www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Stalo mi je do obojice/obe!"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i meni je bas u ovoj mojoj prosloj vezi bilo stalo do decka,a i do nove simpatije i onda sam prekinula s njim jer nema smisla lagati...


_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carpe diem je napisao/la sledeće:
Ja to sve lepo resavam... Moj momak zna i kada sam zaljubljena u drugoga i kada sam sa jos nekim/om u vezi. mi to jako lako resavamo. veza nam je fantasticne. nikada se ne svadjamo. nikada ne ljubomorisemo. puno pricamo i jako pazimo jedno na drugo. imamo dosta razumevanja, strpljenja i ljubavi jedno za drugo. sada cak zajedno izlazimo sa ljudima sa kojima sam se ljubila ili to jos uvek radim. cak su se moj momak i decko u koga sam bas jako bila zaljubljena (i to sam se zaljubila dok sam vec bila sa sadasnjim momkom u vezi) svideli jedan drugom i proveli veci deo zurke pricajuci jedan sa drugim. obojica su trazila da cesce izlazimo zajedno. gr8 Very Happy
Ne valja taj gore navedeni zakon!


ne mogu da verujem! to nije ljubav,to je onda vec neko prijateljstvo i poverenje ili sta vec...al ljubav u pravom smislu te reci-kao ljubav izmedju dve zaljubljene osobe NIJE! mislim volim ja i mog brata i to je ljubav,al za njega me bas briga s kim ce biti i sta ce raditi i to je neka sasvim druga vrsta ljubavi,a umrla bih kada bih znala da se moj decko ljubi s nekom drugom ili se zaljubljuje u druge tako s vremena na vreme.
delim misljenje sa veljom u vezi svega sto je odgovorio.

_________________
B & M
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slazem se, jer se meni ovo cesto desava, ali obicno jednog volim malo vise. Mr. Green
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 12:51 am    Naslov poruke: Re: "Stalo mi je do obojice/obe!" Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Raselov zakon (Marfijev zakon u ljubavi)

Uvreženi moral isključuje mogućnost da vas neka osoba neodoljivo privlači dok istovremeno gajite čvrsta osećanja prema nekoj drugoj. Svi znaju da je to pogrešno.

Da li se slažete sa gore navedenim?

Da li se pronalazite u tome...?

Vraticu se na prvobitinu poruku. Ovo izmedju je preraslo u "debelu" raspravu sa pro i kontra jednom nachinu zhivota, tj. pogleda na svet.
Da, slazhem se sa konstatacijom. Ali - vec sada dodje to ali Mr. Green - smatram da se to jako chesto deshava. Polazim od sebe, od osoba koje poznajem, od tih istih koje su mi se poverile. Moral nalazhe da je to pogreshno, nasha osecanja se ne drzhe uvek moralnih nachela. Uh... Izgubih nit... Mora da je kasno. Mr. Green Kako god, desilo se, deshava se, desice se. Nekim pre, nekima kasnije. Retko ko ce da prizna, jer je to "Zaboga" zabranjeno - nije normalno, ali tamo nekakav maleni crv naklonosti ka drugoj osobi ce da se javi i bice prezentan. Izjedace iznutra.
Dakle, pronashao sam se. Ukratko.
p.s. Ova tema me donekle podseca na ovu -->> http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=23980 tj. delovi se pretachu, preslikavaju u nju.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se potpuno slazem sa svime sto je napisala knknpnkn...medjutim, ne znaci da ako mi se neko drugi svidi da nesto ne stima u mojoj vezi sa deckom, ali isto tako i ne znaci da cu da se bacim u zagrljaj toj osobi koja mi se na mah svidela. Mislim da jedna osoba ne moze da bude sve sto nam treba i bas iz tih razloga, posebno mi koji smo u dugim vezama, padamo na nekog ko ima to sto nas decko/devojka mozda nema. Iskreno, ako si u slobodnoj vezi, onda ne mozes da imas decka/devojku, mozes da imas vise njih, jer sta daje tvom decku/devojci taj status ako sve to isto radis i sa nekim drugim? I voleti jednu osobu a svideti se druga, su dva razlicita pojma...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je to "pogresno",ali necu glavu razbijati kada do toga dodje. Da pronalazim se u tome, da sasvim je moguce da mi se neko svidi, ja sam svesna svojih osecanja,tako da mogu(bar sad do sad mogla) da prepoznam sta i kako zelim,osecam itd.
Kao sto rece Aleksica, to ne znaci da cu se istom baciti u zagrljaj. To je prosto simpatija.
As simple as that.
(o ljubljenju,cmakanju, grljenju, stipkanju,pipkanju= za to nema mesta u ovoj mojoj prici)
 
skitnicaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 9
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I pronasla sam se i bila sam u njoj...
 
Melody*
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2007
Poruke: 112

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 14, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa :LOL:, moze da mi se svidi, al ne da ga volim isto kao i osobu s kojom sam i ne znaci da cu odma da varam osobu s kojom sam

_________________

*Ne nisam ni suzu pustila
a moje srce na dlanu je
samo sam tiho izustila
ljubav ovdje vise ne stanuje...*
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na sve strane sam cula ono: "Ne mozes da volis obojicu. Ne moze da ti se svidjaju obojica"
A ja kazem: "Zasto ne?" Mislim zasto mi se ne bi mogla svideti dva momka? Jedan mi se svidja na primer po izgledu i sto je zabavan, a drugi mi se na primer svidja jer je lepo pricati sa njim, jer se uz njega osecam sigurno, jer ima lepe usne...

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Dovoljno je toga i ovde i na drugim temama rečeno o toleranciji i slobodi.

Samo ću reći da...postoje razne vrste ljubavi Very Happy Sestrinska ljubav ne dira u ljubav prema roditeljima, niti ljubav prema drugarici zadire u ljubav prema bratu npr., tako i ljubav prema 1 momku može da egzistira jednako kvalitetno zajedno sa ljubavi prema drugom Wink


"jednako kvalitetno" ... dva identicna kvaliteta... koliko ja znam u prirodi nemaju dve iste stvari.
nije mi jasno... jel to ima veze sa matematikom? mozes da das 100% i da primis 100%... od te dvojice dobijes po 50% i eto ti cela ljubav... ili da ti obojica daju po 100% i imas 200% ljubavi... i tako kada ti dajes.
dopunuju se njih dvojica mozda? to mi je logicnije... ali ni tada nema ispunjenja, po mom misljenju... pre ili kasnije jedan se izgubi, ili cak obojica...

ono sto je za mene sigurno... sam sebe ubedis (mislis, osetis) da su to dve podjednako kvalitetne ljubavi... i naravno, ne mozes sam, potrebno ti je jos necije odobravanje Rolling Eyes ... ti si taj koji to trazi.... trazis da budes sa dvojicom... nisu ta dvojica nasla tebe... ti trazis vise njih da ih "volis" ... sto moraju da budu dvojica... cifra moze da bude veca...


ono sto trazis ces i da dobijes... ti si za samog sebe dobio (samo ti verujes u to, ostali ti samo potvrdjuju, interesantan im film) ... a prava slika je da si poceo opasno da gubis.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu matematike, druze... Nema ni logike. Ni procenata. Ni razuma... Samo osecanja su u igri.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Nema tu matematike, druze... Nema ni logike. Ni procenata. Ni razuma... Samo osecanja su u igri.


slazem se u potpunosti sa ovim sto je jerotije napisao .. kakva matematika i logika .. jednostavno ako srce krene sa osecanjima ka drugoj osobi nema nikoga ko to moze da zaustavi hteli mi to ili ne hteli ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> "Stalo mi je do obojice/obe!" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon