www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plavuše, crnke ili riđokose?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 01, 2005 9:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne dirajte mi robija..taman sam ga ubedila da glasa i za plavuse..kakvi ste kvarni Mr. Green


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 01, 2005 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa tesko zabu naterati u vodu!!!

Nisi morala ni da me ubedjujes ja bi svakako glasao za plavuse prvo Mr. Green
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 01, 2005 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvenokose Smile

Ali najbitnije mi je da su zenstvene... Sta ima da lupa sakom o sto? Sta je ona? Musko?

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 02, 2005 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro dobro robi sta se be ljutis... Mr. Green Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 02, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma di da se ljutim sta ti je?! (pogotovo na plavuse hihi)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 8:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa onda ..evo za tebe jedan siroki osmeh Mr. Green onako plavusanski Mr. Green Embarassed

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebitno skroz boja.Bitni su drugi ADUTI . Twisted Evil

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zavisi koji?treba valjda jos nesto da ima?

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
svrcaNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 9
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

palvusha samo ako ima preteran stomak sa pirsingom!Smile
PIRSING obavezan
A crnke mogu da prodju...ali ne kao shto je tema....vetj bash suprotno:)
fine i umiljate...kao machkice:)
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi ovako ja cure negledam po boji kose ili po ocim a ili po nekim fizickim predispozicijama , vec ih gledam u celini tako da mi boja kose nije bitna i to treptanje i udaranje sakom o sto bas i nije bitno, tj. ako se meni svidja neka cura to znaci da mi se svidja i njena boja kose i sve ostalo kod nje. 8)
 
darear
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u ovakvom slucaju :Plavusa koja koluta okicama ili crnka koja lupa sakom od sto svakako sam za PLAVO,ali inace moze i plavo i crno ali kad smo vec spomenuli i crvene,e njih nesto i nevolim bas!
 
Adonis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 18

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malu prednost imaju plavuse, ali samo malu Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Plavuše, crnke ili riđokose? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  sledeća
Strana 2 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon