www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Volkswagen ili Opel?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  

Volkswagen ili Opel?
Volkswagen
64%
 64%  [ 18 ]
Opel
25%
 25%  [ 7 ]
Podjednako
3%
 3%  [ 1 ]
Ne volim ni Volkswagen ni Opel
7%
 7%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 28

Autor Poruka
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Vishe puta sam gledao kako GSI dobija Verkana, al nikad da verkan dobije GSI Wink

Verkan? jel mislis na VR6 , ako mislis na njega mogu samo rec sramota sta je VW napravio , to i ove nove R32...ista stvar je i sa alfom GTA....

ja sam protiv tih velikih i teskih motora u Hatchback vozilima , jer se gubi upravljivost.....vise mi se svidja varijanta sa laganim 4-cyl atmosfercima i turbacima...

a radje Opel nego VW , razlog ljepse su mi ove OPC izvedbe, a ostale modele i ne gledam jer mi nisu zanimljivi


 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da na njega sam mislio.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj stariji motor iz vectre a i kadetta suze 20 16v i 20 16v turbo su neverovatno brzi,pre neki dan smo gledali na miseluku kadetta gsi 16v turbo sa 315 konja,taj auto pali gume na 100km/h,neverovatno!!!!!!!!!!!!

_________________
nedd1ch
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Taj stariji motor iz vectre a i kadetta suze 20 16v i 20 16v turbo su neverovatno brzi,pre neki dan smo gledali na miseluku kadetta gsi 16v turbo sa 315 konja,taj auto pali gume na 100km/h,neverovatno!!!!!!!!!!!!


Sigruan da je to bio Rade Wink

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znash ga?
Auto je onako tamno ljubicast skoro crn sa drecavo ljubicastim rubovima i crnim felnama. Extra ide josh je rekao da je to stage 3 tuning a da moze josh mnoooogo da se budzi. Wink

_________________
nedd1ch
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 6:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema sumnje--vw uvijek umjesto opela.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji li su oni 'malo manje upuceni ljudi' da izaberu Opel-a pre VW-a Idea

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@nedd1ch: znam ga...

@Vlada_R: ja sam jedan od manje upucenih Wink

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:

@Vlada_R: ja sam jedan od manje upucenih Wink


Ne kazem, mozda i jesi u pravu. Mozda ja gresim, mozda ja ne vidim zasto je Opel uglavnom bolji od VW-a. Ja niti sa VW niti sa Opel nemam neka izuzetna iskustva tako da ustvari i nemam pravo glasanje.

Jel bi hteo da mi kazes zasto je za tebe Opel bolji od VW-a?

_________________
 
GTI16v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 10
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

melkor je napisao/la sledeće:
Samo imam zamerku za golfa koji je precenjen, za te pare mozete kupiti mnogo kvalitetniji automobil i naravno automobil sa mnogo vise opreme!!! Novi golf dobijate bez radija i klime u standardnom paketu sto je svakako suludo u danasnje vreme!!!!



To da je golf precenjen ako malo bolje pogledash videces da nije tako. On jeste skup ali moramo biti svesni da kupovinom golfa neki ljudi sebi obezbedjuju auto na 10 pa cak i 15 20 godina....
Zasto bi rizikovao i uzeo neshto neprovereno kad na ovoj strani ima siguran i pouzdan motor udobnost sigurnost i tradiciju od 4 nepromashene generacije uvek pri vrhu prodaje,prelep dizajn koji odgovara svim generacijama,i ozbiljnim poslovnim koji nece da voze svemirski brod a i mladima koji hoce da skrenu paznju ,okretan je i crni sa tamnim staklima je kao praznik za ochi
.....
Automobili koji se nazivaju njegovom konkurencijom samo su naizgled takvi......
Stvarnost se vidi posle nekoliko godina.....


Od konkurencije jedino mu priznajem Hondu Civik koja po meni nije bolja . . . . .
Mozda zbog toga sto je vecina mnogo vezana za Golfa josh od prve generacije........
Naravno da je Golf 2 najvishe uticao na to...
Ljubav prema Golfu je vechna ali i opravdana......
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:

Jel bi hteo da mi kazes zasto je za tebe Opel bolji od VW-a?


Samo zato shto za manje para daje uglavnom isto (negde manje,a negde i vishe) od vagena.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:

Jel bi hteo da mi kazes zasto je za tebe Opel bolji od VW-a?


Samo zato shto za manje para daje uglavnom isto (negde manje,a negde i vishe) od vagena.


Uuuu, to moram da ti dam za pravo jer je stvarno tako. Svaka cast Opelu sto se toga tice.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Volkswagen ili Opel? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon