www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

glupi adobe
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:44 am    Naslov poruke: glupi adobe Na vrh strane Na dno strane

jutros palim laptop i dobijam install shield za adobe acrobat. na sta god da pritisnem, nije vazno da li je folder ili file, uvijek se pali adobe istall shield. poludicu!!!!!! Mad Mad Mad zasto se to desava??? absolutno nista nisam radila sa adobe ni sa bilo kakvim settings. pomozite mi!!!!

 
lazo80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Jan 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto si morala uraditi sa settings.

http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=2709

da li uopste ikad pravis adove documenta? ako ne, onda ti ne treba kompletna instalacija adobe programa (pretpostavljam da imas i reader i writter i sve ostalo).

izbrisi kompletan program i idi na www.adobe.com i samo instaliraj reader 7, jer ce ti to sigurno trebati kako bi mogla otvoro bilo koji .pdf file.

nadam se da ti je ovo pomoglo.
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok ne instaliras novi adobe da ti se ne bi palio stalno pri svakom startu . Onda ga lepo iskljucis sa systemstarta.
Start->Ausführen(na engleskom Run)->msconfig , pa kliknes na Systemstart i tamo odstikliras Adobe , pa OK .

Pozdrav
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok, ja sam ga samo uninstall, i sada mi sve bez problema radi. imala sam i distiller i jos nesto, ali to uospte ne upotrebljavam. samo cu instalirati reader aplikaciju i to bi trebalo sve da rijesi.
hvala na odgovorima! Laughing

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otidji na Start-Programs-Startup i sve sto se pod Startup pojavi slobodno desni klik misem i izbrisi (delete).

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj nikad da izludiš kad te neki program zeza, jer uvijek imaj na umu da postoje laka riješenja, a to je uninstall pa ponovni install, veećinom riješava probleme, ako i to ne pomogne, ima nas na forumu koji mogu pomoći
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> glupi adobe Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon