www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muska higijena
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim zivimo u 21. veku.. mislim i da je higijena nesto sto se podrazumeva...ako ja vodim racuna o tome pa ma*ku mu nije to valjda toliko tesko Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ..sta je to pola sata posla : Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes e sad sto se tice dlacica pa prija mi kad su malo (vise ) podsisane ..nekako vise ima efekta Embarassed Embarassed Embarassed


_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
grbiclazar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 67
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sastoji se iz istih koraka kao i tvoja.Od mnogih sam cuo da je mnogo prakticnije kad se obrijes ispod pazuha ali ne planiram da probam.
 
najgori10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2006
Poruke: 21
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakog dana posvecujem dva sata sredjivanju intimnih delova tela, da budem lep svojoj ... 8)
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek cist i spreman za akciju 8)

90% vas ignorise pitanje koje je postavljeno, svi ste se zalepili za dole Very Happy

Moja higijena u jednom danu se sastoji od puno pranja ruku, 2-3 puta lice, 1 ujutro obavezno pranje zuba i u vecini slucajeva pre spavanja, obavezno je ako se zapijem da operem zube po dva puta pre nego sto poljubim krevet. Very Happy
Sto se cesljanja tice za to se ne brinem puno, nema sta puno pocesljati.
Brijanje 2x nedeljno.

A za Gazdu, mogu da porucim damama ako ih interesuje da dodju i da vide njegovu higijenu 8) Laughing
A vi muski drz'te svako svoga Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je kupanje i pranje zuba isuvise glupo i navoditi,to se valjda u 21. veku podrazumeva.Sto se tice intimnih delova,pranje je valjda svakodnevica a sad sisanje, brijanje,depilacija... to je proizvoljno.ja se konkretno brijem dole jednom u 2 nedelje jer moja devojka voli kad je sve glatko,isto kao i ja kod nje
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se brijem i ispod pazduha... Embarassed Embarassed Embarassed
 
kt-831-as
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 851

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam dlakav ko majmun, imam dlake i po leđima i svugdje i da bi bio uredno obrijan moram se brijati svaki drugi dan, a to mi iziriitira kožu na licu, stoga si oblikujem lijepo bradu tako da nemoram stugati po cijelom licu... naravno da se više puta dnevno umijem i mislim da nije ne higijenski imat bradu....

redovito se perem, zube 2x dnevno, ruke ni ne brojim... i mislim da nije ništa pretjerano... naravno poslije tuširanja neki dezić ili stick ispod ruke i to je to...

_________________
...may be road with you... :441:
 
vedran21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 39
Mesto: LABIN

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pranje zubiju, tusiranje , depiliranje na odredjenim mijestima, siskanje noktiju, durpijanje noktiju, čiscenje usiju,struganje peta itd....
pa nismo mi bubimiri

_________________
svi za jednog, jedan za sve KLOŠARI LABIN
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radim sve kao sto normalni svijet radi!!!!!
 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je jako vazna higijena odozgo pa sve do dolje, to uključuje i brijanje, jedino nisam za depilaciju
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

higijena je najbitnija,i nijedan deo tela posebno nego svi, i redovno.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupanje svaki dan osim nedjelje
Malo obrve cupam, ne puno
koristim kreme, deo itd
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Muska higijena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon