www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"HE-MAN i Gospodari Svemira"
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: "HE-MAN i Gospodari Svemira" Na vrh strane Na dno strane

He-Man, najmocniji covjek svemira, bori se protiv mracnih sila Skeletora kako bi spasio planet Eterniu i zastitio tajne dvorca Siva Lobanja...


Sjeca li se ko ovog fenomenalnog animiranog serijala krajem 80-ih ? Ovaj crtani, uz Ninja Kornjace je definitivno obiljezio citav period mog djetinjstva, od igracaka, slikica i albuma, postera, majica, serijskih epizoda, pa do filma...

Ko bi mogao zaboraviti He-man-a, pa malog smotanog carobnjaka Orka, Teelu i Covjeka Oruzja, pa onog macka Krindzera.... pa kada princ ADam izvuce svoj mac i uzvikne : "Sive lobanje siloomm, ja imam mocc!!!! heheheh, lijepo se vratiti malo u djetinjstvo Smile Neki dan sam pregledao na dvd-u sve stare epizode, a i novi serijal He-Man-a, takodjer jako dobar, i bas uzivao gledajuci i sjecajuci se lijepih vremena kad mi je ovo bila jedina i glavna okupacija, heheh.......

Iako je snimljen i film krajem 80-ih, nije postigao veliku popularnost...Novi film He-Man se snima pocetkom nove godine, ali jos uvijek nisu odredili glavne glumce filma....[B]



_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: Re: "HE-MAN i Gospodari Svemira" Na vrh strane Na dno strane

He-Man i sestra She-ra, "Secret of the Sword"...ovo je bio super crtani film...

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste bio odlican, secam se da sam imao sve to snimljeno na kasetama sve do jedne epizode, ali na zalost vise nemam u svojoj kolekciji.
Nesto mi u poslednje vreme cesto padaju na pamet ti crtaci iz detinjstva i krivo mi je sto ih nigde ne mogu naci sa onom starom fenomenalnom sinhronizacijom. Kad se samo setim, ma fenomenalno. Snorkijevci me isto proganjaju u poslednje vreme, ali nista od njih.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto zasto nije dugo bilo Hi-mena: raspisali su tender za obnovu Grejskala. Smile)

Novi serijal nisam gledao, ali vidim da se dosta razlikuje. Secate li se onih figurica? Zna li neko koliko je, uopste, bilo tih likova? Imao sam 20-ak, a neki spominju da ih je bilo preko 120.

U decembarskom broju stripa, video se nadgrobni spomenik na kome pise "Here lies He-man". Neki decko je postavio pitanje u vezi toga i redakcija je odgovorila sa: "Ne brini nista. To je sve zamesio onaj zlikovac koji se krije iza maske sa lobanjom" [misli na Skeletora]. Nikad nisam otkrio ko je u pitanju. Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi Men je bio zakon u moje doba.

Comix i ja vijam snorkijevce ali ih ovde do sada nisam jos nasao.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
U decembarskom broju stripa, video se nadgrobni spomenik na kome pise "Here lies He-man". Neki decko je postavio pitanje u vezi toga i redakcija je odgovorila sa: "Ne brini nista. To je sve zamesio onaj zlikovac koji se krije iza maske sa lobanjom" [misli na Skeletora]. Nikad nisam otkrio ko je u pitanju. Very Happy


Skeletor je bivsi vojskovodja poznat kao Keldor [brat kralja Randora] koga je trenirao Hordak. Okupio je manju grupu ratnika da napadnu Hall of Wisdom, ali su naleteli na snazan otpor Radnora i njegovih oficira. Keldor se borio sa Randorom, ali kada ga je Randor naoruzao, Keldor je bacio kiselinu na njega. Randor je odbio napad sa stitom, ali je kiselina pala na Keldorovo lice...

Nastupilo je povlacenje u Hordakov zamak gde je Keldor molio Hordaka da mu spase zivot bez obzira na cenu. Hordak je skinuo osteceno tkivo sa njegove lobanje i nazvao ga Skeletor. Kada je Keldor video sebe u ogledalu - smejao se kao manijak...

Ukratko, Skeletor je stric princu Adamu [tj. Hi-menu]. Ljubi ga striko... Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da se secam, bila sam zaljubljena u He-man-a, i igrala se sa mastersima


nisam znala da se snima film, sad jedva cekam da vidim kako ce to ispasti

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oh ja sam ga obozavala...jedan od mojih omiljenih crtaca...pored nindza kornjaca, transformersa i strumfova, naravno...dobro ste me podsetili...sad cu bas da iskopam i ponovo sve pogledam Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuuuuuuuuu ma ko nije obozavao HE-Mana?????da sjecam ga se al istina je da mi je vecina toga isparila iz glave.bas bi voljela to sve ponovo pogledat.
sjecam se kad smo ko klinci crtali likove iz tog crtica, imam jos i danas te crteze negdje Very Happy
a o kakvim je to novim nastavcima rijec??

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
a o kakvim je to novim nastavcima rijec??


Trebalo bi da bude novi film, a cini mi se da je vec napravljen novi serijal crtanih filmova.

Kad se samo setim koliko smo stedeli da bi kupili originalne "Masterse". Very Happy I kad kupim jednog, onda me keva uvek doceka sa: "Zasto kupujes samo neke monstrume i cudovista?"
A svaka ta figurica je imala bar jedan potez, svojstven za taj lik:
- Hordaku su iz grudi izlazile one testere
- Snaut-Spaut je mogao da izbacuje vodu kroz surlu [po principu vodenog pistolja]
- Rio Blast je imao neki ranac koji se rasturao na jedno 16 razlicitih oruzja koja su mogli da mu stanu u ruku
- Snakeface su iz ociju i usta izlazile zmije pomocu poluge na ledjima
- ... [nastavite vi dalje! Ne mogu vise da se setim ni imena ni tih poteza! Sad]

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
pendula08
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 6:15 pm    Naslov poruke: he-man Na vrh strane Na dno strane

da li neko moze da mi kaze gde mogu da nadjem crtani he-man,ili ako neko ima da mi posalje bio bih mu zahvalan.mozete da me kontaktirate preko maila ALEKSANDAR08GMAIL.COM
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kolko sam se ja na ovo lozio vise nego na mocne rendzere Mr. Green

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> "HE-MAN i Gospodari Svemira" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon