www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

TV kartica
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ali cu probati pa cu vam reci.

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preostaje ti jedino servis...

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Servis ili nova... Puno mogucnosti Very Happy
 
nexinet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 110
Mesto: Majdanpek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 12:15 am    Naslov poruke: problem je vrlo jasan Na vrh strane Na dno strane

Definitivno ta kartica ima probleme sa :
-sinhronizacija sa kompom
-drajveri apsolutno

Imao sam iskustva sa najmanje dve takve TV kartice,
Hoće to i kod pojedinih terminatora.


A taj tvoj majstor je apsolutna seljačina,
ON mora da upozori klijenta na posledice
ako se tako ponaša ne bi dobro prošao
da je neko drugi na tvom mestu.

_________________
nexi
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta si uradio kad si imao takave probleme? Odneo si kod majsora ili...
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

80Moma je napisao/la sledeće:
Probaj u drugi slot da ubacis mozda joj nesto smeta tako se i meni desavalo dok nisam zamenio slotove sad radi normalno

Probao sam i nece.
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni ova TV kartica je losa i jeftina.Nju sam vec izbacio iz kompjutera i bacio.Nameravam da kupum drugu.Mozete li da mi kazete koja je bolja i kvalitetnija
 
Phoenix990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 27
Mesto: Beograd - Paviljoni

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ti ja kazem u startu, ti si se zaj*bo sto si uzeo KWorld, i te pare koje si bacio na servis, mogao si da dodas na TV Karticu i uzmes neku kvalitetniju. Koliko sam razumeo iz tvojih prethodnih tema:

http://domaci.de/viewtopic.php?t=24977
http://domaci.de/viewtopic.php?t=32277

Ti imas problema i sa zvucnom.

1. Kartica TV koju bih ti preporucio je Win Fast 2000XP [u principu koju god da uzmes neces se pokajati]

2. Proveri da li su ti svi kablovi ( znaci, zvucna i TV, TV i maticna etc. ) dobro povezani

3. Uradi sam Format C: i ne daj da ti tao neki serviser racunara sa 4 razreda OS brlja po racunaru, uzece ti pare i napraviti vece sr*nje

4. Proveri u podesavanjima kartice: Za izlaz/ulaz zvuka sta je podeseno

5. U Control Panelu ( Sounds and Audio Devices ) sta je podeseno kao default hardver za zvuk, tj. sta koristi za reprodukciju zvuka...


Nadam se da sam ti bar malo pomogao Very Happy


pozz
 
Do'Urden
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja TV kartica je od PixelView ima Samsungov chip za koji danas ima hrpa podrska softwarea po netu.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> TV kartica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon