www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju Na vrh strane Na dno strane

Pitanje jeste mozda malo...
Ako znate na sta mislim... zbog one koja se stvara zbog sexa, pa kada je pogledas otpozadi, vidi se razmak izmedju nogu. Samo mi nemojte pricati ono sto mislim da cete!! Twisted Evil



_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Re: Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izm Na vrh strane Na dno strane

H@usto® je napisao/la sledeće:
Pitanje jeste mozda malo...
Ako znate na sta mislim... zbog one koja se stvara zbog sexa, pa kada je pogledas otpozadi, vidi se razmak izmedju nogu. Samo mi nemojte pricati ono sto mislim da cete!! Twisted Evil


Oprosti mi, ali ja sam svojih 27 godina ne znam koja se to rupica stvara od sexa niti gde, pa budi molim te ljubazan pojasni mi, izgleda sam glupa za ovu danasnju omladinu. Smile

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad bas htedoh da kazem gde li mu dodje ta rupica..i kako to da mi devojke za nju ne znamo Shocked Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je ono valjda u gornjem delu butina...mada nisam bas sigurna...Rolling Eyes
je li H@usto®, imas li ti neku sliku? pomoglo bi nam Confused

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M' daaa... Ako ne znate na koju mislim, onda sigurno necete znati ni da odgovorite. Very Happy

Ovde gde sam trenutno, nemam sliku, ali imam kod kuce. Ali jeste, to je taj deo, na koji ti mislis.

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj da je *ebes i ne daj druguma..jedino rjesenje Laughing

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
to je ono valjda u gornjem delu butina...


A to se dobija od sexa? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked :lolj::lolj::lolj::lolj::lolj::lolj:

Srecom nisam umrla juce................ otisla bi na onaj svet u neznanju!!! :lolj:

Izvini decko, ali odakle ti ta informacija??? Shocked :lolj:

_________________
 
Daimonion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 20
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako si mislio na to na sta ja mislim,a to je razmak izmedju butina ispod guze,ali ne kad je devojka mrsava,nego kad joj se nog dodiruju a ipak ima ta nazovi rupica pri vrhu nogu...to nema nikakve veze sa seksm,prosta stvar gradje,ili ti genetike

inace,cisto moje misljenje,meni je to simpa,ono..kao neka normalna gradje zenske noge bi trebalo tako nekako i da izgleda,barem meni to izgleda dobro..sta znam

_________________
u pocetku sam krenuo slabo,a ona sam naglo popustio
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

valja treha kliknke u razvoju pa misli da je od sexa :lolj:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe eto umrla bih neprosvetljena..dakle da bih izgedala sexi treba sto cesce da imam odnose da bih prosirila rupicu, ako je vec nemam Shocked Laughing pa doobro to i nije tako losa zamisao Rolling Eyes Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he dobro pitanje...a sto malopre neko napisa da to nije od sexa, ja se bas sa tim ne slazem Smile ...znam devojku koja nije imala taj razmak ili kako ste ga nazvali rupicom a sad nije rupica nego rupetina, avion moze da prodje...kao da je jahala na burici a ne neznam ni ja sta... Mr. Green

mada dobro to je moje misljenje Wink

_________________
acronis
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..::[ TuCko ]::.. je napisao/la sledeće:
he dobro pitanje...a sto malopre neko napisa da to nije od sexa, ja se bas sa tim ne slazem Smile ...znam devojku koja nije imala taj razmak ili kako ste ga nazvali rupicom a sad nije rupica nego rupetina, avion moze da prodje...kao da je jahala na burici a ne neznam ni ja sta... Mr. Green

mada dobro to je moje misljenje Wink


Ipak je 10 godina razlike izmedju nas u godinama, imas jos dosta toga da naucis. Wink

Evo vam deco dva primera iz moje blize okoline, pa naucite i to. Smile
Moje sestre od strica, starija nema momka vec duze vreme, samim tim nema ni sexualne odnose, ALI ima "rupu" izmedju nogu, jer ima siroke kukove i mrsava je i tako je gradjena.
Njena rodjena sestra, koja je u vezi vec 4 godine i naravno ima redovan sex, NEMA tu "rupu" izmedju nogu, mada je takodje mrsava, ali njena gradja tela nije takva.

To sto ta devojka koju ti znas, nije imala "rupu" a sad je ima, znaci da je devojka bila jos uvek u razvoju dok nije imala "rupu". Sada ( predpodstavimo da je tvojih godina 17-18 ) kada je sazrela rastom i gradjom tela, ima tu "rupu" kukovi su se rasirili i time je dobijena ta praznina izmedju nogu.

Dakle momci, naucite jos nesto pametno u zivotu iz ovoga, nebrukajte se. Razz

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon