www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Peugeot
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Video sam tog Peugeot-a 1007 i po meni je bezveze...ono mu dodje nesto izmedju kombija i automobila...


_________________
Master
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:41 am    Naslov poruke: peugeot Na vrh strane Na dno strane

peugeot ima jedino dobre motore ostalo im ništa ne valja, a pogotovo elektronika i mehanika
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Planovi za 2007.
PSA Peugeot Citroën
Tijekom 2007. grupacija PSA bi trebala očvrsnuti veze i pojačati suradnju oko razvoja benzinskih motora s BMW-om. Puno zanimanja izazvat će novi citroënovi i peugeotovi modeli. Double Chevron najavljuje C4 Picasso s pet sjedala, a Peugeot nasljednika 307-ice s oznakom 308. Oba proizvođača na jesen ulaze u SUV segment s modelima Citroën C-Crosser i Peugeot 4007. Osim toga, u ožujku dolazi i lifestyle ljubimac, Peugeot 207 CC.[autonet.hr]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta ja znam ako im BMW ne izvuche te motore dzaba im trud..BMW se ipak pokazao kao renomirani proizvodjach. Po meni francuzi nisu ni prineti Nemcima pa sve da se udruze..Sumnjam u francuze i u njihove modele...ne bih mogla ni jednog da se setim a da sam pomislila kako davno nije izasao takakv auto. Ni jedan model nikako da naprave a da drzi paznju...a i znam dosta onih koji voze francuze..nista epohalno o njima da cujem...cak razocaravajuce...A sto se tice SUV vozila nisu oni dorasli tom experimentu.....Tako da sam samo potvrdila svoje misljenje.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja neko misljenje o francuskim proizvodjacima ali mogap bih da izdvojim Peugeot i Renault.Mozda je Diksic u pravu kada kaze da francuzi nisu izbcili ni jedan model koji ce drzati paznju neko duze vreme ali ja bih mozda mogao da izdvojim jedni Peugeot 206.Secam se, kada je izasao 1998. godine, da je napravio malu pometnju, da tako kazem...Ne znam po cemu ali mogao sam da primetim da su ga ljudi voleli, da su na neki nacin bili fascinirani njime...Mozda gresim ali ja sam stekao takav utisak... Confused

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Ni ja neko misljenje o francuskim proizvodjacima ali mogap bih da izdvojim Peugeot i Renault.Mozda je Diksic u pravu kada kaze da francuzi nisu izbcili ni jedan model koji ce drzati paznju neko duze vreme ali ja bih mozda mogao da izdvojim jedni Peugeot 206.Secam se, kada je izasao 1998. godine, da je napravio malu pometnju, da tako kazem...Ne znam po cemu ali mogao sam da primetim da su ga ljudi voleli, da su na neki nacin bili fascinirani njime...Mozda gresim ali ja sam stekao takav utisak... Confused
Setite se Citroena DS (AJKULE),Kad je izasao izazvvao je pravu pometnju a i dan danas je najtrazeniji francuski automobil medju kolekcionarima jer je prvi auto koji je imao svetla koja prete krivinu,futuristik dizajn,hidro ogibljenje,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

405 je bio najbolji evropski auto 87. sa najviše osvojenih poena ikad. Pežo je osvojio Pariz-Dakar više puta sa 205 i 405T16 (i to kada je učestvovao i Porsche 959), oborio rekord na Pikes Peak-u, osvajao WRC. Sve to sa čuvenim XU9 i XU10 motorima koje je razvio Pežo. Svako ko je vozio Mi16 ili mu stao na crtu zna šta pričam. Auto je sportski salon srednje klase, a oduva Golfa GTI svih generacija, Porsche 944 (u šta sam se lično uverio), Audi Quatro i mnoge druge. 908 se ne može porediti sa sportskim automobilima visoke klase, jer je supersport klasa, a takva će biti i cena.
EDIT: Da nastavim. Reno je drugu godinu za redom šampion formule 1. Možda neko zna šta je Reno Alpine A310 i A610, zna onda šta su Renoova dostignuća. Sitroen je priča za sebe. 80-ih i 90-ih je imao čudnu politiku, ali se izvukao sa odličnim XM-om, a sada je izuzetan u srednjem segmentu.

Najviše me nervira kada neko priča napamet. "Ja ga nisam vozio, ali jeste ortak moje babe i on kaže..." Smešno. Vozio sam većinu modela većine proizvođača dostupnih u Srbiji, pa i neke retke, kao 911S4, 928GTS, vremešni 914, S6, par MG-a, TransAM Firebird i većinu čestih sportaka. Ne pljujem ni po jednom automobilu (osim po Zastavi, ali ne zbog nekvaliteta, već što je štite carinom i raznim glupostima, a treba da propadne, naročito zbog nekonkurentne cene. Kec je 4250e, odnosno 8500DM, toliko nikad nije bio). Svaki automobil ima svoje mane i prednosti, a francuski proizvođači nisu imali razočaravajuće modele još od 80-ih, dok su neki i pomerali granice, kao A310, A610, C4 Picasso, 406Coupe, 206 i 307 u kabrio-kupe verzijama. Da ne pominjem koncepte tipa Hogar, 607 Feline, 907... Mislim da je svaka dalja priča o lošim Francuzima neosnovana. Sada vozim Rover 75 svojih roditelja i lični Porsche 944 i mogu samo da kažem da mi je žao što sam prodao 405, makar zbog zadnjeg sedišta. Wink
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

908 je pravi hit pokazace vreme

_________________
sudbina ili hir

 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

306cabrio , 406 coupe ....

po meni najjache od peugeota 90tih

_________________
nedd1ch
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tri svjetske premijere u Ženevi
Konceptom 207 SW Outdoor Peugeot najavljuje dolazak karavanske inačice ali vjerojatno i najavljuje ulazak u jedan novi segment malenog vozila koje koketira s Off-road vožnjom.






Novi 207 GTI ima 1.6 litreni THP (Turbo High Pressure) motor, razvijen u suradnji grupacije PSA i BMW-a, snage 175 KS i s 240 Nm okretnog momenta pri niskih 1600/min.
Uz spomenute modele, 207 obitelj dobiva i takozvani CoupeCabriolet model, poznatiji kao CC. Nakon 360.000 prodanih 206 CC modela Peugeot velike nade polaže i u novu generaciju malog CoupeCabroleta.


Prvi Peugeotov SUV, model 4007, čistokrvni je brat Citroenovog modela C-Crosser. Za pogon je razvijen potpuno novi HDi agregat zapremine 2.2 litre obujma iz kojih izvlači 160 konjskih snaga. Specifičnost tog agregata jest što kao pogonsko gorivo može koristiti i do 30% bio dizela[vidiauto.com]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Peugeot 207cc Na vrh strane Na dno strane

Peugeot 207 cc izlazi za 10 dana u francusku...kosta od 18 000 evra pa na dalje...meni se jako svidja pa se dvoumim dali da ga kupim na kredit...
Pa zelim da cujem vase misljenje i ljudi koji se razumu u automobile koji model da uzem od prilike i dali je bolji bezinac ili diesel???
Trebalo bih mi neki obican jer necu se sluziti ni bas tako cesto...
Ljudi,daj te mi savete...hvala unapred...
Wink
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema treba da stoji u temi PEUGEOT

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Peugeot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon