www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

manual ili automatik
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manual. Preferujem manual. Valjda mi je previse dosadno u automobilu kada je automatik. Inace imam poslovno automatik i nikako mi ne se ne uklapa u koncept voznje.


_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad bi imao auto sa automatskim menjacem i tempomatom, ubio bi se od dosade hehe.

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ja znam kako za koga nesto slicno plavusama i crnkama kome sta vise "lezi". Sto se tice automatic menjaca mislim da je to za one opustenije likove (lenje) meni nekako vise odgovara manuelni stepen prenosa.

_________________
 
mario_84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Jun 2004
Poruke: 63
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto vise volim manual.Jer tad osetis svu snagu,automatik nije los,imas kick down pa udri.Ovako jedna ruka na volan,druga na menjac pa majstorija.
Automatik je vise za kao sto neko rece "livada" ljude,opustencij.
 
niki38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno vozim auto sa manuelnim menjacem,ali sam imao vise prilika da vozim automatik i mislim da je za grad ali i za ostale puteve "keva".Jednostavno vozis a ne umaras se.Pogotovu je extra za Beogradske guzve,gde se vozi "stani-kreni".
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:48 am    Naslov poruke: automatik Na vrh strane Na dno strane

ja vozim manuelac - ekstra je bolji je jer ti fino motor mozes nagoniti do 4000 obrtaja izvuces maksimalnu snagu i onda ga presaltas - pogotvu kod preticanja, ali je slaba strana sto brzo ode lamela, a automatik je za limuzine i velika i snaznija auta pa ako hjoces da mirno vozis
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je zaista svejedno, jer sam vozio i jedan i drugi. Mnogi kazu automatik nevalja, iako ga nisu nikada probali, vec su culi glupe price. Ja licno volim automatike, jer ti je jedna ruka i noga uvek slobodna, tako da je voznja mnogo opustenija. Sto se tice brze voznje, naravno da je manuelac bolji i pravo je zadovoljstvo

_________________
Mil-KG
 
sarjann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd/Muenchen/

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozio sam Audi a 3 sa dsg automatskim menjacem i odusevio sam se... Haos totalni sta radi auto Shocked Sto se tice korpe, lamele moram reci da ne treba biti sirovina pa da menjas te delove na 200000km Ja sam menjao set kvacila na 150000km (sebe definitivno ne teorisem sirovinom) Rolling Eyes Oko proklizavanja po snegu ne bih mnogo polemisao jer sam probao i zadnju vucu na bmw-u... ima mnogo napredne elektronike taj auto da bi auto proklizavao... E, sad, ako si se probao nekog ''ficu'' sa auto menjacem to je druga stvar...
Trenutno vozim auto sa manuelnim menjacem ali definitivno kupujem automatika... A kao i svi koji nisu bas imali konkretnu probu sa automaticima, i ja sam bio vise za manuelni, dok nisam probao!
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar ukusa, ali automatik je stvarno opusten... Jako lako voziti, mada posle recimo 2 godine problem vratiti se na manual Laughing trebalo mi je citavih 15 minuta Laughing
 
Mrki Zg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 11
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam vozio i jedno i drugo i moram priznat dok nisam probao automatik i moje mišljenje je bilo da je to za one koji nemaju pojma o vožnji blago rečeno, nakon toga je u familiju igrom slučaja došao automatik kojeg sam mrzio i prije nego sam ga probao, ali bio je benzinac sa dosta konja tako da ga je bilo gušt vozit, a nakon pređenih par tisuća zaljubio sam se i u mercedes i u automatik....i nije istina da ga se ne može vozit brzo i da se ne može kočit mašinom i da se ne može brzo startat i krenut po snijegu...sve sam apsolvirao (možda je na snijegu malo teže, al ne i nemoguće) e da, taj nije imao nikakvu elektroniku..
sad vozim manualca, al da imam izbor mislim da bi ipak uzeo automatik, jer današnja tehnologija je toliko dobra da se s njim može svašta....
i definitivno automatik nije za manje od 120 konja...

_________________
Upozorenje: objekti u retrovizoru nestaju velikom brzinom....
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za manual...ne znam prednosti i mane ali mi je draz voznje bas u saltanju brzina,automatik mi je glup

_________________
B & M
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za jaka auta je suludo da imaju manualac.
npr. imam wv pola i logično je da mi treba manulac. inače bi mi bilo vrlo teško iskoristiti sav potencijal mašine.
dok kod jačih auta koje sam vozio npr. audi a8 4.0 tdi, pajero v8... automatski mjenjač je san snova, mašina uvijek ima snage. a ti se ne moras zajebavat.
stisneš gas i u roku odmah automatski se mjenja brzina u manju i letiš...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> manual ili automatik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon