www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pismo jednog muza!
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 12:21 pm    Naslov poruke: Pismo jednog muza! Na vrh strane Na dno strane

Pismo jednog muza cija je zena u ljecilistu:

Sve je u redu, draga Gerda!

Puno hvala na tvom lijepom pismu. Ne trebas se brinuti za mene. Sve je u redu. Kuham sam, i svakim se danom sve vise cudim kako to
dobro funkcionira. U medjuvremenu mogu to i pojest bez da idem u bolnicu na ispumpavanje zeluca.

Kako cesto mora ici brzo, jucer sam pekao krompir. Mora li se krompir cistiti? Dok se to peklo, otisao sam kupiti kruh. Kada sam se vratio, email u tavi se skroz otopio. Nisam mogao vjerovati da tako malo moze izdrzati. Dim u kuhinji se razisao u medjuvremenu, no macka je crna kao gavran i kaslje. Od tada panicno bjezi cim ujkjucim kuhalo ili pocnem lupati sa tavama. Kako kao sto znas, moram najmanje jednom dnevno pojesti nesto toplo, macka se vise nepojavljuje.

Reci, koliko se dugo kuhaju jaja? Kuhao sam ih dva sata no nikako da postanu mekana. Daj mi napisi molim te, da li se zagoreno mlijeko moze jos za nesto upotrijebiti. Da li da ga stavim sa strane dok se ti ne vratis?

Imao sam lagani problem sa gulasom kada sam htio ugrijati konzervu. Nazalost je expodirala u mikrovalnoj. Vratasca od mikrovalne su izletila kroz prozor i unistila nas lijepi staklenik

... i prozor isto. Kako je prozor bio zatvoren (morag ga drzati zatvorenim kada kuham jer inace uvijek dodju vatrogasci), izletio je skupa sa doprozornikom. Udarni val je bio strasan.

Konzerva je nsuprot vratascima izletila kako raketa prema gore, probila strop i pogodija 13-godisnju cerku gospodina Bauera, koji stanuje iznad nas, tocno izmedju nogu. Ona je upravo bila svirala klavir, no nije joj se nista desilo, ali ucitelj klavira je ostao bez 4 prsta.

Da li ti je se vec desilo da ti se prljavo sudje upljesnivilo?
Kako li je to samo moguce u tako kratko vrijeme? Ti nisi niti puna 4 tjedna odsutna. Iza sudopera stosta zivi, mogao bi covjek 'UNIVERZUM' snimiti. Odkuda dolaze samo svi ti gmizavci? Da li si ih mozda ti tamo ostavila? Uglavnom, napokon sa se sabrao i isao oprati sudje. Draga, nemoj se molim te ljutiti i vikati, ali onaj dobar porculan od tvoje bake je polomljen. Izgledao je tako cvrstoda mi nije bilo ni na kraj pameti da nece izdrzati. Mozda su 1000 okretaja masine za rublje ipak malo previse.

Usput receno, i ona je isto pokvarena. Prilikom centrifugiranja je veliki noz za rezanje mesa malo ostetio bubanj ... i sada se nalazi u zidu .. noz, ne bubanj. Bubanj je probio 30cm zida od cigle i sada lezi bez veze negdje vani.

Dok sam jeo, zaprljao sam nazalost tepih u dnevnoj sobi i to sa sokom od paradajza. Ti si mi uvijek govorila da se sok od paradajza ne da nicim izvuci. Tu se nazalos varas draga moja, fleka je odlicno izasla, dlake od tepiha nazalost isto. Mozda ipaknisam treba uzeti nitrorazredjivac.

Frizider sam morao otopiti. Ti si uvijek tako nespretna, led se da odlicno odstraniti sa zidarskim cekicem. No, cudno, sada vise ne hladi nego grije. U svkom slucaju je meso dobro peceno a jogurt, sampanjac i mineralna su explodirali.
Draga moja. U cetvrtak sam zaboravio zakljucati stan. Mora da je netko bio ovdje jer nedostaju neki vrijedni predmeti, no, novac sam ne cini covjeka sretnim, kako ti to uvijek kazes. Ormar je isto prazan, ali, sigurno nije bilo puno u njemu jer ti uvijek kazes da nemas sto za obuci.

Kada sam jucer navecer htio nahraniti zeca, prevrnula mi se svijeca. Zec je sad bez dlake. Izgleda prilicno smijesno.

Ovim bio htio zavrsiti za danas. Sutra malo vise. Nadam se da uzivas u miru u ljecilistu i da se dobro odmaras.puno lijepih pozdrava od Tvog Erwina!



_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahahaha pa ovo je fantasticno..........bas me interesuje sta ce nasi dragi muskarci reci na ovo.....hogare prozvan si...... Laughing Laughing

_________________
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E majke mi, ovo je ludo do bola!
Samo sam čekao kad će da je pita: "Kupaju li se deca vrelom ili ledenom vodom, il' naizmenično, da li subotom, pa da li prve subote u mesecu, sa kučetom ili bez zeca, pa mogu li sa decom da se peru i njihove jakne... ili..."

Gde ovo nadje, crna sestro!?

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
jelena-2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 12 Nov 2004
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaha, ulepsali ste mi dan, ala sam se slatko nasmejala!
ah ti nasi muski bas su slatki i sposobni nema sta, Laughing
 
Lemi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 15 Avg 2004
Poruke: 1424
Mesto: Somewhere in the state of Srem - Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahaha......kakav je ovo lik Smile
cudi me da nije pitao: Zasto mu je ves izgore koji je susio u rerni Smile

_________________
Udri me, ubi me, kozu mi deri, odavo ja sam spremam da mrem
samo mi nemoj dirati SREM
:firestarter: Za sve igrace igrica VAZNO!
KLIKNI OVDE :firestarter:
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahahahhahahahhahahhahaaah GENIJALNO !!!!!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uspela sam i ja da se nasmejem,svaka cast Smile
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bre suze su mi pošle na oči od smeha, da mi je videti tog
jadnika uživo posle jedno tri meseca samovanja Mr. Green Mr. Green

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
rosel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahha, sta reci, ovo je haos.sta bi mi bez nasih dragih muskih.
o boze suze mi idu na oci od smeha...... Very Happy
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasta li ce kuca da lici jadnoj Gerdi kad se vrati Laughing Laughing Laughing

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvoncice pitanje je hoce li Gerda imati gde da se vrati hahhahahahhahah

_________________
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde se za*ebo ...ja nesto ne razumem zasto se smejete ?! Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Pismo jednog muza! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon