www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ram memorija,koju kupiti?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: ram memorija,koju kupiti? Na vrh strane Na dno strane

Znam da mnogo pitam,ali hocu malo da poboljsam komp pa moram.
Da li je bitno koji RAM imam ako hocu da kupim jos 512mb?I ako jeste kako da utvrdim da li je ddr,ddr2...?Znam samo da imam 512mb Kingston,nista drugo


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pretpostvljam da imas 512MB Kingstona na 333 ili 400MHz. TO znaci da na tvoju maticnu plocu ne moze DDR2 memorija nego mora DDR. Imas da kupis Kingstone 512MB 400Mhz za 5500 dinara. NE znam tacno gde zivis ali tu se krece cena.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Re: ram memorija,koju kupiti? Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
Znam da mnogo pitam,ali hocu malo da poboljsam komp pa moram.
Da li je bitno koji RAM imam ako hocu da kupim jos 512mb?I ako jeste kako da utvrdim da li je ddr,ddr2...?Znam samo da imam 512mb Kingston,nista drugo
ovako pajo vec si reko koji komp imas u drugoj temi tako da je moguce da tvoja ploca podrzava i DDR i DDR2 memoriju mada ti najverovatnije imas DDr.e sad ako oces da uparujes memoriju najbolje ti je da uzmes identicnu tvojoj.Znaci ako je kingston na 333MHz i Cl 3 onda istu takvu a ako je Kingston 400mhz cl3 onda ovakvu jeer to ti je bitnio da bi bile sto kompatibilnije i da bi ti radile 100% bez problema pogotovo jos ako oces i da ih malo klokujes Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam mislio da kupim istu,samo mi je problem da saznam na koliko mhz radi moja.Imam neku kutijicu gde je valjda stojao ram i pise mi 512mb pc3200 cl3 184-Pin DIMM.Jel znaci to nesto?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 7:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
I ja sam mislio da kupim istu,samo mi je problem da saznam na koliko mhz radi moja.Imam neku kutijicu gde je valjda stojao ram i pise mi 512mb pc3200 cl3 184-Pin DIMM.Jel znaci to nesto?
da cim je PC3200 to znaci da je na 400Mhz.

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
hvala
nema problema i drugi put Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi Kingston je ono kao standard, samo gledaj da je na 400, jer ti comp verovatno ne podrzava DDR2, pa uzmi 512 na 400, nemoj da te predju da ti daju slabiju...

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
GolmanBoki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozes takodje da kupis supertalents od 512 sa hladnjakom koji je minorno skuplji od kingstona(zbog hladnjaka) a odlicno radi bez grejanja. Firma supertalents je ogranak kimgstona tako da nece biti problema ako se odlucis za ovu memoriju. Razz
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupi istu,to ti je moj prijedlog, sigurno je sigurno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> ram memorija,koju kupiti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon