www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Je li moguća trudnoća za vrijeme menstruacije?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
Snajpi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 118

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 1
Mesto: Donje Brijanje

mauritius.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 10:44 pm    Naslov poruke: Desavaju se cuda. Na vrh strane Na dno strane

Koliko je meni poznato mislim da moze.Kao muskarac nemam problema sa tim danima ali znam slucaj kad zena nije mogla da ostane u drugom stanju.Medjutim desilo se to bas u vrjeme menst... i naravno svi sretni kod nje podrazumjeva se.Moj savjet koristite gumice i nema da fali.Sigurno je sigurno samo ono sto je osigurano. Laughing Twisted Evil

 
Samo tvoja ortakinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Maj 2007
Poruke: 105
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da da!!!!!!!

_________________
Jednom se zivi Smile
 
ZdEnKo1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 56
Mesto: Moscow

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Phenomena! Na vrh strane Na dno strane

Mene mama dok je nosila u stomaku dobijala je redovno menstruaciju,kako sam cuo to nije normalno,jest da to nema veze sa temom ali...

_________________
**Take me home, United Road; To the place I belong; To Old Trafford, To see United; Take me home, United Road." **
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma je moguce!!!

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
imad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 60
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dosta mladja od vecine pa sam zato i neiskusna.znam da smo ucili u skoli zali zaboravila sam.

zanima me:
1)Kako se izracunavaju plodni dani?
2)Da li je moguce ostati trudni a redovno dobijati menstruaciju?



Ja sam cula neke glasine pa zelim da znam da se ne plasim Rolling Eyes Rolling Eyes
 
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kolika je verovatnoca da sam u drugom stanju,uzimajuci u obzir da sam imala odnos(naravno bez koriscebja zastite),a nakon 2 dana sam dobila menzis?Da li je moguce da sam u drugom stanju?
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sve dok se desava vaginalna penetracija penisa, moze da se zatrudni.

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami zesce za.ebana tema! Ja znam kad mi god ova kaze da je dobila , ja joj kazem 'fala bogu nisi trudna' . A sad moze li posle da se zatrudni,to vec...

_________________
kokos
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Racunanje plodnih dana:
U svakom menstrualnom ciklusu koji traje 28 dana, ovulacija se odigra 13-14 dana od početka krvarenja. Posle ovulacija, zrela jajna ćelija sposobna je za oplodnju još 24 sata. Takođe, i spermatozoidi mogu preživeti u genitalnim organima do 24 sata. Tako da se kao plodni dani u redovnom ciklusu računa period od 11-og do 16 dana ciklusa.

_________________
 
dea1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
Racunanje plodnih dana:
U svakom menstrualnom ciklusu koji traje 28 dana, ovulacija se odigra 13-14 dana od početka krvarenja. Posle ovulacija, zrela jajna ćelija sposobna je za oplodnju još 24 sata. Takođe, i spermatozoidi mogu preživeti u genitalnim organima do 24 sata. Tako da se kao plodni dani u redovnom ciklusu računa period od 11-og do 16 dana ciklusa.


Koliko sam ja citala, dokazano je spermatozoidi mogu prezivjeti tri dana u maternici.
Tako da postoji mogucnost da spolni odnos bude danas, a do oplodnje dodje tek za dva, tri dana...
 
gagapharm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovani
Imam jako neredovne menstruacije:25.okt.2007,sledeca je bila 3.12.2007 i poslednja 13.01.2008.Od 1.02.2008 imam bolove u predelu jajnika,nadutost stomaka,bolove u grudima i 6.02sam imala p povecanu temperaturu 37 stepeni,koja je danas 36,8.Danas sam radila nalaz beta HCG-a iz krvi i on je 20,11 IU/ml.Inace imam policisticne janike.Da li su to znaci da sam ostala u drugom stanju?Molim vas pomozite savetom.
 
mimica zemun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Sep 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 09, 2009 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja cu da vam napisem iz svog slucaja ,da li je moguce ili ne Smile samo trebam da sacekam 10ak dana da uradim test Smile jer sam imala nezasticen odnos u vreme ciklusa
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Je li moguća trudnoća za vrijeme menstruacije? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon