www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako dozivjeti orgazam
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Kako dozivjeti orgazam Na vrh strane Na dno strane

Ima i onih kojima ga je jako tesko (gotovo nemoguce) dostici tijekom odnosa, pa ako imate ikakav koristan savjet...


_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam pojma i ja imam takav problem... Sad
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 5:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stimulacija G tocke od strane partnera? Diranje klitorisa tokom snosaja? Jesi li opustna s parnerom? Mijenjate li poze i trazite one koje u toku snosaja najbolje pasu?

I meni je osobno jako tesko svrsiti samo ako upraznjavamo "obican sex". Zato se dragi potrudi da prstima stimulira G tocku i sve za 5.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujete vi meni da ja jos uvek neznam gde je G tacka? Very Happy Very Happy Mr. Green
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Stimulacija G tocke od strane partnera? Diranje klitorisa tokom snosaja? Jesi li opustna s parnerom? Mijenjate li poze i trazite one koje u toku snosaja najbolje pasu?

I meni je osobno jako tesko svrsiti samo ako upraznjavamo "obican sex". Zato se dragi potrudi da prstima stimulira G tocku i sve za 5.


G tacka je unutar vagine i tako je nemoguce stimulisati tu tacku ako si vec u toku odnosa. A stimuliranjem G tacka je orgazam drugaciji nego kad se stimulise klitoris.

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 5:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vestica je napisao/la sledeće:

G tacka je unutar vagine i tako je nemoguce stimulisati tu tacku ako si vec u toku odnosa. A stimuliranjem G tacka je orgazam drugaciji nego kad se stimulise klitoris.


G tocku je moguce stimulirati tokom odnosa. Mali jastucic pod guzu u misionarskoj pozi zaista pali.
Slazem se da je orgazam drukciji nego kad se stimulise klitoris, ali orgazam je orgazam. Sex je zabavan ali ipak volim da svrsim pri sexu. Ne vidim problem ako se partner potrudi te nakon obavljenog cina prstima stimulira G tocku. To je nesto sto obicno preferiram, ali razliciti ljudi, razlicite cudi. Ipak, ako ne proba kako ce da zna dali ce i ona voljeti.
A da ne pricam o onom ponosnom izrazu lica kod partnera kad svrsis po njemu u valovima.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kakav je osecaj kada ti stimuliraju G tacku?
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam vala ....nisam nikad dozivela, znam samo da je jakooooo mokro...kao da se upiskis...nek objasni Shea

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
a kakav je osecaj kada ti stimuliraju G tacku?


Kako da ti opisem osjecaj? Confused
Jak je, intezivan, ne mozes da izdrzis a ubila bi ga da prestane, da ne pricam o izvijanju tijela, onom divnom osjecaju ugode. Ja u obicno 90% slucajeva ejakuliram. Nakon toga tijelo se trese jos par minuta kao da me je netko prikopcao na struju. A onaj glupavi osmijeh s lica ne mogu da skinem cijeli dan.
Probaj, ne skodi probati. Kao da je tesko oprati posteljinu kasnije.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mozda sam to i dozivela.. neznam...
jer to sto kazes izvijanje tela,divan osecaj ugode,da se posle jos neko vreme tresem.. to sam dozivela...
ali ono sa posteljinom nisam... Very Happy
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prebacila sam temu iz Njene sobe, iako samo zene pisu, nije mi bas za tamo. Smile

_________________
 
sasaal
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i moja nekadasnja cura je imala slican problem... Ali nismo ga uspeli resiti i mislim da nam je i veza zbog toga pukla...

_________________
Red Star forever
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako dozivjeti orgazam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon