www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Traje i traje i traje...koliko dugo?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Traje i traje i traje...koliko dugo? Na vrh strane Na dno strane

Ljubljenje,mazenje,lickanje,grickanje Smile
bla bla bla..
znamo nastavak....

i sad mene zanima koliko to kod vas obicno traje? 10-15, 20min.. 1h..?
da li obavezno iskoristite sva tri kondoma ili stanete i na "1/per night"?


 
dushi333
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 75
Mesto: Tetovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 9:37 pm    Naslov poruke: zar... Na vrh strane Na dno strane

zar mora da se koristi kondom? sta ako moze i bez kondoma?

pa otprilike od 14-17 min jedna al ja sam probao jednom pet puta za jednu noc a posle jedan dan sam bio izgubljeni slucaj Wink


_________________
vatra je u suncu al zemlja je ta koja gori,oci se zaljube a srce je to koja pati....
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko traje predigra? Pa trajala je 2-3 minuta a bogami i 2-3 sata. Uvek se potrudim da procenim trenutak kada je devojka najspremnija jer, koliko sam primetio, kod vas postoji idealan momenat za "uletanje". Ako taj momenat prodje, ne valja, kao sto ne valja ni kada udjes ranije.
Jesam u pravu ili fantaziram? Very Happy
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu je jerotije Mr. Green Mr. Green

Kod mene traje ovisno o raspolozenju, nekad 15min, a nekad do pola sata

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od situacije i raspolozenja,nekad zna da traje 5minuta a mislim da je rekord oko 2 sata(mislim odjednom....),a prosek je oko 45min do 1 sata sve zajedno s predigrom i odredjenim cinom....
A sto kaze dushi333 par puta je bilo skoro celo vece u nastavcima i tada sam bio sav ko da nisam svoj Laughing Laughing Laughing uffff kako je to dobar filing zato cu opet ici s mojom ljubavi na more a ima i da izbacim na 2-3 dana matorce iz kuce 8) 8) 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@jerotije
ne fantaziras Very Happy vidis drago mi je da je to neko napomenu, cisto eto opet da se cuje. iako pretpostavljam da mnogi to znaju, nije zgoreg.
i u ,moram se tako izraziti,nasem slucaju traje nekih 45min-1h Very Happy mada nekad nastavci znaju da traju nesto krace. sve zavisi od situacije.

postavila sam ovo pitanje jer sam negde procitala da je prosek u svetu nekih 10min.. ili tako nesto Very Happy
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam merio nikad vreme,ali sve zavisi od situacije,raspolozenja..............uglavnom volim da to malo potraje
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotivno je kad malo potraje... bas uzbudi onako posteno pa posle sex bude bolji
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
@jerotije
ne fantaziras Very Happy vidis drago mi je da je to neko napomenu, cisto eto opet da se cuje. iako pretpostavljam da mnogi to znaju, nije zgoreg.
i u ,moram se tako izraziti,nasem slucaju traje nekih 45min-1h Very Happy mada nekad nastavci znaju da traju nesto krace. sve zavisi od situacije.

postavila sam ovo pitanje jer sam negde procitala da je prosek u svetu nekih 10min.. ili tako nesto Very Happy

Hajde sad ti (ili neka druga devojka) objasni kako mi da prepoznamo taj idealan trenutak.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auh,pa tesko je to za objasniti. Mogu da pokusam,ali da se odmah ogradim i da kazem da je to krajnje individualno.
Npr ja,volim kada se malo to cekanje produzi kada me malo "tease" mmmhmm, to me dodatno uzbudi. Taj trenutak ocigledno prepozna (moj decko,naravno) jer pocinjem malo agresivnije da se ponasam. Hm. U zavisnosti od raspolozenja prelazim u konkretniji napad,e sad da li je to onako vrerbalni i konkretnije fiziki-to vec zavisi od momenta i inspiracije. Very Happy Ne znam sad koliko sam ti ovim pomogla,ali verujem kada bi se jos devojaka ukljucilo u ovaj experiment verujem da bismo ubrzo imali neku generalnu "sliku" o tome.
I da, naravno,jos da napomenem,da se uglavnom mi potrudimo da vam stavimo do znanja kad dodje taj trenutak. Ili jednostavno mozes da ugovoris neku "sifru" sa dragom,pa da se tako sporazumevate. Kapish? Wink
uzdravlju i veselju ti ovo vezbao!
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi,ali otprilike izmedju 5 i 20 min
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sve zavisi od raspolozenja. Nekad ne traje ni 5 min. a nekad 15-20min. Zavisi od toga da li hocemo bas da se usmerimo na predigru i da joj posvetimo vise vremena, ili je ona samo cisto malo u prolazu Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Traje i traje i traje...koliko dugo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon