www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

10 najgorih automobila svih vremena
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 2:18 am    Naslov poruke: 10 najgorih automobila svih vremena Na vrh strane Na dno strane

Voditelji emisije "Car Talk" na americkom Nacionalnom drzavnom radiju (NPR) nedavno su sproveli anketu medju svojim slusaocima, vozacima i ljubiteljima automobila, pozvavsi ih da glasaju za najgore automobile ovog milenijuma. Evo kako su oni rangirali "sklopocije", a tu su i neki cinicni komentari kojih vlasnici nisu mogli da se uzdrze prilikom glasanja (rezultati se mogu videti na web sajtu ove emisije http://www.cartalk.com/).
Na nasu zalost, apsolutni pobednik ovog tuzno-smesnog nadmetanja je nas "jugo" koji se u Americi prodavao od 1986. do 1991. godine.

JUGO: Jedan vlasnik naseg "jugica" je s gorcinom konstatovao: "Bar mu se greje zadnje staklo - tako da ce vam ruke uvek biti tople dok ga gurate".
SEVROLET "VEGA" (americki, 1971-1977): "Koliko mogu da procenim, napravljen je od kompresovane rdje", bio je sarkasticni komentar jednog vlasnika.
FORD "PUNTO" (americki, 1971-1980): "Odvezao sam se njime do soping centra u kraju ozloglasenom po kriminalu i ostavio ga otkljucanog sa kljucevima u bravi. Kada sam se posle nekoliko dana vratio, auto je, na moj uzas, jos bio tamo", reci su jednog "srecnog" vlasnika ovog modela.
AMC "GREMLIN" (americki, 1970-1978): "Ovaj automobil ima sve osobine i prednosti jeftinog traktora...". "Blago receno, izgleda kao trudni roler skejter".
SEVROLET "SEVET" (americki, 1976-1987): "To je motor opasan sa cetiri komada gipsa". "Ako bih i uspeo da se domognem autoputa a da me pri tom neko ne pregazi, auto bi polako dobijao ubrzanje. Posle sat vremena dostigao bih celih 90 kilometara na sat. E, tada bi pocelo drmusanje...".
RENO "LE KAR" (francuski, 1977-1983): "Bili biste u smrtnoj opasnosti ako biste doziveli sudar sa necim vecim od kifle". "Nas auto nije mogao pun da savlada uzbrdicu, tako da su putnici morali da izadju i pesace".
DODZ "ASPEN" / PLIMUT "VOLARE" (americki, 1976-1980): Ova dva srodna automobila isticu se po tome sto ih nekadasnji vlasnici najvise pamte. "Problem zastajkivanja je tako veliki da sam do posla morao da se vozim u smeru kazaljke na satu kako bih u svakom trenutku mogao da skrenem udesno, da se slucajno ne bih zakocio na levom skretanju i zablokirao saobracaj".
KADILAK "SIMARON" (americki, 1982-1988): "Bez premca, ovo je najgori auto za utroseni novac". "Kada smo ga uzeli, moja zena je bila ljuta sto ga nismo dovoljno dugo zadrzali kako bi imala vremena da kupi pusku i upuca ga".
RENO "DOFIN" (francuski, 1957-1966): "Zaista neprevazidjen po tehnickoj konstrukciji". "Bicikl koji bi prosao pored zaljuljao bi moj Dofin".
FOLKSVAGEN "BUS" (nemacki, 1950-1979): "U njemu nema grejanja - to jest, ukoliko se ne bi zapalio pomocni grejac". "Nalepnice u obliku cveca bile su jedino sto je ovaj automobil drzalo na gomili".



_________________
Република Српска
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeee sto ja nemam na renou svom grejanje kao na jugu, na zadnjem staklu, uvek mi mrznu ruke kad ga guram... Mr. Green

_________________


 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugo rules zakon je

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, ljudi šta doživesmo! Ako i treba, kad ne znamo ni neki noviji model da sklepamo!

_________________
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najzanimljivije je sto se Yugo i dan danas proizvodi.

_________________
E da mi je, da mi je
 
Hagan_Bajan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 196
Mesto: Između sna i jave

stlucia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugo je zakon.. Wink

_________________
On je kralj, On je sam,
Gospodar zemlje cudesa,
Samo zena kao tajna,
Polako ga vuce sa prestola....
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još jedan glas za Yugo (Yugo '45)

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako niste primetili samo se jugo jos proizvodi od svih ovih automobila sto je tragicno.........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je najlosiji kako to da se i dan danas proizvodi i vozi u velikim kolicinama. Mozda jeste los, ali su ga napravili da traje! Laughing Laughing Laughing

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Kada je najlosiji kako to da se i dan danas proizvodi i vozi u velikim kolicinama. Mozda jeste los, ali su ga napravili da traje! Laughing Laughing Laughing
pa bogami traje samo zahvaljujuci ceni a 1 jugo ne bi trajao ni 2 dana da ga ne odrzavas i ne promenis bar bez preterivanja 5 delova cim ga izvezes iz fabrike ili od dilera....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Kada je najlosiji kako to da se i dan danas proizvodi i vozi u velikim kolicinama. Mozda jeste los, ali su ga napravili da traje! Laughing Laughing Laughing


A kome ga prodaju?
Naprave 5-6000 auta i nadaju se da ce ih prodat..

Yugic se u Dansku ne moze uvest. Em sto je los, em sto ga niko ne bi kupio.

_________________
E da mi je, da mi je
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Kada je najlosiji kako to da se i dan danas proizvodi i vozi u velikim kolicinama. Mozda jeste los, ali su ga napravili da traje! Laughing Laughing Laughing
pa bogami traje samo zahvaljujuci ceni a 1 jugo ne bi trajao ni 2 dana da ga ne odrzavas i ne promenis bar bez preterivanja 5 delova cim ga izvezes iz fabrike ili od dilera....

Dobro je i to... Ipak smo mi Srbi, i ne znamo mnogo o kolima... Razz

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> 10 najgorih automobila svih vremena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon