www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gay-prijatelj
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Gay-prijatelj Na vrh strane Na dno strane

Prije 2 mjeseca jedan nas prijatelj nam je rekao
da mu se svidjaju muskarci i da zna da nas je sada
izgubio kao prijatelje. Nekako mi ga je zao, vecina
ga je zaboravila. A neznam sta da ja radim,
znam ga godinama, i drag mi je ipak...
Sto vi mislite?


 
stivanko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 23
Mesto: Sisak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim ih ni ja previse,al ako je korektan i suzdrzan,sto da se ogradjujes
od covjeka,nije on kriv.A on je vjerojatno vjerovao da cete ga razumjeti!

Edit by Jugovic:
Nema potrebe da ga vredjas.

_________________
Cuore sportivo!!!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 4:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm... bilo bi mnogo cudno na pocetku! Confused

Ne znam kako bi reagovao da mi prijatelj, sa kojim se godinama druzim, kaze da je gay! Medjutim, mene to nece da smeta, ukoliko mene ne muva! Wink
Tolerantan sam, i svako ima pravo da uredjuje svojim zivotom kako se njemu svidja, tako da ga sigurno ne bi osudio zbog toga. Jedino ako pocne da se sve vise sa mnom druzi sa namerom da mu ja budem "decko" Rolling Eyes e onda bi vala prekinuo kontakt sa tom osobom.
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 4:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti je pravi prijatelj bio sve te godine sto se znate ne vidim sto bi njegovo seksualno opredeljenje to sad pokvarilo....ako tebe to ne ugrozava-a ne ugrozava te verovatno da tebe ne muva....zasto ne bi ostao prijatelj sa njim

_________________
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...Ja bi ga batalio...ne bi ga vishe pogledao u zivotu,ima on svog drugara ti mu vishe ne trebash!Mrzim ih!!! Twisted Evil

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pfckraljpfc je napisao/la sledeće:
Hmm...Ja bi ga batalio...ne bi ga vishe pogledao u zivotu,ima on svog drugara ti mu vishe ne trebash!Mrzim ih!!! Twisted Evil



ti zaista imas velikih zivotnih predrasuda.....tuzno....




a taj tvoj drug, ja bih mu cestitala na iskrenosti, bar se usudio da se poveri "prijateljima" u nadi da ce ga razumeti a oni mu okrenuse ledja....i to zbog cega... Rolling Eyes

a ti, Peppo, razmisli da li je to dobar razlog izgubiti prijatelja...i da li to ikako utice na tebe...


btw, ja bih volela da imam druga koji je gay.....
mada mislim da se mnogi nece sloziti sa mnom Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije covek kriv sto je gay... A uostalom,ne pali se ni on na svakog muskarca.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poznajem decka koji je deklarisani gay. Ne mogu reci da smo prijatelji, ali se povremeno nalazimo na kafi. Njegovo sexualno opredeljenje je samo njegova stvar.
Ne vidim kako bi to moglo da utice na tvoj zivot. Razmisli da li zelis da izgubis prijatelja. Po cemu se on promenio od kada ti je rekao da je gay?

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je zaista prijatelj..njegove seksualne sklonosti su njegova stvar..i dalje je u dushionaj isti covek..nemoj ga se odricati..

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
xyz1
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 88

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si mu pravi prijatelj, onda ces se druziti sa njim i dalje kao da ti/vam nista nije rekao :wink:
 
shut_down86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih za sada nisam imao, ustvari mozda i jesam ali da za to da je gay nisam znao. Meni je svejedno, samo da ne baci oko na mene.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je decko Ok prema tebi i dalje....bilo bi ruzno da mu okreces ledja.
Ja ne gotivim bas homo...ljude, ali ipak smatram da na neki nacin mozda i nisu oni krivi sto ih je priroda tako odredila.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Gay-prijatelj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon