www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam na sta mislis, ali neam pojma kako se to moze spreciti... Mozda da budes nezan prilikom sexa...??? mozda

 
Modesty Blaise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Mar 2004
Poruke: 98

portugal.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, i ja sam umrla od smeha kad sam procitala pitanje !! Svasta ce ljudi da pricaju.. :sunny:
No, kad smo vec kod rupica medju nogama, postoji "nepisano" pravilo za idealne zenske noge. Kada cura spoji noge, medju njima mora da ima 4 (slovima cetiri "rupice"). I to ovako, gledajuci odozodo na gore: cukljevi su spojeni, pa sledi "rupica" dok se ne spoje listovi. Zatim opet ide "rupica", pa se onda spoje kolena. Onda opet mala "rupica" dok se ne spoje gornji delovi butina, I na kraju stigosmo do te famozne "rupice" gde se noge spajaju sa telom..
Da li devojka ima sve cetiri ili joj manjka neka, zavisi prvenstveno od anatomije, genetike a i broja kg
:booty:
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a di se pravi rupica?
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se ona nestvara od sexa,mada ko zna................................
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Ajnštajne, svemir ima kraj, ali ljudska gloopost...teško Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
chrome8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 22
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakva rupa...? Kakav sex...? Kome se ne svidja ta rupa moze da se leci... A pravi se dobrom kombinacijom gena Very Happy

_________________
Don't want to step on any hairy toes!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

!!!! hahahahahhaha:) pa ovo je fantasticno. jako,kako se dugo nisam ovako nasmejala Very Happy svaka cast onom ko je pitanje postavio Very Happy hehe, inace ja tu rupicu smatram krajnje sexy,narocito ako se vec dati pogled pruza iz "pravog ugla" Smile correct me if im wrong Smile opet, kazem,to je individualno Very Happy
znaci,zakljucili smo da nije od sexa?
ipak ja tu "rupicu"imam, a sexualne aktivnosti praktikujem tek (vec) dve god Wink
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se ovaj lik zabrojao sa rupicama Laughing
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dreamwalker je napisao/la sledeće:
mislim da se ovaj lik zabrojao sa rupicama Laughing



hahahahahaha... Laughing

a gdje je ta ruoica?

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rupice, rupice na zidu! Reci mi ko je najrupchastiji na svetu! Evil or Very Mad Laughing
Ne dopada mi se ta rupica, jer to znachi da je "butina" na tom mestu deblja i da ce dotichna osoba, obichno, na tom mestu i da iscepa farmerke/pantalone, shta vec. A to mi nikako nije estetski. :-/ Po meni je to znak "vishka" mase. Dakle, formula je vozite bajs i sl. da se "vihak" mase pretvori u mishice i resheno.
A i retko ko da se nadje bez te rupice.
Ovo sve smatram lichno - shto ne mora da bude reprezentativno.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahhaha rupa od sexa? Laughing Laughing
Autor ive teme misli da devojke koje svakodnevno imaju sexualne odnose imaju tu rupu.Razumete?ako redovno to radi on misli da se to tako širi.. Rolling Eyes
ali to je glupost ako stvarno veruje u to..
Nema to nikakve veze sa sexom nego sa genetikom i kakav je ko građe!
Ja nema tu rupicu jer nisam baš mnogo mršava ali imam drugaricu koja je mršava i ima tu rupicu.Mada opet kažem nema to veze,sve zavisi od građe i genetike.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li je moguce da se autor teme nije salio? ... Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon