www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dogadjaji iz Autobusa
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:05 am    Naslov poruke: Dogadjaji iz Autobusa Na vrh strane Na dno strane

Evo malo nova temica ! Svi mi smo imali mnogo blesavih dozivljaja iz autobusa pa da to malo i podelimo ! Zamislite pun autobus koji Vozi "pobesneli" vozac.Ljudi se drze i rukama i nogama.Na takvu sumanutu voznju Ciganka komentarise:"I bre majstor,vozis nas ko kompiri" Vozac:"Cuti bre ganfuljo!"Na to ti ciganka odgovori:"Ma pojedis ti moju na zejtin!" Sad vec svima okolo zanimljivo, pa se ukljucuju i pitaju zasto bas na zejtin.Ciganka odgovori:"Vidis bre da je dijetalac" Opsti smeh... Ili Pre par godina Vozim se ja petnajom od Zelenog Venca ka Zemunu i kod "Spase" u Jakuba Kuburovica ulazi neka ufurana "Gospodja" i prezrivo gleda kako sa njom zajedno ulazi Djubretarac sa svim svojim "Oruzjem" (metlom i kantom) i onako pocne da cokce,prevrce ocima,pa komentarise "Eto sa kakvima ja moram da se vozim.." I posto se kod Trznjaka napravila guzva u busu,"Gospodja" se pomeri malo i umesto za Sipku uhvati se za Metlu! Posle par stanica,Djubretarac hoce da sidje i obraca joj se "Gospodjo dal' biste sisli sa mog alata?" Kako je ona vrisnula i pocela da se gadi,ceo autobus je vristao od smeha! Laughing Laughing Laughing

 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ulaze 2 "sminkerke" u autobus i jedna prica :-Bila sam sinoc u ``Mazi`` kad mi se prikacio neki frajer,nije los,kaze mi ``sestro hoces da igras``,ja gledam,tip izgleda Ok,pa kao mislim se,sto da ne...onda on kaze,sestro,da sednemo da popijemo nesto,mislim se,frajer je cool,hajde,sto da ne,posle toga,(ljudi koji stoje pored njih dve - slusaju ),onda on meni kaze,kao,sestro,****te,vruce je ovde,hoces da izadjemo malo napolje na svez vazduh,ja mislim,sta moze da mi fali,sto da ne,izadjemo,on mi pokaze glavom na njegov auto parkiran ispred (sada vec slusa polovina ljudi u busu) i pita me da li bih volela da se malo provozam,ja vidim da je ``machina`` boli glava,pa rekoh sebi sto da ne,tip izgleda i ponasa se pristojno,sednemo mi i on da gascinu,dok sam trepnula,vec smo bili parkirani na Uscu ,tek onda ce ti on ,kao,jao,sestro,kako super izgledas,mnogo mi se svidjas i slicne fore,pa ruku na moje koleno i krene da mi krne ``zvaku`` (sada vec slusa ``ceo`` bus),ja mu kazem``pa koji ti je,****te,pa stvarno...mislim...pa cekaj covece...mislim..****te...
...Tek,jedan mladic sa prednjih vrata se razdere :SESTRO,KAZI KEVE TI,JEL TE TUC`O........SILAZIM SAD NA SLAVIJI........ Laughing Laughing Laughing
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

16-ica pre par godina,Zeleni venac,cuje se muski glas negde sa zadnje
platforme:
"Pizda ti materina, guzis me jos od Merkatora!!!".
Nakon toga se cuje drugi glas (feminiziran):
"Pa sto se nisi bunio kod opstine"


Za one koji ne znaju izmedju Merkatora (starog) i opstine Novi Beograd je jedna
stanica, a od opstine do Zelenjaka jedno
6-7.
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ulazi mladic u trolu i pita babu dali je slobodno mesto do prozora.,,Narvno
jeste sine skloni se i mladic se probije do prozora.Posle nekoga vremena
natrcavaju ridzovani i naravno pocinje kontrola.Stizu do babe ,bakica pokaze
kartu i naravno upita mladica za kartu.Mladic se nije osvrtao na pitanje jer je
slusao vokmen.Sledilo je vise pitanja na koja nije ni odreagovao.U tom trenutku
baba napada ridzovana i kaze mu,,Kako te nije sramota da napadas mladica sa
slusnim aparatima``Smile
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istinit dogadjaj. pocetna stanica 16 na karaburmi. negde oko ponoci. stoji 16 a ljudi krenuli da ulaze. majstor izasao napolje da kupi pljeskavicu, pa kad se vratio u autobus nije seo na svoje mesto, nego se namestio na neko od prvih putnickih sedista. sedi i jede. putnici ne znaju da je on majstor i racunaju kao "svoga". posle nekog vremena ulazi mladic u bus i pita 'oce li ovo skoro da krece? a iznervirani putnici pocnu da psuju i majstora i gsp i sve zivo pa sve "ma majku mu bezobraznu, ko zna gde je otis'o...". slusa sve to majstor i ukljucuje se i on u razgovor "da, da, tako je, stoka je to, kazem vam ja...", pa je bio i naglasniji od svih. pojede on njegovu pljeskavicu, obrisa usta, baci salvetu kroz vrata, ustade i kaze "ma sad cu ja da vozim!" i sede na vozacevo mesto. narod mislio da se zeza, al kad ovaj zatvori vrata i upali autobus, segi je bilo kraja. pocese sad oni da vicu, nemoj!, stani!, daj da sacekamo jos malo! a on, ma ko ga jebe, kad nije do sad dosao ima da trci za nama. pokrenu on autobus, a putnici vriste. vozio je tako da su svi do prve stanice pali po jedno 20-tak puta. naravno cim je optvorio vrata na prvoj stanici svi su izasli, a on je nastavio da vozi ostale putnike normalno. naravoucenije: cim udjes u prevozno sredstvo gsp-a, sedi, zakuntaj i budi srecan sto je u uopste stigao, a kad ce da krene...ha, cim vozac pojede pljeskavicu.
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Autobus Beograd - Kraljevo. Ulazi ciganka u vec prepunom autobusu (nedelja,
vojnici se vracaju, svi na jednog, jedan na sve) i nosi dva velika dzaka sa
sobom. Pita kondukter: Tetka gde ces bre sa tim stvarima, vidis da nema mesta
vise.
Tek ce ona ladno: PA NECU GA TEBI NA BiiiiP, STA SE BUNIS
narod popadao od smeha!
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pun bus te ulaze dva pandura. I pocne neko da prica fazon:zasto uvek idu dva
pandura zajedno?Zato sto jedan zna da cita a drugi da pise.Nastade smeh u
busu,prilaze panduri do tipa koji je pricao fazon i trazi licnu kartu.Nista,tip
da licnu,pandur pocne da cita ikaze ovom drugom pisi.Svi su popadali od smeha u
busu.
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tranvaj devetka...vrucina..
Ulazi majka s detetom ,a dete ima kapu na glavi.
Ustaje decko, kaze "evo neka dete sedne" ,
na to ce majka "to nije dete to je KRETEN, nabio lonac na glavu vodim ga kod
lekara"
te ce neko iz mase ..."sto ga vodite kod lekara vodite ga kod limara"
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je oduvek bilo smesno kada posle derbija udju navijaci.Pun autobus, i neka
budala sa poslednjih vrata vice "majstore, zadnja!"...vozac otvori vrata...a
tek ce tip "dobro je, rade" Smile))

ili

Prosle godine,negde recimo u septembru,idem ja sa ortakom 65icom od Politike do Hajata
...i pita mog ortaka jedan stariji covek na stanici posle mosta, onako kad je autobus
vec usporavao-"Sinko jel se skidas?"

Kaze on:"DA. ali samo za pare!!!" i svi u smeh.
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pita jedna baba dva mladica sto sede da jedan od njih ustane kako bi je ustupio
mesto da sedne. Jedan mladic ustane i pusti babu da sedne. Kad tek odjednom kaze
mladic koji je ustao ovom svom drugom ortaku "Brate ustani hoce baba da legne
sad"..

Ceo autobus je vristao od smeha Smile)
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S ciganima je u busu, troli, tramvaju uvek pocinjao i zavrsavao se cirkus. Naime usala sam u devetku onako skuvana, napolju je bilo 38 stepeni. Okrecem se, kad ono krdo Kineza iza mene. Tek ce ti meni ciga "Sestro bre sedi ovamo sa Srbima, jebes ove 'ptare". Ja sam poginula od smeha, a o ostalima da vam ne pricam.
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...bus 26 nocni....ortak seo i digo noge na sediste ispred,neki matori kaze:Jel
ti tako i kuci?
ortak:jok kuci nemam bus!!!!

ili

ulazi baba u tramvaj 2 i lovi mesto,mesta nigde nema,nailazi na frajera koj
je pita:Ocete da sednete?i tip se pridigne samo, razgleda po tramvaju i kaze :al
ne znam gde nema nigde mesta!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Dogadjaji iz Autobusa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon