www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stvari koje ste tek kasnije shvatili
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
MPS-Zarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 72
Mesto: ...

madagascar.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Stvari koje ste tek kasnije shvatili Na vrh strane Na dno strane

Kad smo bili maleni bilo je mnogo stvari koje nismo razumeli a kad se sad sjetimo toga smjesno nam je..

ja cu da pocnem:

Ja kad sam bio djete sam mislio da se moja roba smanjuje a ne da ja rastem Smile

I kad sam gledao televiziju pa vidim reklamu od filma koji je u bioskopu, na kraju kazu SAD U BIOSKOPU. Ja sam uvjek mislio da moram brzo do bioskopa jer pocinje film Smile

a vi?


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja sam mislila da su u TV-u mali ljudi koji nam pricaju, cesto sam se pitala kako su usli i gledala od pozadi TV ima li neki prolaz... :lolj:

_________________
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mislila da ljudi na televizoru nisu stvarni da su to neke izmisljene osobe.
I mislila sam da kad te uhvati grc da je to zapravo neka mala zivotinjica kao crv koja ti udje u kosti.
I znam da ima jos mnogo toga ali ne mogu sada da se setim svega!
 
Drigy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 48
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe ja nikad nisam mogao, da shvatim gde snimaju crno bele filme ... kako mozhe biti negde sve crno belo Confused

_________________
Kada vidim kako zivimo
sve oko sebe kako moze
kako jeste kako bilo nam je pre
dugo traje i neprestaje idem samo pravo
nikom idealno nije i razmisljam zdravo
 
bejzik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Re: Stvari koje ste tek kasnije shvatili Na vrh strane Na dno strane

bejzik je napisao/la sledeće:
MPS-Zarko je napisao/la sledeće:
Kad smo bili maleni bilo je mnogo stvari koje nismo razumeli a kad se sad sjetimo toga smjesno nam je..

ja cu da pocnem:

Ja kad sam bio djete sam mislio da se moja roba smanjuje a ne da ja rastem Smile

I kad sam gledao televiziju pa vidim reklamu od filma koji je u bioskopu, na kraju kazu SAD U BIOSKOPU. Ja sam uvjek mislio da moram brzo do bioskopa jer pocinje film Smile

a vi?

Sve se sazna u svoje vreme !!

Ne treba žuriti, neke stvari saznas možda malo kasnije ali nije ni to tako strašno !!
 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam kao mala mislela da glumce na televizoru stvarno ubijaju u filmovima,pa sam mamu cesto pitala kako neko moze da postane glumac a da ga na kraju uvek ubiju Razz

_________________
Covek sretne mnogo ljudi u svom zivotu... Ali samo pravi i iskreni prijatelji ostave tragove u njegovom srcu
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kad sam bila mala uvek sam pokusavala da smislim nacin da uskocim u televizor jer sam mislila da su ljudi u njemu,a htela sam i ja da budem

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Imagine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 29
Mesto: ni na nebu ni na zemlji...

ireland.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh,kad sam ja bila mala.....mislila sam da je Michael Jackson zena a da u njegovoj pesmi "Smooth Criminal" ne kaze "Annie are you Ok?" nego " Eni chichubuki"! Very Happy

_________________
ko ne ziwi sad-ne ziwi nikad...shta ti radish?
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubedljivo tekstovi pesama pevaca i pevacica...kad se samo setim kako sam ih ja pevao... :lolj:
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Ubedljivo tekstovi pesama pevaca i pevacica...kad se samo setim kako sam ih ja pevao... :lolj:


Joj, to sam već imao prilike da čujem! lol
Najgore je što decu ne možeš lako da ubediš da nisu u pravu.

Nemam pojma zbog cega, ali sam mislio da ljudi koji zive u jednoj ulici imaju isto prezime. Zato sam mislio da su Beni Hil i Terensi Hil - komsije i da se svako jutro pozdravljaju.
E, sad mozete samo da zamislite lice moje tetke kad sam je pitao da li su oni stvarno komsije...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Re: Stvari koje ste tek kasnije shvatili Na vrh strane Na dno strane

[quote="MPS-Zarko"]

Ja kad sam bio djete sam mislio da se moja roba smanjuje a ne da ja rastem /quote]

:lolj: :lolj: :lolj: :lolj: :lolj: :lolj: :lolj: :lolj: :lolj: :lolj: :lolj: a joj,kako se nasmejah!

Ja sam pirocane zvala pirocopanke,i cevape celape...i niko nije mogao da me ubedi da ja nepravilno izgovaram te reci...takodje sam mislila da je Ceca drugacija od ostalih,i da je ona jedina pevacica koja po ceo dan peva u kiuci,nosi haljine,i neradi nista vise..... Laughing :lolj:

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: nick1982 Na vrh strane Na dno strane

Ja kad sam imao 4 godine,mislio sam da je Barselona u Italiji,da je Brisel posebna drzava i da je njena zastava zastava EU,a kad bih video sliku Zemlje iz svemira,mislio sam da je to neka druga planeta,a da mi zivimo na ravnoj ploci. Laughing Laughing Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Stvari koje ste tek kasnije shvatili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon