www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasa prva tucha!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Vasa prva tucha! Na vrh strane Na dno strane

Sa mojih 15 godina, prvi put sam se potukao sa jednim albancem i onda su me sacekali kasno u noc njih cetvoro i slomili mi nos i bio sam sav plav! Embarassed Bolela su me ledja, noge, rebra, ruke, nos, glava i sve mi se vrtelo...nisam znao gde se nalazim od bolova! Usta su mi bila puna prasine!

Vas komet./dozivljaj!?


 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise se i ne secam kada je to bilo,bio sam klinac
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzonisa je napisao/la sledeće:
vise se i ne secam kada je to bilo,bio sam klinac
upravo tako ko se toga jos seca,.......
A komentar na tvoju tucu,...pa ono bas su te ubili,nadam se da si i ti njega makar malo istukao pre toga,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:

A komentar na tvoju tucu,...pa ono bas su te ubili,nadam se da si i ti njega makar malo istukao pre toga,....

Rolling Eyes Ne, na zalost ja njega nisam toliko,a potkao sam se jer je pravio probleme mojoj drugarici i ja sam se potukao nesto kasnije ...bio sam.... Embarassed
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:

A komentar na tvoju tucu,...pa ono bas su te ubili,nadam se da si i ti njega makar malo istukao pre toga,....

Rolling Eyes Ne, na zalost ja njega nisam toliko,a potkao sam se jer je pravio probleme mojoj drugarici i ja sam se potukao nesto kasnije ...bio sam.... Embarassed
e jbg onda ,....ode mast u propast,....... Sad al lepo je sto si branio cast drugarici,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
grbiclazar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 67
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebao si ti njima kroz par dana da pokazes kakav je osecaj kad te sve boli, mozda gamad nikad nisu osetila to!
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grbiclazar je napisao/la sledeće:
Trebao si ti njima kroz par dana da pokazes kakav je osecaj kad te sve boli, mozda gamad nikad nisu osetila to!


Ma da brate, to su bili ulicari i da znas kakve su ruke imali,a bili su i stariji od mene...mislim to su bila problematicna deca sto ja nisam bio!
Drugarica mi je na zalost kasnije poginula! Crying or Very sad
Ali dobro od toga je proslo vec 3 godine,a sada kad sam bio na odmoru da ih pronadjem (bar jednog od njih) nikog nisam mog'o da nadjem jer su svi bili u zatvoru! Razz Opet, ima Boga!

Ali taj dan nikad necu da zaboravim jer nisam nikome smeo da kazem sta mi se desilo i krio sam se tako 3 dana i nisam is'o u skolu! Rolling Eyes Gadno vreme je doslo! Wink

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
psih0
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 22
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: asdf Na vrh strane Na dno strane

Sto nisi pozvao tvoje drugove i BiiiiP im mamu!!???!?!

_________________
nije zvaka za seljaka
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prva tuca... sa 5 godina sam se potukao sa komsijom. a prva prava tuca bila je kad sam imao 1 4 godina, tu je bilo gusto radile su i palice

_________________
S E R B I A__F O R E V E R


Poslednja prepravka: Boki_89 datum Sub Jan 20, 2007 2:07 am; ukupno izmenjena 1 put
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne sjecam je se, nazalost
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuuuu covece,ne volim bas da se secam toga desilo se pre dve godine na kraju skolske godine ja sam imao keca iz mate pa se nasao jedan pametnjakovic koji me je zezao ja koliko sam puko od besa udarao sam ga dok nije pao u nesvest,polomio sam mu klucnu kost i 2 rebra su mu napukla!-I dan danas zalim zbog toga. Evil or Very Mad

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prva tuca... Auuuu... Znam da smo se potukli oko partizana i zvezde, i da sam ga toliko udarao da je upao u kanal i da sam mu skakao po ledjima!!!

ali sam i ja na kraju dobio batine... od keve i caleta... Razz

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Vasa prva tucha! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon