www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

najprljaviji sms koji ste ikada primili
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 10:52 am    Naslov poruke: najprljaviji sms koji ste ikada primili Na vrh strane Na dno strane

dakle? ko je najhrabriji?


_________________
happy now?
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Kako bih volela da mi ga sad stavis u usta,da ga lizem,sisam i grickam.Pa da ga onda premestis u guzu-uuuuuuuhhhhhh....."
Samo kada se setim sta je bilo posle,odmah se napalim
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj nikome reći da mi je k... od drveta, a ja neću nikome reći da su ti usta puna piljevine
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od devojke svojevremeno al posto i ona ovde hara ne bi da ga iznosim a dok se ne konsultujem s njom...i dok ne dobijem odobrenje da to ovde napisem...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
od devojke svojevremeno al posto i ona ovde hara ne bi da ga iznosim a dok se ne konsultujem s njom...i dok ne dobijem odobrenje da to ovde napisem...

'ajde, pitaj je. Cekacemo mi. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

želim da ti razširim guza i okusim sok tvoje .ičkice...i želim da ti svršim u usta....kad sam dobila ovaj sms od jedne osobe samo sam gledala i nisam mogla da vjerujem...nisam očekivala tad takav sms iako mi se nečini pokvaren...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
od devojke svojevremeno al posto i ona ovde hara ne bi da ga iznosim a dok se ne konsultujem s njom...i dok ne dobijem odobrenje da to ovde napisem...


pa nema veze, i moj dečko hara po forumu, a ja sam napisala sms koji mi je poslao bivši Laughing . Ali on ionako zna za to i smijemo se zajedno Laughing
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumche je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
od devojke svojevremeno al posto i ona ovde hara ne bi da ga iznosim a dok se ne konsultujem s njom...i dok ne dobijem odobrenje da to ovde napisem...

'ajde, pitaj je. Cekacemo mi. Smile


Polako kumche bre nismo toliko zagoreli da ne mozemo da sacekamo malo... :lolj:
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ne secam se tacno kako je isao sms ali znam da nije imao ni jednu NEprljavu rec u sebi.. Sad

_________________
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jedno vrijeme od nekog manijaka dobivala poruke tipa: "Da vidis kako mi je sad tvrd, uuh, htjela bi ga u sebi, da ti ga duboko zabijem... ".
Onda sam morala da promjenim broj mob jer me i zvao i stenjao na mob. :smeskooo: Uzas, ali kad mi dragi posalje nesto takvo (naravno blaza verzija) onda me to pali. Embarassed

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ih dobijala od svog decka nesto tipa
sad bi te j.bo na ovoj stolici
misli na svoju kancelariju gde je zajedno sa koleginicom
razmenjivali smo svakakve prljavstine tada da nije smeo da ustane sa stolice koliko mu se d
inace koleginica mu je gospodja u godinama

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad ces opet da me razvalis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> najprljaviji sms koji ste ikada primili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon