www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veliki ili mali gradovi, ili sela?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Veliki ili mali gradovi, ili sela? Na vrh strane Na dno strane

Volite li više velegradove ili male gradove ili selo ili možda daleko od ičeg nastanjenog?

Ja sam od onih koji voli velike gradove ali i nenastanjena područja. Iskreno rečeno nisam čovjek za selo...



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za veliki grad, a jednom tjedno za selo Laughing
Ne bi mogla živjeti na selu ili manjem mjestu, ali moram ponekad poći odmoriti se i napuniti baterije Wink
 
misterioso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 34

argentina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim velike gradove Metropole ali da nezivim u centru nego u nekom predgradju ili periferiji...sela takodje volim ali samo za odmor, e na selu se bas odmorim, nebi mogla zamisliti da nema sela...a mali gradovi su mi onako, isto okeeej...ali znate kako je, trac, sve se zna...ajde tu prevari nekoga ::Smile)))
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliki i mali grad...selo nikako...u malom mestu ti neki put dosadno a kamoli u selo...to je mozda ok kad imas posla ili da se udajem za nekog sa sela Mr. Green
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak manji grad!!!!!
mije tolko guzva Smile
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velegrad...definitino...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno mali grad ili selo.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliki grad definitivno ...nije da sam fensi ali sela podnosim Very Happy

_________________
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: grad vs.selo Na vrh strane Na dno strane

ili velegrad vs.manje mjesto.ne nuzno selo ili grad u uzem smislu rijeci...kako god hocete.uglavnom nesto sto je manje naseljeno sa puno prirode i nesto sto je jako naseljeno sa puno asfalta...
prednosti?mane?utjecaj?nacin zivota?psihologija ljudi?sta vi preferirate?
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grad...jbg odrastao sam.rodjen.ne mogu sebe da zamislim da zivim na selu..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema već postoji i odgovorila sam da sam za grad Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceo svoj zivot se selim,i to iz velegrada u velegrad.Smucilo mi se vise!Volim ja Beograd,to je moj grad,tu sam rodjena,sve me veze za njega,ali ja,bre jedva cekam vikend da odem IZ njega!Da pobegnem od njegovog prebrzog zivota,buke,jurnjave,guzve,smoga i zagadjenosti vazduha.I svaki put kada vikend provedem na svom placu pored sume,gde su jedini zvukovi cvrkutanje ptica i zuborenje vode iz bunara,pomislim-'jao,sta bih dala da mogu ovde da zivim'!!!!
Svesna sam ja da tako razmisljam jer bas NE zivim na takvom mestu,i da bih sve bilo drugacije da sam non-stop tu.Ali u to nisam sto posto sigurna jer mi se to jos nije desilo.
Znam isto tako,da kada odem u svoju vikendicu tako dooobrooooo odmorim mozak od cele 'velegradske' price,da imam mnogo vise energije nego preko radne nedelje,kad se ne zna da li se vise psihicki ili fizicki umaram.
I onda znam,da rintam tamo satima,(sto mi tesko polazi za rukom u Bg-u jer mi samo par sati ode na prevoz od tacke A do tacke B)po ceo dan,-te bastica,te ovo, te ono,a kad sednem da popijem kaficu sa dragim-nista mi drugo na ovom svetu ne treba,jer oko mene imam prekrasan pejzaz prirode,svez vazduh,i pesmu pticica.Zamisljam samo kako u tom malom mestu zivim ja i u okolnim kucicama moja porodica i svi moje najblizi.I to bi mi bilo prelepo!
A kad mi zafali velegrad ili bilo sta sto manje mesto ne moze da mi pruzi,uvek mogu da skoknem do njega! Wink
I na takvom mestu nadam se da cu ziveti jednog dana,kad rodim decu,pa kad ta deca odrastu(u gradu,da bih mogli da biraju u koju ce skolu,gimnaziju,u koji ce bioskop ili predstavu,u koji ce kafic......smatram da je za decu najbolje da odrastaju u gradu),i odvoje se od nas,roditelja.....! Very Happy

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Veliki ili mali gradovi, ili sela? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon