralo se jako dugo, uz nekoliko brejk lopti i čelendža, ali je Nadal uspeo da se spase. U petom servis gemu spasa za Španca nije bilo, Đoković je opet napravio brejk i stvorio ključnu prednost.

Nadal je u osmom gemu ostao bez prava na čelendž, jer je dva puta pogrešio, a tok igre jasno je nagoveštavao da je njegova serija pobeda na kraju.

Usledio je fantastični deseti gem, u kojem je Nadal imao tri brejk lopte, dugo se branio od žestokih Đokovićevih napada, ali je prvu meč loptu Nole rešio asom.

Tako je naš teniser ostvario veliki trijumf nad drugim igračem sveta i osvetio mu se za poraz u finalu turnira u Indijan Velsu.

Drugi polufinalni par činiće pobednici mečeva Giljermo Kanjas – Tomi Robredo i Ivan Ljubičić – Huan Ignasio Čela.

_________________
I C E M A N
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast za Djokovica, iako ga ne volim previse...

Inace meni omiljena teniserka naravno Ana Ivanovic, a od tenisera najvise gotivim Marata Safina (jer je nenormalan)
 
bredi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj,kako nole razbi mareja!!!6-0,6-1.Uskoro pada i Federer
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. april 2007. | Izvor: B92, Tanjug | Vladimir Novaković
Svečani doček za Đokovića

Najbolji srpski teniser Novak Đoković biće svečano dočekan u beogradskom Starom dvoru, u ponedeljak, 2. aprila. Đoković je u nedelju uveče osvojio turnir Masters serije u Majamiju, bez izgubljenog seta, čime se popeo na sedmo mesto ATP liste. Reakcije srpske javnosti na rezultat 19-godišnjeg Đokovića mogu se uporediti sa najvećim uspesima našeg sporta u poslednjih desetak godina.

Broj komentara koji su u roku od tri sata stigli na našu veb stranicu najveći je u konkurenciji pozitivnih vesti (više su privukli samo veliki neuspesi košarkaša i fudbalera) od kada postoji naš sajt (uporedite ovde).

Đokovićev doček biće organizovan u toku kasnog popodneva ili večeri (svakako ne pre 17 časova), a tačan termin biće objavljen u medijima tokom dana.

Naš najbolji teniser pridružiće se saigračima iz reprezentacije, sa kojima sledećeg vikenda u Kovilovu igra meč Dejvis kupa sa Gruzijom.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. april 2007. | Izvor: B92 | MR
WTA: Janković 9-ta, Ivanović 17-ta
Na najnovijoj WTA listi, Jelena Janković je zadržala 9. poziciju, dok je Ana Ivanović nazadovala dva mesta i sada je na 17. poziciji. Obe naše teniserke učestvovale su prošle nedelje na WTA turniru u Majamiju. Janković je eliminisana u 3. kolu posle poraza od Italijanke Santanđelo, dok je Ana Ivanović u 2. kolu izgubila od Ruskinje Švedove.

Na WTA listi i dalje vodi Belgijanka Žistin Enen, ispred Ruskinje Marije Šarapove, a glavna promena u prvih 10 je pad Svetlane Kuznjecove sa 3. na 5. poziciju.

Na 3. mestu sada je Francuskinja Ameli Morezmo, ispred Belgijanke Kim Klajsters.

Slede Kuznjecova, Martina Hingis, Nađa Petrova, Nikol Vajdišova, Jelena Janković i Ana Čakvetadze, dok je pobednica turnira u Majamiju Amerikanka Serena Vilijams sada na 11. mestu.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. april 2007. | Izvor: B92, Tanjug | Vladimir Novaković
Svečani doček za Đokovića od 19h

APNajbolji srpski teniser, Novak Đoković, biće svečano dočekan danas od 19 časova u beogradskom Starom dvoru. Đoković je u nedelju uveče osvojio turnir Masters serije u Majamiju, bez izgubljenog seta, čime se popeo na sedmo mesto ATP liste. Reakcije srpske javnosti na rezultat 19-godišnjeg Đokovića mogu se uporediti sa najvećim uspesima našeg sporta u poslednjih desetak godina.

Broj komentara koji su u roku od tri sata stigli na našu veb stranicu najveći je u konkurenciji pozitivnih vesti (više su privukli samo veliki neuspesi košarkaša i fudbalera) od kada postoji naš sajt (uporedite ovde).

Naš najbolji teniser pridružiće se saigračima iz reprezentacije, sa kojima sledećeg vikenda u Kovilovu igra meč Dejvis kupa sa Gruzijom.

Đoković i zvanično sedmi teniser sveta
Na najnovijoj ATP listi potvrđena je sedma pozicija Novaka Đokovića, koji je tako nastavio postepeni napredak ka vrhu liste najboljih svetskih tenisera.

Đoković je pobedom u Majamiju osvojio 500 ATP poena i u odnosu na prethodnu listu napredovao je čak tri pozicije, ispred Hrvata Ivana Ljubičića, Amerikanca Džejmsa Blejka i Nemca Tomija Hasa.

U odnosu na šestoplasiranog Tomija Robreda iz Španije, Đoković ima 105 bodova manje.

Napredak je ostvario i Janko Tipsarević koji je sa 98. došao na 92. mesto ATP liste. Ilija Bozoljac je nazadovao do 120. pozicije, Viktor Troicki do 174, a Boris Pašanski čak do 197. mesta na svetskoj rang-listi.

Poredak prvih 10 na ATP listi:

1. Federer 7290 bodova
2. Nadal 4875
3. Rodik 2980
4. Davidenko 2825
5. Gonzales 2755
6. Robredo 2645
7. Đoković 2540
8. Ljubičić 2270
9. Blejk 2150
10. Has 2135

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. april 2007. | Izvor: B92 | AS ČŽ
Đoković: "Ponosan sam na poreklo"

betaNajbolji teniser srbije svih vremena Novak Đoković dočekan je u 19 časova ispred Starog dvora u Beogradu. Iako se očekivala veća poseta, tek nekoliko stotina ljudi došlo je na doček. Iz publike su se čuli povici "sad si uz'o trofej Novače", a devojke su mu poručivale da ga vole. Navijači i obožavaoci Novaka Đokovića na pravi način su pozdravili našeg tenisera, koji je od ponedeljka sedmi na listi najboljih tenisera sveta.

"Ostvario mi se san da i mene dočekuju ispred starog dvora. Sledeći put će me sigurno dočekati veći broj ljudi, jer ću im za to dati veoma dobar razlog. Preserećan sam zbog veoma dobre sezone koju imam, ali se tu neću zaustaviti. Srećan sam i zbog podrške koju sam imao na turniru. Želim da budem broj 1 , a već sada sam postigao nešto što je uspelo malo igrača, jer imam samo 19 godina", rekao je Đoković.


apNovak je bez izgubljenog seta osvojio turnir u Majamiju, na kojem je savladao i drugog igrača sveta Rafaela Nadala.

"Kanjas je pobedama nad Federerom dao nadu i ostalim igračima da možemo da ga pobedimo. Nigde ne žurim. Očvrsuo sam i psihički i fizički i napredovao u svakom pogledu. Igram raznovrsnije ali se nadam još većim uspesima", izjavio je Đoković.

U završnom govoru na turniru Novak je na pravi način reprezentovao našu zemlju. Zahvalio se sponzorima, protivniku i njegovim navijačima, a onda i svojim fanovima u zemlji i inostranstvu.

"Iz meča u meč sam bio sve motivisaniji, naročito u meču sa Nadalom. U polufinalu sam bio favorit što je stvorilo dodatni pritisak na mene. Srpski navijači su glasno navijali za mene i to mi je dalo dodatnu snagu. Jako sam ponosan na sebe i svoju zemlju. Znamo kako nam je bilo prethodnih godina i drago mi je što ponovo ima razloga za radost".

Za nekoliko dana naša Dejvis kup reprezentacija igra sa Gruzijom. Srbija je favorit, naročito zbog odlične forme Đokovića i Zimonjića.

"Jako smo blizu plasmana u svetsku grupu. Tenis prati sve veći broj ljudi. Sledi meč sa Gruzijom, ali se u septembru nadam atraktivnijem protivniku. Pozivam navijače da nas podrže u velikom broju", rekao je Novak.

Novaku je uručen dres fudbalske reprezentacije sa brojem 007, a on je izrazio želju da uskoro obuče dres sa brojem 1.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3. april 2007. | Izvor: B92 | MR
DK: "Sve osim pobede neuspeh"

Selektor Petrović i Novak Đoković (Foto: Fonet)Teniska reprezentacija Srbije počela je pripreme za meč 2. kola prve grupe evro-afričke zone Dejvis kupa sa selekcijom Gruzije. Naša reprezentacija je u meču koji će se igrati u Kovilovu, na šljaci, apsolutnu favorit, ne samo zbog fantastične forme u kojoj se nalazi Novak Đoković i boljeg plasmana na ATP listi skoro svih igrača naše selekcije, već i zbog odsustva najboljeg gruzijskog igrača Iraklija Labadzea, koji je povredio ruku.

Pobeda nad Gruzijom donela bi selekciji Srbije još jednu šansu za ulazak u svetsku grupu, o čemu će odlučivati mečevi plej-ofa, koji su na programu u septembru.

Naša selekcija igraće u sastavu Novak Đoković, Janko Tipsarević, Nenad Zimonjić i Ilija Bozoljac, a selektor Dejan Petrović nije želeo da saopšti ko će igrati singl, a ko dubl do žreba koji je u četvrtak.

Janko Tipsarević nema nikakve dileme da će naša reprezentacija zabeležiti pobedu u ovom duelu:

"Ne želim da zvučim uobraženo, ali mislim da su šanse da mi izgubimo ovaj meč minimalne. Svi naši igrači su zdravi, igraju sjajno. S druge strane, njihov najbolji igrač sigurno neće igrati", rekao je Tipsarević.

Novak Đoković takođe je optimista pred duel sa Gruzijom:

"Jako su male šanse da izgubimo od protivnika, kao što je Gruzija, ne toliko atraktivnog protivnika. Siguran sam da će publika posle naših uspeha doći u velikom broju, a da ćemo u septembru igrati u "Areni" ili "Pioniru", pred više hiljada ljudi. Sve osim pobede bi bilo jako loše po nas", rekao je Đoković.

Mečevi će se igrati od 6. do 8. aprial u SC Kovilovo, kapaciteta 1.500 mesta, po sledećem rasporedu: petak od 13 sati - dva meča u singlu, subota u 14 sati - dubl, nedelja od 13 sati - dva meča u singlu.

_________________
I C E M A N
 
trstra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2007
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Poredak prvih 10 na ATP listi:

1. Federer 7290 bodova
2. Nadal 4875
3. Rodik 2980
4. Davidenko 2825
5. Gonzales 2755
6. Robredo 2645
7. Đoković 2540
8. Ljubičić 2270
9. Blejk 2150
10. Has 2135


ladno moze do 3 mesta najmanje
 
dinastija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 11
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: SportsNet:> Ana Ivanovic vodi... Na vrh strane Na dno strane

Fanovi Ane Ivanovic bi trebalo da pogledaju ovo i daju glas u nadmetanju za najatraktivniju sportistkinju planete...

Link: www.SportsNet.ca - Glasaj za Anu!


Stvari trenutno stoje ovako:

23% Ana Ivanovic
21% Ana Paula Mancino
16% Maria Sharapova
11% Trish Stratus
9% Natalie Gulbis
6% Anna Kournikova
4% Danica Patrick
3% Jennie Finch
2% Amanda Beard
2% Heather Mitts
1% Serena Williams
1% Cristie Kerr
1% Tara Dakides
0% Noelle Pikus-Pace

_________________
Pozdrav od brata iz ravnog Banata
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

5. april 2007. | Izvor: B92, Beta | MR
Određen žreb za Srbija - Gruzija
U prvom meču 2. kola Evroafričke zone Dejvis kupa u kome se sastaju Srbija i Gruzija igraće Novak Đoković i Georgi Čantorija, odlučeno je žrebom u Skupštini grada. Najbolji srpski teniser, trenutno sedmi na ATP listi, sastaće se u petak u 13 sati u Kovilovu sa igračem koji do sada nije odigrao nijedan profesionalni meč. U drugom susretu igraće Janko Tipsarević sa Ladom Čikladzeom, 478. igračem na ATP listi.

U subotu u 14 sati na programu je dubl, a za Srbiju će igrati Nenad Zimonjić i Ilija Bozoljac sa Čikladzeom i Georgi Kirladzeom.

Poslednjeg dana takmičenja sastaće se Đoković - Čikladze i Tipsarević - Čantorija.

Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Dejan Petrović ponovio je posle žreba da je njegova ekipa favorit, dok je Novak Đoković izjavio da mu je sasvim svejedno sa kojim gruzijskim teniserom će prvo igrati.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Tennis Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 1 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon