www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Satelitski Internet...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Satelitski Internet... Na vrh strane Na dno strane

da li je potreban dodatni hardver za koriscenje satelitskog interneta???


_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu ne... radice ti lepo i na P2-400Mhz ali je u svakom slucaju pozeljno bar 800Mhz i 128Mb rama.

Pozdrav

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od kartice.mom drugu radi na p1 133 MHz 32mb of ram
ali ima neku skystar 3

_________________
dj's
 
Archimonde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 42
Mesto: Grocka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me ko nudi najpovoljnije usluge satelitskog intereneta i da li postoji mogucnost da se dobije dvosmerni satelitski internet?

_________________
Vitezovi reda Zmaja opet dolaze...jer mi smo vecni,a vase kraljevine prolaze...
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam p4 2,8ghz sa 512mb ram ali cuo sam da treba neka sky kartica ili tako nesto???
ima li ko da zna malo da mi objasni ili da zna sajt sa informacijama o satelitskom internetu?

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
ivan_sd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ti SkyStar 2 kartica (cena oko 70 evra) i naravno satelitska antena (iliti tanjir). Od provajdera imas SKYDSL (www.sky-dsl.co.yu)
Napisi sta te jos zanima.
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko kosata paket 512mbps/128mbps mjesecno?imali kakav prikljucak da se placa tj za nove korisnike?

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
dellboy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cena je malo skuplja nego kod adsl-a jedini je problem sto ti je UPLOAD preko dial-up-a, znaci da moras da imas neki drugi internet izvor a satelicki koristis samo za download koji radi odlicno.
 
dellboy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto se tice konfiguracije SkyStar2 mi je radila na PIII na 733MHz odlicno
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li neka inostrani internet provajder za satelicki internet da znas jer sam cuo da ovaj iz Subotice nije dobar?
znam za jedan iz Njemacke koji nudi 512/128kbps za 22eura stim da nije ogranicen download sto vecina provajdera ogranicava download na 5,10,20GB

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se kod satelitskog interneta ne sviđa što moraš da koristiš i modem da bih poslao zahtev za nešto što hoćeš da download-uješ.

Bolje je valjda uzeti 512/128 ADSL nego Satelitski.Satelitski bi trebalo da je preko 1Mbps

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
dusko_sekulic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 19
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze da radi na p1 i p2 racunarima
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Satelitski Internet... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon