www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nova borilacka vestina
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 6:06 am    Naslov poruke: Nova borilacka vestina Na vrh strane Na dno strane

Sa newsgrupe hr.soc.grad.vinkovci

Bio sam u Varaždinu nešto poslovno, nešto zbog faksa i ukrala mi neka budala ruksak sam svom pokretnom imovinom dok sam pio kavu u birtiji. Da skratim priču, našo sam lika (rođena majka njegova mi potvrdila da je došo doma s crnim ruksakom koji nije njegov, i tako) i počeo se neshto kao natezat s njime na ulici, veli da nije, pa da se ne sjeća, blabla i napadne me. Ničim izazvan nabije mi se pleksusom na šaku, iz sve snage. Nisam ni skužio šta se dešava, kad !BLAM! udari me glavom opet u desnu šaku. E, skamenio sam se od straha i prije nego sam došo k sebi počne me udarat rebrima po koljenima. Jedan put, dvaput, treći put i tresne na koljena ispod mene i stisne se u fetalni polozaj. Takav stav nisam u životu vidio (koji je to ku*ac?). Zateturao sam, izgubio ravnotežu (valjda od pustih udaraca po koljenima), napravio plivački zamah desnom rukom i budala mi podleti glavom pod lakat dok sam padao. I tako jedno 3-4 puta. Totalni manijak, da znate samo kako sam nabio lakat. Još mi se bacio na desnu čizmu 5-6 puta prije nego sam se uspio sabrati i pobjeći glavom bez obzira. Nije trčao za mnom, ostao je ležati na podu čudno zgrčen u stanju duboke meditacije. To je bilo u četvrtak, oteklina na desnoj ruci mi je splasnula jučer ujutro, al i dalje imam problema s micanjem prstenjaka i malog prsta. Pukla mi je i koža na zglobu prstenjaka, al fino se uhvatilo, zarast će valjda. Imam i gadnu masnicu na podlaktici (to kad je promašio pa mi je podmetnuo glavu pod podlakticu umjesto pod špic lakta), a i boli me gležanj noge na koju mi se nabijao. Pretuko me ko vola, koja je to vještina? Smrdi mi na kinesku, gledao sam jednom na teveu kineske vojnike koji si lome letve o rebra i udaraju glavom u zid. Je l' to ta?



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Ned Jun 01, 2008 3:58 am; ukupno izmenjena 1 put
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je da crknes od smeha
:lolj: :lolj: :lolj:
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki novi ulicni stil borbe :laughing3: :laughing6:
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahahahah
baja nije normalan
hahahahha
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Nova borilacka vestina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon