www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

TV kartica
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: TV kartica Na vrh strane Na dno strane

TV kartica cas radi cas ne.Ali sada imam problem slike nema a zvuka ima.Nosio sam kod majstora on tupson reinstalirao kompjuter i nista reko radi.Pomogdite necu vise da nosim kompjuter na opravku!!! Crying or Very sad

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ocekujes da ti neko pomogne moras dati vise informacija o tvom kompu i problemu koji imas. Dakle...

Koja TV kartica?
Koji Windows?
Da li si probao najnovije drajvere?
Koliko je stara kartica?
Kada se to pocelo desavati?
Sta se tacno desava?
Da li su kablovi u redu?

i tako dalje, i tako dalje...

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako dakle: TV+FM Tuner PCI sa daljinskim KWorld,Windows XP,nisam probso najnovilje drajvere ali cu probati, stara 1 godinu ali ne radi od pocetka cas radi cas ne.Pocelo je prvi put da ne radi kada je kom. bio zagrejan cuo se zvuk od programa ali slika od TV nema.Sada je potpuno stala.Cuje se samo zavuk a nema slike.Kablovi su u redu sve sam proverio...To je to od mene.Ako moze objasnjenje kako instalirati drajvere najnovije?
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odes na sajt proizvodjaca, skines drajvere i instaliras kao i svaki drugi program.

Trebao si je odma reklamirati kad ti se to prvi put desilo, ako ti je jos bila pod grancijom, jer moguce da je hardverski problem, a ne softverski, u kom slucaju ti ne preostaje puno mogucnosti...

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosio sam na opravku i on je reinstalirao kompjuter i uzeo pare i reko radi.Kad sam hteo da ukljucim opet nece i od tada sam batalio da nosim posto covek mi pobrise sve sto mu se svidja i reinstalira windows!!!Ako mozes reci mi sta mogu da uradim???
Probao sam sa drajverima i nista!Help za preostalo sto mogu da uradim ako moze nesto.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta da ti kazem... problem je prilicno specifican, a ja sa nekoliko kartica koje sam popravljao, uglavnom su bili problemi drajveri/spyware/virus ili neispravni kablovi...

_________________
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 7:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj u drugi slot da ubacis mozda joj nesto smeta tako se i meni desavalo dok nisam zamenio slotove sad radi normalno

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto rece Zoran, problem je specifican...
Znaci, instaliraj najnovije driver-e, ako to ne pomogne onda probaj nekoliko programa za TV kartice...mozda je do toga problem!?

_________________
Master
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probacu pa cu vam reci gde da nadjem program za TV i koki je najbolji.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milicik je napisao/la sledeće:
Probacu pa cu vam reci gde da nadjem program za TV i koki je najbolji.

Pa sad...imam ja jednog druga i zove se Google Wink

_________________
Master
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam da ubacim najnovije drajvere probao sam da pustim TV preko drugog programa i nista! Crying or Very sad Sta da radim dalje?
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi probao da promenis slot kartice, kao sto ti je 80Moma predlozio?

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> TV kartica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon