www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Borac protiv muskog sovinizma
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Borac protiv muskog sovinizma Na vrh strane Na dno strane

BORAC PROTIV MUŠKOG ŠOVINIZMA

Vatreni sam borac protiv muškog šovinizma. Zastupnik sam ženskih interesa i veliki pristalica ravnopravnosti polova. Odnos prema ženama pokazujem pre svega u svojoj kući i prema svojoj ženi.
Uspevamo da sve rešimo sporazumevanjem:
· Ako je bolesna, mogu da se okupam i sam
· Ako završi sve poslove, može da štrika do mile volje
· Ako sam novine pročitao, odmah sutradan može da ih čita i ona, pod uslovom da to sa mnom ne komentariše
· Ako nisam kod kuće, čim počne jeftina struja može da uključi radio ili TV
· Ako noću primetim da sam otkriven, pokrijem se sam, a sa njom o tom problemu razgovaram u pogodno vreme
· Ako na pantalonama naidjem na dupli šav ne prelazim odmah na fizički obračun, već mirno pokušavam da utvrdim šta je tome razlog. Pomišljam na svašta. Da li je to znak da nije normalna, a u obzir dolaze i druge olakšavajuće okolnosti.
· Silu primenjujem samo ako se iznerviram ili se uverim da to radi namerno.
· Ako se dete prehladi sama bira koga ću da bijem, njega ili nju
Ako se kao ljudi dogovorimo kod mene sve može:
· Može da kupi sve što ja odlučim
· Može da joj slučajno pregori sijalica
· Može da pali ringlu čak i kada kuva kafu
· Može da se kupa i kad sam ja loše raspoložen
· Može da se javlja na telefon ako ja nisam kod kuće
· Može da se šminka pod uslovom da šminku ne kupuje
· Može da pozove u goste svoje roditelje i rodjake, ali da pričaju tiše i da postoje ozbiljni razlozi za njihov dolazak
· Može da pegla i pere prozore kad ona hoće, pod uslovom da sve bude čisto i ispeglano
· Našem petom detetu i ona je predlagala ime, koje zamalo nije usvojeno
· Za praznik uvek sedi sa nama za stolom
· Svaka tri meseca može da kupi novu metlu
· Ukoliko se pronadje usisivač sa prigušivačem i to ću joj nabaviti, ovako smo najmirniji kad prašinu skuplja rukama
· Jednom je nešto rekla što mi nije bilo sasvim glupo, čak mi se skoro i dopalo, čak mi je bilo i simpatično, što sam joj kasnije na odredjeni način stavio do znanja
· Da bi imala socijalno prijavio sam je kao kućnu pomoćnicu
· Sredio sam joj da popodne može cuvati i tudju decu
· Često se dešava da potegnem do kuhinje samo da bih ručao, ne insistiram da mi se ručak uvek servira u postelji
· Dva puta sam joj galantno ustupio okrajak
· Od nove godine oslobodio sam je obaveze da mi vraća žute metalne pare
· Mnoge obaveze sam preuzeo na svoja pleća: putovanja u inostranstvo, odlazak na godišnji odmor, izlaske u kafane, bioskope, pozorišta
· Samo kad sedim ona stoji. Čim legnem ona može da sedne i nastavi sa radom
· Kad je gadjam tanjirom i u najvećem besu pazim da ne okrnjim nov servis, za njeno dobro uveo sam plehane tanjire
· Da bih joj sačuvao ugled nikad je ne bijem pred decom i gostima
· Pošto nema potrebe da noge perem svaki dan, i njene obaveze su smanjene na dva puta nedeljno
Naravno, to nije sve. Nikad nisam zadovoljan postignutim. Nikad neće biti dovoljno ravnopravnosti

Matija Bećković



_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tuzno ali istinito.. Rolling Eyes
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daaaa!bas ravnopravno... Shocked

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Tuzno ali istinito.. Rolling Eyes


hihihihihihihihi samo da te unapred upozorim...kod nas ovako nece moci Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Borac protiv muskog sovinizma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon