www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam se svidjaju price....???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Uros7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Sep 2004
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove price su dobre samo da ti stvore ideju i razviju mastu za nesto sto ces sam da uradis...Smile

 
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su price... naravno da uzbudjuju i pale mastu

_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobre su priče hehe Very Happy
 
malabaraba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 21
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 6:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta ja znam,sto su rekli prethodni,ume da podstakne mastu:)))ali slabije da uzbudi,ipak je to samo prica,a stvarnost je nestooo mnogooo drugacije Wink

_________________
Zivot je kratak,treba ga iskoristiti maksimalno i dati maksimalnu slobodu sebi i svojim mislima!!!
 
plavushica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ako su glavni likovi vlasnici preplanulih,oznojenih tela,a pisac mastovit i detaljan,prica moze da bude dobar afrodizijak :thumbright:

_________________
pisem kako disem Wink
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisam ih nesto ni citala...uf, ustvari jesam citala one ljubavne romane kada sam se krila u kuci....pa onako Ok su, ali se ne primam na te price.......

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
dellije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 35

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super su
 
lana91j
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitala sam pricu "gledaj me" i extra je!Preporucila bih je svima koji kao ja uzivaju u morskom ambijentu i morskim dogodovstinama!Sva sam se napal'la!!!!!!!!! Laughing
 
imiralem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Price su korisne za razvijanje maste, da se proba nesto sto prije nisi sa parntericom/partnerom. Ko nista ne osjeti kad ih cita hm .. Smile to je vec zabrinjavajuce
 
deZorzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2003
Poruke: 60
Mesto: Canada

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je prica dobra moze da me uzbudi onda cak i masturbiram dok citam ako mi partner nije u tom trenu dostupan, tako da rado ponekada navratim da procitam koju Wink
 
borislav872005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka prica je sama po sebi zanimljiva, inspirise i podstice da razmisljate....
svaka cast onima koji ih pisu
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro sam sve procitao. Problem je da mi se cini da ima istih. Samo nikako da ih nadjem. Rolling Eyes Inace sam ljubitelj citanja, tako da volim i ovakvo stivo da citam. S tim da me ne uzbudjuje previse. Znam se nekada i nacerekati dok citam. A da me napale, ne. Mozda mi je za to kriv moj horoskopski znak. Inace mi se cini da su mnoge iz zivota napisane. Smile Razmisljao sam o tome i svoje "price" da napisem, ali ne znam da li bi to ostalo anonomno, tako da je bolje da ih jos ne pisem. 8)
Samo dalje sa pricama. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li vam se svidjaju price....??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon