www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako reci: Hocu sex!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema price.. pravac akcija Wink


_________________
 
pimbe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 04 Nov 2007
Poruke: 11

malta.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: E pa Na vrh strane Na dno strane

Ima raznih i zaraznih nacina, jedan je na primer, da je navedes svojom pricom da kaze : "Ma hebe mi se", a ti samo dodas : I meni, al' nisam znao kako da te pitam... Very Happy

_________________
POWERBOAT Smile


Poslednja prepravka: pimbe datum Pon Nov 05, 2007 6:22 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi zanimljivo da mu explicitno kazem (mada, kad je nesto dalje od mene, onda posaljem neku vickastu porukicu,ili mu vec uputim poziv). Takva je i takva situacija, hocu to i to,tako i tako da radimo bla bla bla.. i brzo doleti Mr. Green Sva sreca pa se tako lepo razumemo Mr. Green Mr. Green Mr. Green

U takvim situacijama ne koristim reci.. suvisne su Twisted Evil
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"dosta romantike, SKIDAJ GACE!" Mr. Green

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
nesto_sasvim_licno
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 21 Maj 2007
Poruke: 407

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 06, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
ja mom dragom jednostavno kažem: "Dragi hoću s*x!" Mr. Green

e ovo je pravi odgovor! svaka cast!

_________________
Ako mislite da mozete, onda mozete. A ako mislite da ne mozete, opet ste u pravu!
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zasto treba bilo sta govoriti...pogled ociju dovoljno sve govori.


slazem se u potpunosti......

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
vesnaana
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Okt 2007
Poruke: 1132
Mesto: negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da reci nisu potrebne, ali poneki sapat, ugriz za uvo, po neki pogled i pokret i to je to, moj je!!! Very Happy
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima dosta načina.Ja ''predlažem'' nekoliko:

1.Pridje se devojci i iz sve snage joj se vikne na uvo:''Hoću da te j...m,BREEE!Mada kulturnije je vikunti:''Hoću seks sa tobom''(ovo:''bre'',nije neophodno,ako hoćete da budete kulturni,a i nije neophodno vikanje,dovoljan je normalan ton),jer je ipak lepše sa kurtulom...ovaj,lepše je sa kulturom. Laughing
2.Ista situacija kao,samo što se devojci na uvo tiho(onako perverzno i napaljeno) saopšti(šapne):''Hoću da te ka..m''.
3.Možda i najbolja situacija.Ako idete ulicom i svadjate se ili raspravljate sa nekim,dovoljno je da u kotekstu priče iz sveg glasa kažete:''Ma j..e mi se,bre,za sve!''Poželjno je to reći kad je na ulici najveća gužva.Više ljudi može da sazna šta vam je na duši,ali i na pameti. Very Happy

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
Pa ima dosta načina.Ja ''predlažem'' nekoliko:

1.Pridje se devojci i iz sve snage joj se vikne na uvo:''Hoću da te j...m,BREEE!Mada kulturnije je vikunti:''Hoću seks sa tobom''(ovo:''bre'',nije neophodno,ako hoćete da budete kulturni,a i nije neophodno vikanje,dovoljan je normalan ton),jer je ipak lepše sa kurtulom...ovaj,lepše je sa kulturom. Laughing
2.Ista situacija kao,samo što se devojci na uvo tiho(onako perverzno i napaljeno) saopšti(šapne):''Hoću da te ka..m''.
3.Možda i najbolja situacija.Ako idete ulicom i svadjate se ili raspravljate sa nekim,dovoljno je da u kotekstu priče iz sveg glasa kažete:''Ma j..e mi se,bre,za sve!''Poželjno je to reći kad je na ulici najveća gužva.Više ljudi može da sazna šta vam je na duši,ali i na pameti. Very Happy



ne svidja mi se ovo...


jednostavno to dodje samo po sebi... mazimo se i tako to pocne...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
Pa ima dosta načina.Ja ''predlažem'' nekoliko:

1.Pridje se devojci i iz sve snage joj se vikne na uvo:''Hoću da te j...m,BREEE!Mada kulturnije je vikunti:''Hoću seks sa tobom''(ovo:''bre'',nije neophodno,ako hoćete da budete kulturni,a i nije neophodno vikanje,dovoljan je normalan ton),jer je ipak lepše sa kurtulom...ovaj,lepše je sa kulturom. Laughing
2.Ista situacija kao,samo što se devojci na uvo tiho(onako perverzno i napaljeno) saopšti(šapne):''Hoću da te ka..m''.
3.Možda i najbolja situacija.Ako idete ulicom i svadjate se ili raspravljate sa nekim,dovoljno je da u kotekstu priče iz sveg glasa kažete:''Ma j..e mi se,bre,za sve!''Poželjno je to reći kad je na ulici najveća gužva.Više ljudi može da sazna šta vam je na duši,ali i na pameti. Very Happy

Ovo je genialno Laughing Mr. Green Mr. Green Danas idem da isprobavam 3 način Laughing

_________________

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja: Prrrrr? <trep, trep>
Ona: Prrrrrr... <trep, trep>
Moj omiljeni način. Mr. Green

Naravno, ono je bilo predenje. Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vama curama je mnogo lakse kod ovog pitanja,ne morate puno da gatate Smile uglavnom dobijete pozitivan odgovor,kako god pitanje da glasi :)dok vec mi fraeri moramo da gatamo dali je pravo vrijeme,dali je rano ...

_________________
kokos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Kako reci: Hocu sex! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  sledeća
Strana 15 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon